1. liga
1. Modřanský svině 21
2. FENIX 19
3. Toros 19
2. liga
1. FC Showdown 30
2. FC Košíře Praha 22
3. Truhla Boyz 18
3. liga
1. Prague Dingoes 24
2. FC Partners 18
3. AGB Prague 17

jaro 2014

KONEČNÉ TABULKY: (pro zvětšení tabulky klikněte)


Děravý gumy A


FK PRAHA


Děravý gumy B


Kaštánci


PŘEHLED VŠECH ZÁPASŮ
KŘÍŽOVÉ TABULKY

******************************
NEJLEPŠÍ STŘELCI:


1.liga:

1. Javůrek Aleš (Los Pepinos C.F.) - 26 branek
2. Janků Patrik (Young Boys Prague) - 22 branek
3. Vrána Tomáš (FC Cascos) - 16 branek 

 


2.A liga:
1. Vyhnal Filip (Plán B) - 22 branek
2. Radina Martin (Lokomotiv Střížkov) - 14 branek
3. Nepil Tomáš (Lokomotiv Střížkov) - 14 branek
 


2.B liga:
1. Modr Tomáš (Děravý gumy B) - 20 branek
2. Macek Matin (Děravý gumy B) - 20 branek
3. Boháč Michal (Justiční omyl) - 18 branek

 


3.liga:
1. Veziroglu Yahya (FC1) - 19 branek
2. Procházka Václav (Shamrock Rovers) - 18 branek
3. Svoboda Tomáš (Děravý gumy-Veteráni) - 15 branek

 


******************************
NEJLÉPE HODNOCENÍ HRÁČI:


1.liga:

1. Javůrek Aleš (Los Pepinos C.F.) - 7x nej.hráč / 10 zápasů
2. Nguyen Filip (MP Letenská) - 4x nej.hráč / 6 zápasů
3. Sýkora Jakub (Grand Team) - 4x nej.hráč / 7 zápasů



2.A liga:
1. Vyhnal Filip (Plán B) - 5x nej.hráč / 8 zápasů
2. Radina Martin (Lokomotiv Střížkov) - 4x nej.hráč / 6 zápasů
3. Provazník Michal (Vopičáci CF) - 3x nej.hráč / 7 zápasů 



2.B liga:
1. Petr Kryštof (One Direction) - 8x nej.hráč / 9 zápasů
2. Novák Jakub (FC Texas N.S.) - 6x nej.hráč / 9 zápasů
3. Hofmann Miroslav (AC Warriors Prague) - 4x nej.hráč / 6 zápasů

 

3.liga:
1. Veziroglu Yahya (FC1) - 4x nej.hráč / 8 zápasů
2. Jermář Martin (SFT) - 3x nej.hráč / 4 zápasů
3. Pelikán Josef (Kaštánci) - 3x nej.hráč / 9 zápasů
    Mohorita Stanislav (Los Angels Anals B) - 3x nej.hráč / 9 zápasů
    Mitkov Lukáš (FC Chrit) - 3x nej.hráč / 9 zápasů

******************************
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘI:


1.liga:

1. Šimůnek Martin (Los Angels Anals A) - 115 minut čisté konto
2. Hradil Jan (Young Boys Prague) - 95 minut čisté konto
3. Semecký Jan (FC Krementi) - 89 minut čisté konto


2.A liga:
1. David Martin (Plán B) - 225 minut čisté konto
2. Kaňka Jakub (Truhla Boyz) - 190 minut čisté konto
3. Vlnas Martin (FK PRAHA) - 132 minut čisté konto 




2.B liga:
1. Vejvoda Josef (GTL) - 146 minut čisté konto
2. Durňák Aleš (CF Hornets) - 95 minut čisté konto
3. Šenfeld Jaroslav (Justiční omyl) - 88 minut čisté konto

 


3.liga:
1. Sertic Goran (FC1) - 71 minut čisté konto
2. Klečka Jiří (Kaštánci) - 70 minut čisté konto
3. Mohorita Stanislav (Los Angels Anals B) - 61 minut čisté konto

  

******************************
NEJLEPŠÍ ÚTOK:

1.liga:

1. Děravý gumy A - 50 branek
2. FC Cascos - 48 branek
3. Young Boys Prague - 48 branek 


2.A liga:
1. Plán B - 69 branek
2. Lokomotiv Střížkov - 55 branek
3. FK PRAHA - 51 branek

 

2.B liga:
1. Děravý gumy B - 74 branek
2. CF Hornets - 67 branek
3. Justiční omyl - 47 branek

 

3.liga:
1. Děravý gumy-Vetráni - 66 branek
2. Kaštánci - 64 branek
3. FC1 - 54 branek

 

 ******************************

NEJLEPŠÍ OBRANA:

1.liga:

1. Děravý gumy A - 19 branek
2. Los Angels Anals A - 23 branek
3. 1.FC Heroes - 29 branek

 

2.A liga:
1. Plán B - 7 branek
2. Truhla Boyz - 11 branek
3. FK PRAHA - 15 branek



2.B liga:
1. GTL - 18 branek
2. Měšičáci - 27 branek
3. Justiční omyl - 31 branek

 

3.liga:
1. Kaštánci - 24 branek
2. Děravý gumy-Veteráni - 32 branek
3. FC1 - 34 branek

 

******************************
LIGOVÝ POHÁR PLMF: 
výsledky: předkolo, 1.kolo, osmifinále, Final Four *** celkové pořadí


1. FC Cacsos (1.liga)
2. Děravý gumy A (1.liga)
3. Starý pany Vysočany (nehrající)

 


NEJLEPŠÍ STŘELEC POHÁRU:

 

Tancoš Petr (Starý pany Vysočany) - 9 branek

 

 

 

 

Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Kincl Marek (TOR) 11
3.
Janoušek David (TOR) 10
2. liga
1.
Mansur Adaev (SHO) 19
2.
Mašek David (SHO) 16
3.
Štoček Jakub (TRU) 14
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 20
2.
Štér Jaroslav (HAV) 14
3.
Kalynyak Vadym (PDI) 13
Nguyen Son Tung (AGB) 13
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Důra Jiří (TOR) 94
2. liga
1.
Kotek Jakub (SHO) 134
2.
Böhm Filip (ORI) 127
3.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 118
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90
Útok
1. liga
1.
Modřanský svině 51
2.
Toros 48
3.
FENIX 45
2. liga
1.
FC Showdown 70
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 44
3.
Truhla Boyz 40
3. liga
1.
AGB Prague 49
Prague Dingoes 49
2.
FC Partners 46
3.
Motor 2015 44
Obrana
1. liga
1.
A.F.C. FFA 17
2.
FENIX 23
3.
Cascos 24
2. liga
1.
FC Showdown 14
2.
FC Košíře Praha 18
3.
Truhla Boyz 27
3. liga
1.
Prague Dingoes 12
2.
FC Partners 21
3.
Motor 2015 22