1. liga
1. Modřanský svině 18
2. Reggaeboys 13
3. Toros 12
1.A liga
1. SK Palouk 15
2. Náhodná rotace 13
3. Holota FC 12
2.A liga
1. AC Roma team 15
2. FC Lopatov 15
3. SFT 15
2.B liga
1. FC Stars 18
2. Pavilon 8 AHC 15
3. KOLÍCI 15
3. liga
1. Prague Panthers 15
2. Tvůj problém 12
3. Havana C.F. 11

Liga

1.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 29.05 18:00 Toros Cascos 1. liga ZŠ Mazurská 2:8
Pá 29.05 19:00 Vocasuna CA FC Boss United 2.B liga ZŠ Mazurská 3:5
Pá 29.05 19:30 KOLÍCI Football Players 2.B liga Čechie Smíchov 2:1
So 30.05 09:30 Tvůj problém FC Galácticos 3. liga Laudova 4:3
So 30.05 10:00 Hajduk Hůrka Herbal Fusion 2.B liga Hanspaulka 5:8
Ne 31.05 10:00 The Originals 2012 FC Krementi A 1. liga ZŠ Plamínkové 8:1
Ne 31.05 11:00 Motor 2015 FC Hood Happy 2.A liga Angelovova 6:1
Ne 31.05 13:00 AC Roma team TJ HANY BANY 2.A liga Laudova 8:1
Ne 31.05 15:00 Atletico Bořislavka Prasata 2.A liga Na dlouhém lánu 2:2
Ne 31.05 16:00 FC Stars Pavilon 8 AHC 2.B liga ZŠ Plamínkové 8:3
Ne 31.05 17:00 SFT AG United 2.A liga ZŠ Plamínkové 7:1
Ne 31.05 17:00 Rebel Circus FC Fčelky 2.B liga Slivenec 5:0
Ne 31.05 17:00 Plán A Ideální 11° 3. liga ZŠ Plamínkové 1:2
Ne 31.05 17:30 Reggaeboys Modřanský svině 1. liga Na Ovčíně 10:2
Ne 31.05 18:00 FC Lopatov FK PRAHA 2.A liga Sokol Vinohrady 7:2
Ne 31.05 19:00 Grand Team Ludeco A Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga Koráb 3:5
Ne 31.05 19:30 Havana C.F. Prague Panthers 3. liga Angelovova 6:2
Ne 31.05 19:45 Rapid Libeň Tým Jakuba Harapáta 3. liga ZŠ Mazurská 1:1
Po 01.06 19:00 Náhodná rotace Grand Team Ludeco B 1.A liga Angelovova 6:0
Po 01.06 20:00 FC Perros Holota FC 1.A liga Stodůlky 1:2
Út 02.06 20:00 Soclose United Barevné kovy 1.A liga Pražačka 8:1
St 03.06 18:30 FC Krementi B Pražský Axiom 1.A liga ZŠ Mazurská 7:2
St 03.06 19:45 SK Palouk AG United B 1.A liga ZŠ Mazurská 6:3
2.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 05.06 17:00 FC Fčelky KOLÍCI 2.B liga Dobratická 0:6
So 06.06 09:30 Football Players Hajduk Hůrka 2.B liga ZŠ Mazurská 3:2
So 06.06 15:00 Prasata AC Roma team 2.A liga Angelovova 2:6
So 06.06 16:00 TJ HANY BANY Liviroff SC 2.A liga Děkanka 3:3
So 06.06 17:00 Cascos The Originals 2012 1. liga Koráb 2:3
So 06.06 18:00 Herbal Fusion FC Stars 2.B liga ZŠ Mazurská 2:7
Ne 07.06 10:00 FC Krementi A Reggaeboys 1. liga ZŠ Mazurská 1:22
Ne 07.06 10:00 FK PRAHA Atletico Bořislavka 2.A liga Jitřní 2:0
Ne 07.06 11:00 FC Hood Happy FC Lopatov 2.A liga Běchovice 3:5
Ne 07.06 11:30 Truhla Boyz SFT 2.A liga ZŠ Plamínkové 1:2
Ne 07.06 14:00 Prague Panthers Tvůj problém 3. liga Březiněves 8:7
Ne 07.06 15:00 Modřanský svině Grand Team Ludeco A 1. liga Angelovova 8:2
Ne 07.06 15:00 FC Galácticos Rapid Libeň 3. liga Strahov 1:5
