1. liga
1. Modřanský svině 18
2. Reggaeboys 13
3. Toros 12
1.A liga
1. SK Palouk 15
2. Náhodná rotace 13
3. Holota FC 12
2.A liga
1. AC Roma team 15
2. FC Lopatov 15
3. SFT 15
2.B liga
1. FC Stars 18
2. Pavilon 8 AHC 15
3. KOLÍCI 15
3. liga
1. Prague Panthers 15
2. Tvůj problém 12
3. Havana C.F. 11

jaro 2013

 KONEČNÉ TABULKY: (pro zvětšení tabulky klikněte)

Young Boys Prague 

Kachní prdy FC 

Palestra


PŘEHLED VŠECH ZÁPASŮ: 1.liga *** 2.A liga *** 2.B liga
KŘÍŽOVÉ TABULKY

******************************

NEJLEPŠÍ STŘELCI:

 
1.liga:

1. Brožek David (FC Cascos) - 27 branek
2. Káninský Kamil (FC Krementi) - 15 branek
3. Baran David (Děravý gumy) - 14 branek 

 


2.A liga:
1. Soukup Lukáš (South Ham) - 26 branek
2. Novotný Vojtěch (NFC Vultures) - 23 branek
3. Šejko Jaroslav (FC Colectic) - 22 branek
 



2.B liga:
1. Horák Jakub (FC Texas N.S.) - 40 branek
2. Nguyen Filip (MP Letenská) - 29 branek
3. Pelc Jiří (FC Texas N.S.) - 16 branek 

 

******************************

NEJLÉPE HODNOCENÍ HRÁČI:

1.liga:

1. Strnad Aleš (F.C.B. Praha) - 5x nej.hráč
2. Kobes Václav (FC Krementi) - 4x nej.hráč / 4 zápasy
3. Šilhavý Pavel (Young Boys Prague) - 4x nej.hráč / 6 zápasů




2.A liga:
1. Pokorný Jakub (Kachní prdy FC) - 6x nej.hráč
2. Soukup Lukáš (South Ham) - 5x nej.hráč / 6 zápasů
3. Šejko Jaroslav (FC Colectic) - 5x nej.hráč / 7 zápasů 




2.B liga:
1. Svoboda Jiří (SK Slovan Žižkov) - 6x nej.hráč
2. Horák Jakub (FC Texas N.S.) - 5x nej.hráč
3. Nguyen Filip (MP Letenská) - 4x nej.hráč 

 

******************************

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘI:

1.liga:

1. Šlapák Jan (FC Cascos) - 149 minut čisté konto
2. Minářů Jan (Děravý gumy) - 144 minut čisté konto
3. Řehák Jan (T.M.F. Praha) - 117 minut čisté konto



2.A liga:
1. Matějka Marek (Justiční omyl) - 97 minut čisté konto
2. Cásek Jaroslav (Val-Val Team) - 90 minut čisté konto
3. Novák Pavel (South Ham) - 88 minut čisté konto 




2.B liga:
1. Pfeferle Tomáš (The Originals 2012) - 102 minut čisté konto
2. Jarco Lukáš (FC Texas N.S.) - 83 minut čisté konto
3. Himl Jan (Lokomotiv Střížkov) - 80 minut čisté konto

 
 

******************************
NEJLEPŠÍ ÚTOK:
1.liga:

1. FC Krementi - 58 branek
2. FC Cascos - 51 branek
3. Děravý gumy - 36 branek


2.A liga:
1. NFC Vultures - 93 branek
2. Kachní prdy FC - 61 branek
3. South Ham - 52 branek

 

2.B liga:
1. FC Texas Nové Strašecí - 100 branek
2. Palestra - 67 branek
3. MP Letenská - 62 branek
 

 
******************************

NEJLEPŠÍ OBRANA:
1.liga:

1. Young Boys Prague - 19 branek
2. FC Krementi - 22 branek
3. FC Cascos a Grand Team Ludeco - 23 branek


2.A liga:
1. FC Beránci - 22 branek
2. FC Yeovil Town - 23 branek
3 Kachní prdy FC a Justiční omyl - 33 branek


2.B liga:
1. The Originals 2012 - 20 branek
2. Palestra - 22 branek
3. MP Letenská - 23 branek

 

******************************
LIGOVÝ POHÁR: *** celkové pořadí

1. Young Boys Prague (1.liga)
2. FC Texas Nové Strašecí (2.B liga)
3. Elektro CF (1.liga)

 

NEJLEPŠÍ STŘELCI POHÁRU:

1. Horák Jakub (FC Texas Nové Strašecí / 2.B liga) - 9 branek
2. Vrána Tomáš (FC Cascos / 1.liga) - 8 branek
3. Janků Patrik a Pavlíček Jindřích (Young Boys Prague / 1.liga) - 7 branek 

 


NEJLEPŠÍ BRANKÁŘI POHÁRU:

1. Krábek Tomáš (1.FC Heroes / 1.liga) - 120 minut čisté konto
2. Kübl Daniel (Elektro CF / 1.liga) - 81 minut čisté konto
3. Rajchert Petr (FC Jižní nářez / nováček) - 80 minut čisté konto 


 

Střelci
1. liga
1.
Hluboček Dan (REG) 17
Lang Matěj (REG) 17
2.
Kovář Petr (REG) 16
3.
Rodina David (TOR) 14
1.A liga
1.
Cellar Daniel (PAL) 10
Povejšil Radek (ROT) 10
2.
Nešpor Jakub (ROT) 9
Vávra Sebastian (KRE) 9
3.
Anýž Ondřej (SOU) 7
Janeček David (ROT) 7
Kaňok Jan (HOL) 7
2.A liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 14
2.
Štoček Jakub (MTR) 12
3.
Holdy Denis (ROM) 11
2.B liga
1.
Schneider Michal (AHC) 12
2.
Husák Marek (KRT) 11
3.
Havlíček Michal (PLA) 9
Nosek Tomáš (AHC) 9
Pešta Josef (PLA) 9
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 13
2.
Veverka Ondřej (PAN) 11
3.
Jurka Tomáš (PAN) 10
Naveriani Lasha (TVU) 10
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Vitkovský Radek (GRA) 55
3.
Böhm Filip (ORI) 51
Papež Kamil (REG) 51
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Routa Jakub (PLA) 94
2.
Bouška Martin (PAN) 63
Kasha Kryštof (LIB) 63
3.
Tomšů Michal (TVU) 60
Eloy Sebastien (TJH) 60
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 73
2.
Toros 56
3.
Modřanský svině 37
1.A liga
1.
Náhodná rotace 35
2.
SK Palouk 33
3.
FC Krementi B 26
2.A liga
1.
AC Roma team 35
2.
FK PRAHA 31
3.
SFT 29
2.B liga
1.
Pavilon 8 AHC 51
2.
FC Stars 48
3.
Herbal Fusion 42
3. liga
1.
Prague Panthers 40
2.
Tvůj problém 30
3.
Tým Jakuba Harapáta 28