1. liga
1. Toros 9
2. Young Boys Prague 6
3. FK PRAHA 6
2. liga
1. FC Notor Střešovice 7
2. Truhla Boyz 7
3. Náhodná rotace 6
3. liga
1. Prague Dingoes 6
2. FC Bořislavsko 6
3. TJ HANY BANY 6
4. liga

Truhla Boyz

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: neděle 11:00
  • Barva dresů: Červená (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Tomáš Rosenkranc
732513993
tomas.rosenkranc@gmail.com

Zástupce vedoucího

Karel Jílek
731917805
Karel.jilek@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Hrdlička Ondřej (1997)
Hrvačič Mario (1991)
Hrvačič Marko (1993)
Jílek Karel (1996)
Kaňka Jakub (1996)
Kaňka Tomáš (1996)
Novák Lukáš (1991)
Oščádal František (1991)
Pavlík Filip (1994)
Prokop Lukáš (1994)
Ptáček František (1994)
Rosenkranc Tomáš (1993)
Svoboda Filip (1993)
Švach Martin (1992)
Švarc Pavel (1982)
Toman Josef (1996)
Vejvoda Tomáš (1993)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
01.04.2018 Ne 16:00 FC Notor Střešovice Truhla Boyz Tatran Střešovice 3:3
08.04.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz Motor 2015 Angelovova 5:1
14.04.2018 So 13:30 FC Beránci Truhla Boyz ZŠ Plamínkové 0:1
29.04.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz The Originals 2012 Angelovova :
06.05.2018 Ne 18:00 FC Tukabel Truhla Boyz Litvínovská :
13.05.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz Náhodná rotace Angelovova :
20.05.2018 Ne 16:00 SFT Truhla Boyz ZŠ Plamínkové :
27.05.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz FC Hood Happy Angelovova :
03.06.2018 Ne 13:30 Havana C.F. Truhla Boyz ZŠ Plamínkové :
10.06.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz Název týmu Angelovova :
Střelci
1. liga
1.
Bilka Petr (GRA) 6
Idrissov Diaz (FEN) 6
Janošek David (TOR) 6
2.
Brožek David (CAS) 4
Střelecký Pavel (PAL) 4
3.
Janků Patrik (YBP) 3
Nanič Sandro (VYH) 3
2. liga
1.
Dostál Aleš (ROT) 4
Medal Luboš (ORI) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
2.
Hrvačič Mario (TRU) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
Kafka Václav (NOS) 3
3.
Denis Vojtěch (ROT) 2
Dlabal Daniel (HOO) 2
Dvořák Jakub (SFT) 2
3. liga
1.
Saidl Michal (FCB) 6
2.
Kabeš Filip (PDI) 4
3.
Štědrý Matěj (SFL) 3
Zvoníček Matěj (PDI) 3
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 73
2.
Hloušek Petr (FKP) 58
3.
Švrčina Roman (PAL) 55
2. liga
1.
Kaňka Jakub (TRU) 96
2.
Trunečka Ondřej (ROT) 85
3.
Doubek Lukáš (NOS) 77
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 73
2.
Hruška Michal (HAN) 67
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 60
Fazekaš Dominik (FCB) 60
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 3
2.
CZECH INN 5
FK PRAHA 5
3.
Toros 8
2. liga
1.
Náhodná rotace 2
SFT 2
2.
FC Beránci 3
3.
Truhla Boyz 4
3. liga
1.
Modřanský svině 0
2.
FC Bořislavsko 1
3.
Plán A 3
4. liga