Ne 07.06 16:00 AG United Motor 2015 2.A liga ZŠ Plamínkové 4:3
Ne 07.06 17:00 Ideální 11° Havana C.F. 3. liga ZŠ Plamínkové 1:1
Ne 07.06 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky Toros 1. liga Koráb 2:6
Ne 07.06 18:00 Pavilon 8 AHC Vocasuna CA 2.B liga ZŠ Mazurská 10:1
Po 08.06 19:00 FC Boss United Rebel Circus 2.B liga Tempo 1:7
St 10.06 19:00 Barevné kovy Náhodná rotace 1.A liga Aritma 0:17
St 10.06 19:30 Grand Team Ludeco B FC Perros 1.A liga Běchovice 3:4
Čt 11.06 18:15 AG United B Soclose United 1.A liga Hanspaulka 7:0
Čt 11.06 18:30 Pražský Axiom SK Palouk 1.A liga Angelovova 1:11
Čt 11.06 19:30 Holota FC FC Krementi B 1.A liga Mikulova 4:1
Pá 12.06 18:00 Tým Jakuba Harapáta Plán A 3. liga ZŠ Mazurská 4:2
3.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 12.06 18:00 Toros Modřanský svině 1. liga ZŠ Plamínkové 5:7
Pá 12.06 18:00 KOLÍCI Rebel Circus 2.B liga Pražačka 1:4
Pá 12.06 19:00 Vocasuna CA Herbal Fusion 2.B liga ZŠ Mazurská 3:7
So 13.06 10:00 Hajduk Hůrka FC Fčelky 2.B liga Hanspaulka 9:6
So 13.06 14:00 Tvůj problém Ideální 11° 3. liga ZŠ Plamínkové 4:2
Ne 14.06 11:00 Motor 2015 Truhla Boyz 2.A liga Angelovova 1:2
Ne 14.06 11:00 Liviroff SC SFT 2.A liga Mikulova 3:5
Ne 14.06 12:00 TJ HANY BANY Prasata 2.A liga Děkanka 3:3
Ne 14.06 13:00 AC Roma team FK PRAHA 2.A liga ZŠ Mazurská 7:2
Ne 14.06 14:00 Prague Panthers FC Galácticos 3. liga ZŠ Mazurská 10:7
Ne 14.06 15:00 Atletico Bořislavka FC Hood Happy 2.A liga Na dlouhém lánu 1:7
Ne 14.06 16:00 FC Stars Football Players 2.B liga ZŠ Plamínkové 10:2
Ne 14.06 17:00 Plán A Rapid Libeň 3. liga ZŠ Plamínkové 3:1
Ne 14.06 17:30 Reggaeboys The Originals 2012 1. liga Na Ovčíně 8:2
Ne 14.06 18:00 Pavilon 8 AHC FC Boss United 2.B liga ZŠ Mazurská 7:4
Ne 14.06 18:00 FC Lopatov AG United 2.A liga Sokol Vinohrady 4:2
Ne 14.06 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky Cascos 1. liga Koráb 5:5
Ne 14.06 19:15 Grand Team Ludeco A FC Krementi A 1. liga Koráb 2:3
Ne 14.06 19:30 Havana C.F. Tým Jakuba Harapáta 3. liga Rakovského 2:2
Po 15.06 18:30 Pražský Axiom AG United B 1.A liga Angelovova 2:3
Po 15.06 19:45 Náhodná rotace Soclose United 1.A liga Angelovova 5:5
Po 15.06 20:00 FC Perros Barevné kovy 1.A liga Stodůlky 2:1
St 17.06 18:30 FC Krementi B Grand Team Ludeco B 1.A liga ZŠ Mazurská 5:8
St 17.06 19:45 SK Palouk Holota FC 1.A liga ZŠ Mazurská 4:3
4.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 19.06 11:00 FC Fčelky FC Stars 2.B liga Děkanka 4:17
Pá 19.06 19:00 Herbal Fusion Pavilon 8 AHC 2.B liga ZŠ Mazurská 4:9
Pá 19.06 20:15 FC Boss United KOLÍCI 2.B liga Tempo 3:4
So 20.06 09:15 Football Players Vocasuna CA 2.B liga ZŠ Mazurská 5:5
So 20.06 15:00 Prasata Liviroff SC 2.A liga Angelovova 1:5
Ne 21.06 10:00 FK PRAHA TJ HANY BANY 2.A liga Jitřní 7:0
