1. liga
1. FC Cascos 25
2. A.F.C."FENIX" 25
3. Toros 24
2. liga
1. A.F.C. FFA 22
2. Modřanský svině 22
3. TJ HANY BANY 15
3. liga
1. FC Beránci 27
2. Prasata 24
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 22

The Originals 2012

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: neděle 13:00
  • Barva dresů: Světle zelená
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Daniel Fabry
721839382
fabrydd@gmail.com

Zástupce vedoucího

Dmitrij Jegorčenko
721043120

Registrovaní hráči týmu

Böhm Filip (1998)
Bürgel Lukáš (1992)
Cingroš David (1990)
Fábry Daniel (1993) (Hostování z Toros)
Hájek David (1996)
Hejna Petr (1994)
Janek Michal (1995)
Jauker Tomáš (1996)
Jedlička Marek (2001)
Jegorčenko Dmitrij (1991)
Kadlec Filip (1992)
Klímek Michal (1992)
Kudláček Jakub (1994)
Maňas Jakub (1990)
Matoušek David (1994)
Medal Luboš (2000)
Moravec Jakub (1995)
Moučka Vít (1993)
Nechyba Jiří (1992)
Niko Filip (1997)
Nováček Lukáš (1994)
Pestr Jiří (1986)
Provazník Michal (1991)
Rezek Matěj (1992)
Štáfek Michal (1991)
Štěpán Martin (1998)
Traxmandl Jakub (1992)
Vašíček Štěpán (1995)
Wala Karel (1990)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
09.09.2018 Ne 12:15 The Originals 2012 FC Showdown ZŠ Plamínkové 2:1
16.09.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy The Originals 2012 Běchovice 1:1
23.09.2018 Ne 12:00 Název týmu The Originals 2012 Děkanka 3:4
30.09.2018 Ne 13:00 The Originals 2012 Havana C.F. ZŠ Plamínkové 3:1
06.10.2018 So 18:30 FC Tukabel The Originals 2012 Litvínovská 5:3
14.10.2018 Ne 13:00 The Originals 2012 Truhla Boyz ZŠ Plamínkové 3:0
20.10.2018 So 16:00 TJ HANY BANY The Originals 2012 Děkanka 3:3
28.10.2018 Ne 13:00 The Originals 2012 Modřanský svině ZŠ Plamínkové 2:5
03.11.2018 So 12:30 A.F.C. FFA The Originals 2012 Koráb 14:0
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 17
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 15
3.
Janků Patrik (YBP) 13
2. liga
1.
Král Martin (SHO) 16
2.
Brejcha Matěj (MOD) 13
3.
Avetyan Narek (FFA) 12
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 24
2.
Anýž Ondřej (ATS) 17
Gregor Ondřej (ŠRO) 17
3.
Klípa Jakub (BER) 16
Brankáři
1. liga
1.
Hloušek Petr (FKP) 85
2.
Vitkovský Radek (GRA) 84
3.
Klečka Jiří (CAS) 71
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Hruška Michal (HAN) 95
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 97
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 96
Útok
1. liga
1.
A.F.C."FENIX" 63
2.
Toros 57
3.
FC Cascos 55
2. liga
1.
A.F.C. FFA 51
Modřanský svině 51
2.
FC Showdown 38
3.
FC Tukabel 33
3. liga
1.
Prasata 78
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 56
3.
FC Beránci 50
Obrana
1. liga
1.
Young Boys Prague 22
2.
FC Cascos 23
3.
FC Notor Střešovice 32
2. liga
1.
A.F.C. FFA 16
2.
TJ HANY BANY 22
3.
FC Showdown 25
3. liga
1.
FC Beránci 8
2.
AGB Prague 16
3.
Prasata 21