1. liga
1. Toros 9
2. Young Boys Prague 6
3. FK PRAHA 6
2. liga
1. FC Notor Střešovice 7
2. Truhla Boyz 7
3. Náhodná rotace 6
3. liga
1. Prague Dingoes 6
2. FC Bořislavsko 6
3. TJ HANY BANY 6
4. liga

Tresty

 

TRESTY OSOBNÍ

   

​Mechl Lukáš ​(FC Košířře Praha) stop na 3 kolo jaro 2018 za 2x ŽK Pokuta 100 Kč ​(splatnost 25.4.2018)

Štědrý Matěj ​(Rozhodčí SFL) stop na 3 kolo jaro 2018 za ČK Pokuta 100 Kč ​(splatnost 25.4.2018)

Kranjčević Nikola ​(Prague Dingeos) stop na 2 a 3 kolo jaro 2018 za ČK ​následná podmínka do konce sezony jaro 2018 (pčři porušení za ČK stop na další 3 zápasy (splatnost 18.4.2018)

Trojan František ​(Prasata) stop na 2 kolo jaro 2018 za ČK Pokuta 100 Kč ​(splatnost 18.4.2018)

Čejka Jan (Bořislavsko) stop na 2 kolo jaro 2018 za ČK Pokuta 100 Kč ​(splatnost 18.4.2018)
   

Fedorchenko Oleksandr ​(Vyhaslý hvězdy) Pokuta 100,- Kč ​za 4 ŽK v sezoně a stop na 2 kola jaro 2018(splatnost 29.11.2017)

Hének Jiří (Modřanský svině) Pokuta 200,- Kč   Stop do 31.12.2018 s následnou podmínkou do 31.12.2018 na  ČK za ČK (splatnost 15.11.2017)

Mašek Václav (Vyhaslé hvězdyPokuta 200,- Kč   S podmínkou na jakoukoli  ČK za nesportovní chování na tři soutěžní utkání! (Splatnost 15.11.2017)
 

TRESTY TÝMOVÉ:


................................................

ARCHIV DLUHŮ A TRESTŮ:

CROATHERM Team  Pokuta 2000,- Kč
FFA ​Pokuta 2500 Kč

Kučera Daniel (Plán B) Pokuta 50,- Kč za dvě ŽK v sezoně 
Karel Šmoranc (Košíře) Pokuta 200,- Kč za ČK 
Matěj Machán (Košíře) Pokuta 50,- Kč za druhou ŽK v sezóně 
Jan Slezák (Starý pany) - podmínka do 31.12.2017 
Multerer Dominik (Modřanský svině) podmínka do 30.12.2017 za nesportovní chování.
Henek Jiří​ (Modřanský svině) podmínka do 31.12.2017 za hrubé urážky rozhodčího.
Romanovskyy Markiyan Pokuta 500,- Kč  a stop na 8 zápasů za ČK v 10 kole (splatnost 14.6.2017) +podmínka do 30.6.2020
Bugayevskiy Ruslan ( FFA podmínka do 30.6.2021
Hrejzek Ladislav (Los Blancos) Pokuta 50,- Kč ​ za dvě ŽK

Střelci
1. liga
1.
Bilka Petr (GRA) 6
Idrissov Diaz (FEN) 6
Janošek David (TOR) 6
2.
Brožek David (CAS) 4
Střelecký Pavel (PAL) 4
3.
Janků Patrik (YBP) 3
Nanič Sandro (VYH) 3
2. liga
1.
Dostál Aleš (ROT) 4
Medal Luboš (ORI) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
2.
Hrvačič Mario (TRU) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
Kafka Václav (NOS) 3
3.
Denis Vojtěch (ROT) 2
Dlabal Daniel (HOO) 2
Dvořák Jakub (SFT) 2
3. liga
1.
Saidl Michal (FCB) 6
2.
Kabeš Filip (PDI) 4
3.
Štědrý Matěj (SFL) 3
Zvoníček Matěj (PDI) 3
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 73
2.
Hloušek Petr (FKP) 58
3.
Švrčina Roman (PAL) 55
2. liga
1.
Kaňka Jakub (TRU) 96
2.
Trunečka Ondřej (ROT) 85
3.
Doubek Lukáš (NOS) 77
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 73
2.
Hruška Michal (HAN) 67
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 60
Fazekaš Dominik (FCB) 60
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 3
2.
CZECH INN 5
FK PRAHA 5
3.
Toros 8
2. liga
1.
Náhodná rotace 2
SFT 2
2.
FC Beránci 3
3.
Truhla Boyz 4
3. liga
1.
Modřanský svině 0
2.
FC Bořislavsko 1
3.
Plán A 3
4. liga