Ne 21.06 11:30 Truhla Boyz FC Lopatov 2.A liga ZŠ Plamínkové 0:3 K
Ne 21.06 14:00 The Originals 2012 Grand Team Ludeco A 1. liga ZŠ Plamínkové 3:5
Ne 21.06 15:00 FC Galácticos Plán A 3. liga Strahov 1:7
Ne 21.06 15:00 Modřanský svině Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga Angelovova 5:3
Ne 21.06 16:00 AG United Atletico Bořislavka 2.A liga ZŠ Plamínkové 3:1
Ne 21.06 17:00 Ideální 11° Prague Panthers 3. liga ZŠ Plamínkové 1:3
Ne 21.06 17:00 Rebel Circus Hajduk Hůrka 2.B liga Slivenec 4:0
Ne 21.06 17:00 Tým Jakuba Harapáta Tvůj problém 3. liga ZŠ Mazurská 3:9
Ne 21.06 17:00 SFT Motor 2015 2.A liga ZŠ Plamínkové 6:3
Ne 21.06 19:45 Rapid Libeň Havana C.F. 3. liga ZŠ Mazurská 4:5
Po 22.06 20:00 AG United B Náhodná rotace 1.A liga Hanspaulka 2:4
Út 23.06 20:00 Soclose United FC Perros 1.A liga Pražačka 2:2
St 24.06 18:00 FC Stars Rebel Circus 2.B liga ZŠ Plamínkové 1:0
St 24.06 18:30 FC Krementi B Barevné kovy 1.A liga ZŠ Mazurská 10:5
St 24.06 19:30 Grand Team Ludeco B SK Palouk 1.A liga Běchovice 3:2
St 24.06 19:30 Holota FC Pražský Axiom 1.A liga Mikulova 9:2
5.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 26.06 18:00 Toros The Originals 2012 1. liga ZŠ Plamínkové 15:1
Pá 26.06 19:00 Vocasuna CA FC Fčelky 2.B liga ZŠ Mazurská 2:5
So 27.06 10:00 Herbal Fusion FC Boss United 2.B liga ZŠ Mazurská 7:0
So 27.06 11:00 Hajduk Hůrka KOLÍCI 2.B liga Hanspaulka 0:3 K
So 27.06 12:00 Tvůj problém Rapid Libeň 3. liga ZŠ Plamínkové 1:2
So 27.06 15:00 Prasata FK PRAHA 2.A liga Angelovova 2:7
Ne 28.06 11:00 Liviroff SC Motor 2015 2.A liga Mikulova 4:1
Ne 28.06 13:00 AC Roma team AG United 2.A liga ZŠ Mazurská 0:4
Ne 28.06 14:00 Prague Panthers Tým Jakuba Harapáta 3. liga ZŠ Mazurská 7:4
Ne 28.06 15:00 Modřanský svině Cascos 1. liga Angelovova 3:0 K
Ne 28.06 15:00 Atletico Bořislavka Truhla Boyz 2.A liga Na dlouhém lánu 6:2
Ne 28.06 16:00 TJ HANY BANY FC Hood Happy 2.A liga Děkanka 3:9
Ne 28.06 17:00 Ideální 11° FC Galácticos 3. liga ZŠ Plamínkové 2:7
Ne 28.06 18:00 FC Lopatov SFT 2.A liga Sokol Vinohrady 4:2
Ne 28.06 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky FC Krementi A 1. liga Koráb 2:7
Ne 28.06 18:00 Pavilon 8 AHC Football Players 2.B liga ZŠ Mazurská 10:0
Ne 28.06 19:15 Grand Team Ludeco A Reggaeboys 1. liga Koráb 8:8
Ne 28.06 19:30 Havana C.F. Plán A 3. liga Rakovského 1:4
Po 29.06 20:00 FC Perros Náhodná rotace 1.A liga Stodůlky 2:3
Út 30.06 18:30 Cascos Reggaeboys 1. liga ZŠ Mazurská 2:17
Út 30.06 19:30 Holota FC AG United B 1.A liga Mikulova 4:1
St 01.07 17:15 Rapid Libeň Prague Panthers 3. liga Pražačka 0:10
St 01.07 17:45 SK Palouk Barevné kovy 1.A liga ZŠ Mazurská 3:0
St 01.07 19:00 FC Krementi B Soclose United 1.A liga ZŠ Mazurská 3:6
6.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 03.07 17:00 FC Fčelky Pavilon 8 AHC 2.B liga Dobratická 3:12
