1. liga
1. Toros 9
2. Young Boys Prague 6
3. FK PRAHA 6
2. liga
1. FC Notor Střešovice 7
2. Truhla Boyz 7
3. Náhodná rotace 6
3. liga
1. Prague Dingoes 6
2. FC Bořislavsko 6
3. TJ HANY BANY 6
4. liga

The Originals 2012

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: neděle 13:00
  • Barva dresů: Světle zelená
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Daniel Fabry
721839382
fabrydd@gmail.com

Zástupce vedoucího

Dmitrij Jegorčenko
721043120

Registrovaní hráči týmu

Böhm Filip (1998)
Bürgel Lukáš (1992)
Cingroš David (1990)
Fábry Daniel (1993) (Hostování z Toros)
Hájek David (1996)
Hejna Petr (1994)
Janek Michal (1995)
Jauker Tomáš (1996)
Jedlička Marek (2001)
Jegorčenko Dmitrij (1991)
Kadlec Filip (1992)
Klímek Michal (1992)
Kudláček Jakub (1994)
Maňas Jakub (1990)
Matoušek David (1994)
Medal Luboš (2000)
Moravec Jakub (1995)
Moučka Vít (1993)
Nechyba Jiří (1992)
Nováček Lukáš (1994)
Pestr Jiří (1986)
Provazník Michal (1991) (Na hostování v FC Bořislavsko)
Rezek Matěj (1992)
Štáfek Michal (1991)
Štěpán Martin (1998)
Traxmandl Jakub (1992)
Vašíček Štěpán (1995)
Wala Karel (1990)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
01.04.2018 Ne 12:30 Název týmu The Originals 2012 Děkanka 1:6
08.04.2018 Ne 13:30 The Originals 2012 FC Notor Střešovice ZŠ Plamínkové 1:11
15.04.2018 Ne 11:00 Motor 2015 The Originals 2012 Angelovova 3:3
22.04.2018 Ne 13:30 The Originals 2012 FC Beránci ZŠ Plamínkové :
29.04.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz The Originals 2012 Angelovova :
13.05.2018 Ne 13:30 The Originals 2012 FC Tukabel ZŠ Plamínkové :
18.05.2018 20:00 Náhodná rotace The Originals 2012 Na Ovčíně :
27.05.2018 Ne 13:30 The Originals 2012 SFT ZŠ Plamínkové :
03.06.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy The Originals 2012 Běchovice :
10.06.2018 Ne 13:30 The Originals 2012 Havana C.F. ZŠ Plamínkové :
Střelci
1. liga
1.
Bilka Petr (GRA) 6
Idrissov Diaz (FEN) 6
Janošek David (TOR) 6
2.
Brožek David (CAS) 4
Střelecký Pavel (PAL) 4
3.
Janků Patrik (YBP) 3
Nanič Sandro (VYH) 3
2. liga
1.
Dostál Aleš (ROT) 4
Medal Luboš (ORI) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
2.
Hrvačič Mario (TRU) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
Kafka Václav (NOS) 3
3.
Denis Vojtěch (ROT) 2
Dlabal Daniel (HOO) 2
Dvořák Jakub (SFT) 2
3. liga
1.
Saidl Michal (FCB) 6
2.
Kabeš Filip (PDI) 4
3.
Štědrý Matěj (SFL) 3
Zvoníček Matěj (PDI) 3
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 73
2.
Hloušek Petr (FKP) 58
3.
Švrčina Roman (PAL) 55
2. liga
1.
Kaňka Jakub (TRU) 96
2.
Trunečka Ondřej (ROT) 85
3.
Doubek Lukáš (NOS) 77
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 73
2.
Hruška Michal (HAN) 67
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 60
Fazekaš Dominik (FCB) 60
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 3
2.
CZECH INN 5
FK PRAHA 5
3.
Toros 8
2. liga
1.
Náhodná rotace 2
SFT 2
2.
FC Beránci 3
3.
Truhla Boyz 4
3. liga
1.
Modřanský svině 0
2.
FC Bořislavsko 1
3.
Plán A 3
4. liga