1. liga
1. Modřanský svině 21
2. FENIX 19
3. Toros 19
2. liga
1. FC Showdown 30
2. FC Košíře Praha 22
3. Truhla Boyz 18
3. liga
1. Prague Dingoes 24
2. FC Partners 18
3. AGB Prague 17

Truhla Boyz

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: neděle 11:00
  • Barva dresů: Červená (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Tomáš Rosenkranc
732513993
tomas.rosenkranc@gmail.com

Zástupce vedoucího

Karel Jílek
731917805
Karel.jilek@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Drobný Vojtěch (1997)
Fingerhut Robin (1997)
Hejzlar David (1995)
Hrdlička Ondřej (1997)
Hrvačič Mario (1991)
Hrvačič Marko (1993)
Jílek Karel (1996)
Kaňka Jakub (1996)
Kaňka Tomáš (1996)
Novák Lukáš (1991)
Oščádal František (1991)
Pavlík Filip (1994)
Prokop Lukáš (1994)
Ptáček František (1994)
Rosenkranc Tomáš (1993) (Na hostování v Motor 2015)
Suchý Ondřej (20 8)
Svoboda Filip (1993)
Šťastný Jiří (1995)
Štědrý Matěj (1993)
Štoček Jakub (1996) (Hostování z Motor 2015)
Švach Martin (1992)
Švarc Pavel (1982)
Toman Josef (1996)
Urban Jakub (1996)
Vejvoda Tomáš (1993)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
23.03.2019 So 11:00 FC Beránci Truhla Boyz ZŠ Plamínkové 6:1
07.04.2019 Ne 11:00 Truhla Boyz SFT Angelovova 0:3
12.04.2019 20:45 FC Tukabel Truhla Boyz Litvínovská 2:9
21.04.2019 Ne 11:00 Truhla Boyz Sešrotuj tatu a mámu taky Angelovova 4:1
28.04.2019 Ne 11:00 FC Hood Happy Truhla Boyz Běchovice 1:3
05.05.2019 Ne 09:45 Truhla Boyz Tvůj problém Angelovova 11:2
12.05.2019 Ne 12:15 The Originals 2012 Truhla Boyz ZŠ Plamínkové 3:1
19.05.2019 Ne 09:45 Truhla Boyz Prasata Angelovova 4:2
24.05.2019 20:00 FC Showdown Truhla Boyz Děkanka 7:4
02.06.2019 Ne 11:00 Truhla Boyz FC Košíře Praha Angelovova 3:0
Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Kincl Marek (TOR) 11
3.
Janoušek David (TOR) 10
2. liga
1.
Mansur Adaev (SHO) 19
2.
Mašek David (SHO) 16
3.
Štoček Jakub (TRU) 14
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 20
2.
Štér Jaroslav (HAV) 14
3.
Kalynyak Vadym (PDI) 13
Nguyen Son Tung (AGB) 13
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Důra Jiří (TOR) 94
2. liga
1.
Kotek Jakub (SHO) 134
2.
Böhm Filip (ORI) 127
3.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 118
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90
Útok
1. liga
1.
Modřanský svině 51
2.
Toros 48
3.
FENIX 45
2. liga
1.
FC Showdown 70
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 44
3.
Truhla Boyz 40
3. liga
1.
AGB Prague 49
Prague Dingoes 49
2.
FC Partners 46
3.
Motor 2015 44
Obrana
1. liga
1.
A.F.C. FFA 17
2.
FENIX 23
3.
Cascos 24
2. liga
1.
FC Showdown 14
2.
FC Košíře Praha 18
3.
Truhla Boyz 27
3. liga
1.
Prague Dingoes 12
2.
FC Partners 21
3.
Motor 2015 22