Pá 03.07 19:30 KOLÍCI FC Stars 2.B liga Čechie Smíchov 2:5
Pá 03.07 19:30 FC Boss United Hajduk Hůrka 2.B liga Rakovského 1:12
So 04.07 09:30 Football Players Herbal Fusion 2.B liga ZŠ Mazurská 5:3
So 04.07 10:45 FC Krementi A Modřanský svině 1. liga ZŠ Mazurská 4:9
So 04.07 17:00 Cascos Grand Team Ludeco A 1. liga Koráb 12:2
Ne 05.07 10:00 FK PRAHA Liviroff SC 2.A liga Jitřní 2:3
Ne 05.07 11:00 Motor 2015 FC Lopatov 2.A liga Angelovova 3:1
Ne 05.07 11:00 FC Hood Happy Prasata 2.A liga Běchovice 4:6
Ne 05.07 11:30 Truhla Boyz AC Roma team 2.A liga ZŠ Plamínkové 4:8
Ne 05.07 14:00 The Originals 2012 Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga ZŠ Plamínkové 2:6
Ne 05.07 15:00 FC Galácticos Havana C.F. 3. liga Strahov 1:3
Ne 05.07 16:00 AG United TJ HANY BANY 2.A liga ZŠ Plamínkové 3:1
Ne 05.07 17:00 SFT Atletico Bořislavka 2.A liga ZŠ Plamínkové 3:1
Ne 05.07 17:00 Tým Jakuba Harapáta Ideální 11° 3. liga ZŠ Mazurská 14:0
Ne 05.07 17:30 Reggaeboys Toros 1. liga Na Ovčíně 8:13
Po 06.07 20:00 Soclose United SK Palouk 1.A liga Pražačka 3:7
Po 06.07 20:00 AG United B FC Perros 1.A liga Hanspaulka 0:0
Út 07.07 19:00 Barevné kovy Pražský Axiom 1.A liga Stodůlky 2:4
Út 07.07 19:00 FC Krementi A Cascos 1. liga ZŠ Mazurská 4:5
St 08.07 19:00 Grand Team Ludeco B Holota FC 1.A liga Běchovice 3:2
7.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 10.07 18:00 Toros Grand Team Ludeco A 1. liga ZŠ Plamínkové 15:3
Pá 10.07 19:00 Vocasuna CA KOLÍCI 2.B liga ZŠ Mazurská 1:6
So 11.07 09:30 Football Players FC Boss United 2.B liga ZŠ Mazurská 21:1
So 11.07 11:00 Herbal Fusion FC Fčelky 2.B liga ZŠ Mazurská 11:4
So 11.07 12:00 Tvůj problém Havana C.F. 3. liga ZŠ Plamínkové 5:3
Ne 12.07 10:00 FK PRAHA FC Hood Happy 2.A liga Jitřní 9:3
Ne 12.07 10:00 Liviroff SC FC Lopatov 2.A liga Mikulova -:-
Ne 12.07 12:00 FC Krementi A Toros 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 12.07 13:00 AC Roma team SFT 2.A liga Angelovova 6:4
Ne 12.07 14:00 Prague Panthers Plán A 3. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 12.07 15:00 Modřanský svině The Originals 2012 1. liga Angelovova 3:0 K
Ne 12.07 15:00 Atletico Bořislavka Motor 2015 2.A liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 12.07 16:00 FC Stars Hajduk Hůrka 2.B liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 12.07 17:00 Ideální 11° Rapid Libeň 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 12.07 17:00 Tým Jakuba Harapáta FC Galácticos 3. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 12.07 18:00 Pavilon 8 AHC Rebel Circus 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 12.07 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky Reggaeboys 1. liga Koráb -:-
Ne 12.07 19:00 Prasata AG United 2.A liga ZŠ Mazurská -:-
