1. liga
1. FC Cascos 25
2. A.F.C."FENIX" 25
3. Toros 24
2. liga
1. A.F.C. FFA 22
2. Modřanský svině 22
3. TJ HANY BANY 15
3. liga
1. FC Beránci 27
2. Prasata 24
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 22

Atletico Bořislavka

  • Domácí hřiště: Laudova
  • Termín domácích zápasů: Sobota 17:00
  • Barva dresů: Bílá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Jakub Šedivý
605961411
jakub.sedivka@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Jakub Moisejenko
724813254
Jakub.mo.cz@email.cz

Registrovaní hráči týmu

Bareš Jakub (1999)
Blažek Dominik (20 9)
Čech Jakub (1997)
Doubek Tadeáš (1994)
Dufek Dominik (1997)
Forman Jan (1995)
Hošek Jaroslav (1994)
Janota Jan (1995)
Kramer Miroslav (1995)
Krhůtek Ondřej (1979)
Mann David (1997)
Martínek Zbyněk (1995)
Martiník Adam (1994)
Matoušek Daniel (1993)
Moisejenko Jakub (1979)
Nesvorný Jakub (1991)
Pešák David (1995)
Procházka Martin (1995)
Rain Martin (1990)
Seidl Michael (1992)
Sluníčko Jaroslav (2001)
Stuchlík Jan (1993)
Šedivý Jakub (1993)

Zápasy

3. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
30.09.2018 Ne 18:00 AGB Prague Atletico Bořislavka ZŠ Plamínkové 2:1
07.10.2018 Ne 14:00 ATOSáci Atletico Bořislavka Campanus 2:4
13.10.2018 So 17:00 Atletico Bořislavka Plán A Laudova 3:0
20.10.2018 So 17:00 Atletico Bořislavka AC Roma team Laudova 5:3
27.10.2018 So 18:00 Prague Dingoes Atletico Bořislavka Hamr Bráník 6:0
04.11.2018 Ne 14:00 Prague Panthers Atletico Bořislavka Kbely 0:3
10.11.2018 So 15:00 Prasata Atletico Bořislavka Angelovova 7:1
17.11.2018 So 14:00 Atletico Bořislavka FC Beránci Laudova 0:2
17.11.2018 So 17:00 Atletico Bořislavka Rozhodčí SFL Laudova 3:0
25.11.2018 Ne 13:00 Atletico Bořislavka Sešrotuj tatu a mámu taky Laudova 2:8
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 17
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 15
3.
Janků Patrik (YBP) 13
2. liga
1.
Král Martin (SHO) 16
2.
Brejcha Matěj (MOD) 13
3.
Avetyan Narek (FFA) 12
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 24
2.
Anýž Ondřej (ATS) 17
Gregor Ondřej (ŠRO) 17
3.
Klípa Jakub (BER) 16
Brankáři
1. liga
1.
Hloušek Petr (FKP) 85
2.
Vitkovský Radek (GRA) 84
3.
Klečka Jiří (CAS) 71
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Hruška Michal (HAN) 95
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 97
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 96
Útok
1. liga
1.
A.F.C."FENIX" 63
2.
Toros 57
3.
FC Cascos 55
2. liga
1.
A.F.C. FFA 51
Modřanský svině 51
2.
FC Showdown 38
3.
FC Tukabel 33
3. liga
1.
Prasata 78
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 56
3.
FC Beránci 50
Obrana
1. liga
1.
Young Boys Prague 22
2.
FC Cascos 23
3.
FC Notor Střešovice 32
2. liga
1.
A.F.C. FFA 16
2.
TJ HANY BANY 22
3.
FC Showdown 25
3. liga
1.
FC Beránci 8
2.
AGB Prague 16
3.
Prasata 21