Út 14.07 19:30 Holota FC Barevné kovy 1.A liga Mikulova -:-
St 15.07 17:30 SK Palouk Náhodná rotace 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
St 15.07 18:45 FC Krementi B FC Perros 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
St 15.07 19:00 Grand Team Ludeco B AG United B 1.A liga Běchovice -:-
Čt 16.07 19:00 Pražský Axiom Soclose United 1.A liga Angelovova -:-
8.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 17.07 17:00 FC Fčelky Football Players 2.B liga Dobratická -:-
Pá 17.07 19:30 FC Boss United FC Stars 2.B liga Rakovského -:-
Pá 17.07 19:30 KOLÍCI Pavilon 8 AHC 2.B liga Čechie Smíchov -:-
So 18.07 10:00 Hajduk Hůrka Vocasuna CA 2.B liga Hanspaulka -:-
Ne 19.07 11:00 FC Hood Happy Liviroff SC 2.A liga Běchovice -:-
Ne 19.07 11:00 Motor 2015 AC Roma team 2.A liga Angelovova -:-
Ne 19.07 11:30 Truhla Boyz Prasata 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 19.07 16:00 AG United FK PRAHA 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 19.07 17:00 SFT TJ HANY BANY 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 19.07 17:00 Rebel Circus Herbal Fusion 2.B liga Slivenec -:-
Ne 19.07 17:00 Plán A Tvůj problém 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 19.07 18:00 FC Lopatov Atletico Bořislavka 2.A liga Sokol Vinohrady -:-
Po 20.07 18:45 AG United B FC Krementi B 1.A liga Hanspaulka -:-
Po 20.07 19:00 Náhodná rotace Pražský Axiom 1.A liga Angelovova -:-
Po 20.07 20:00 FC Perros SK Palouk 1.A liga Stodůlky -:-
Út 21.07 19:00 Barevné kovy Grand Team Ludeco B 1.A liga Stodůlky -:-
Út 21.07 19:00 Soclose United Holota FC 1.A liga Pražačka -:-
9.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 24.07 17:00 FC Fčelky FC Boss United 2.B liga Dobratická -:-
Pá 24.07 19:00 Vocasuna CA FC Stars 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
So 25.07 09:30 Football Players Rebel Circus 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
So 25.07 10:45 Herbal Fusion KOLÍCI 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
So 25.07 12:00 TJ HANY BANY Motor 2015 2.A liga Děkanka -:-
So 25.07 15:00 Prasata SFT 2.A liga Angelovova -:-
Ne 26.07 10:00 FK PRAHA Truhla Boyz 2.A liga Jitřní -:-
Ne 26.07 11:00 Liviroff SC Atletico Bořislavka 2.A liga Mikulova -:-
Ne 26.07 11:00 FC Hood Happy AG United 2.A liga Běchovice -:-
Ne 26.07 13:00 AC Roma team FC Lopatov 2.A liga Angelovova -:-
Ne 26.07 18:00 Pavilon 8 AHC Hajduk Hůrka 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
Út 28.07 19:00 Barevné kovy AG United B 1.A liga Stodůlky -:-
Út 28.07 19:30 Holota FC Náhodná rotace 1.A liga Mikulova -:-
St 29.07 19:00 Grand Team Ludeco B Soclose United 1.A liga Běchovice -:-
Čt 30.07 17:30 Pražský Axiom FC Perros 1.A liga Angelovova -:-
Čt 30.07 18:45 SK Palouk FC Krementi B 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
10.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Ne 02.08 11:00 Motor 2015 Prasata 2.A liga Angelovova -:-
Ne 02.08 11:30 Truhla Boyz FC Hood Happy 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 02.08 15:00 Atletico Bořislavka AC Roma team 2.A liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 02.08 16:00 AG United Liviroff SC 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 02.08 17:00 SFT FK PRAHA 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 02.08 18:00 FC Lopatov TJ HANY BANY 2.A liga Sokol Vinohrady -:-
11.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 08.08 15:00 Prasata FC Lopatov 2.A liga Angelovova -:-
Ne 09.08 10:00 FK PRAHA Motor 2015 2.A liga Jitřní -:-
Ne 09.08 11:00 Liviroff SC AC Roma team 2.A liga Mikulova -:-
Ne 09.08 11:00 FC Hood Happy SFT 2.A liga Běchovice -:-
Ne 09.08 12:00 TJ HANY BANY Atletico Bořislavka 2.A liga Děkanka -:-
Ne 09.08 16:00 AG United Truhla Boyz 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
12.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Ne 21.06 10:00 FC Hood Happy AC Roma team 2.A liga Běchovice -:-
Út 30.06 18:30 Pražský Axiom Grand Team Ludeco B 1.A liga Angelovova -:-
Ne 12.07 16:00 TJ HANY BANY Truhla Boyz 2.A liga Děkanka -:-
Ne 30.08 15:00 Náhodná rotace FC Krementi B 1.A liga Angelovova -:-
Čt 24.12 16:08 Rebel Circus Vocasuna CA 2.B liga Slivenec -:-
Čt 24.12 20:00 Liviroff SC Truhla Boyz 2.A liga Mikulova -:-
Střelci
1. liga
1.
Hluboček Dan (REG) 17
Lang Matěj (REG) 17
2.
Kovář Petr (REG) 16
3.
Rodina David (TOR) 14
1.A liga
1.
Cellar Daniel (PAL) 10
Povejšil Radek (ROT) 10
2.
Nešpor Jakub (ROT) 9
Vávra Sebastian (KRE) 9
3.
Anýž Ondřej (SOU) 7
Janeček David (ROT) 7
Kaňok Jan (HOL) 7
2.A liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 14
2.
Štoček Jakub (MTR) 12
3.
Holdy Denis (ROM) 11
2.B liga
1.
Schneider Michal (AHC) 12
2.
Husák Marek (KRT) 11
3.
Havlíček Michal (PLA) 9
Nosek Tomáš (AHC) 9
Pešta Josef (PLA) 9
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 13
2.
Veverka Ondřej (PAN) 11
3.
Jurka Tomáš (PAN) 10
Naveriani Lasha (TVU) 10
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Vitkovský Radek (GRA) 55
3.
Böhm Filip (ORI) 51
Papež Kamil (REG) 51
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Routa Jakub (PLA) 94
2.
Bouška Martin (PAN) 63
Kasha Kryštof (LIB) 63
3.
Tomšů Michal (TVU) 60
Eloy Sebastien (TJH) 60
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 73
2.
Toros 56
3.
Modřanský svině 37
1.A liga
1.
Náhodná rotace 35
2.
SK Palouk 33
3.
FC Krementi B 26
2.A liga
1.
AC Roma team 35
2.
FK PRAHA 31
3.
SFT 29
2.B liga
1.
Pavilon 8 AHC 51
2.
FC Stars 48
3.
Herbal Fusion 42
3. liga
1.
Prague Panthers 40
2.
Tvůj problém 30
3.
Tým Jakuba Harapáta 28