1. liga
1. Modřanský svině 18
2. Reggaeboys 13
3. Toros 12
1.A liga
1. SK Palouk 15
2. Náhodná rotace 13
3. Holota FC 12
2.A liga
1. AC Roma team 15
2. FC Lopatov 15
3. SFT 15
2.B liga
1. FC Stars 18
2. Pavilon 8 AHC 15
3. KOLÍCI 15
3. liga
1. Prague Panthers 15
2. Tvůj problém 12
3. Havana C.F. 11

AG United

Vedoucí týmu

Lukáš Kozák
721310247
kozak.luigi@gmail.com

Zástupce vedoucího

Štěpán Touma
776141236
stepantouma@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Acosta Olivas Alejandro (1993)
Adámek Filip (1994)
Adámek Oliver (2000)
Asaf Zaga (1991)
Badette Lyonel (1986)
Bílek Adam (2000)
Binder Marek (1996)
Blažek Daniel (2000)
Bokamoso Moalosi (1990)
Borský Daniel (1996)
Bouška Martin (1989) (Hostování z Prague Panthers)
Brož Milan (1977)
Duchoslav Jan (1998)
Faltus Matěj (1998)
Fiksa, David (1996)
Firla Michal (1996)
Gelmetti Renzo (1998)
Gjurič Josef (2002)
Gjurič Mikuláš (2002)
Hamada Ondřej (1998)
Hauser Lukáš (1999) (Na hostování v Sešrotuj tatu a mámu taky)
Havlín Vojtěch (1997)
Hejda Šimon (1997)
Hévr Gabriel (1999)
Holec Patrk (1996)
Hradecký Jiří (1988)
Hrycej Martin (1993)
Hybášek Martin (1997)
Chen Ziran (1992)
Chlum Tomáš (1992)
Chmel František (1995)
Jelínek Jan (1995)
Karoch Štěpán (1989)
Klomfar Patrik (2001)
Kozák Lukáš (1993)
Kroneisl Petr (1999) (Na hostování v Sešrotuj tatu a mámu taky)
Kubiš Petr (1991)
Kůš Jakub (1995)
Kutil Vojtěch (19R2)
Kylar Martin (2005)
Lorman Mikuláš (2001)
Lošák Adam (1993)
Lukeš Jan (1998)
Madaras Matúš (1999)
Maunge Amuchilani (1990)
Michael Foršt (1999)
Nebeský Marek (1998)
Nejedlý Adam (1997)
Němec František (1993)
Nguyen Anton (2002)
Nguyen Son Tung (2001) (Na hostování v FC Galácticos)
Pleštil Martin (2001)
Rebabedi Setshogo (1992)
Rojdl Adam (1990)
Rokyta Martin (1999)
Rybáček Kryštof (1991)
Saktor Ira (1994)
Skrbek Tomáš (1993)
Smrček Matěj (1996)
Smyčka Vojtěch (2002)
Strnad Lukáš (1998)
Stuchlík Ondřej (2000)
Suchánek Lukáš (1994)
Suja Ladislav (1993)
Svoboda Štěpán (1995)
Šimon Václav (1996)
Štícha Jan (1992)
Tiến Manh Vu (1999)
Toman Michal (1999)
Touma Štěpán (1996)
Valtýř David (2000)
Vávra Marek (1993)
Vyleta Dominik (1998)
Worsch Milan (1996)

Zápasy

2.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
31.05.2020 Ne 17:00 SFT AG United ZŠ Plamínkové 7:1
07.06.2020 Ne 16:00 AG United Motor 2015 ZŠ Plamínkové 4:3
14.06.2020 Ne 18:00 FC Lopatov AG United Sokol Vinohrady 4:2
21.06.2020 Ne 16:00 AG United Atletico Bořislavka ZŠ Plamínkové 3:1
28.06.2020 Ne 13:00 AC Roma team AG United ZŠ Mazurská 0:4
05.07.2020 Ne 16:00 AG United TJ HANY BANY ZŠ Plamínkové 3:1
12.07.2020 Ne 19:00 Prasata AG United ZŠ Mazurská :
19.07.2020 Ne 16:00 AG United FK PRAHA ZŠ Plamínkové :
26.07.2020 Ne 11:00 FC Hood Happy AG United Běchovice :
02.08.2020 Ne 16:00 AG United Liviroff SC ZŠ Plamínkové :
09.08.2020 Ne 16:00 AG United Truhla Boyz ZŠ Plamínkové :
Střelci
1. liga
1.
Hluboček Dan (REG) 17
Lang Matěj (REG) 17
2.
Kovář Petr (REG) 16
3.
Rodina David (TOR) 14
1.A liga
1.
Cellar Daniel (PAL) 10
Povejšil Radek (ROT) 10
2.
Nešpor Jakub (ROT) 9
Vávra Sebastian (KRE) 9
3.
Anýž Ondřej (SOU) 7
Janeček David (ROT) 7
Kaňok Jan (HOL) 7
2.A liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 14
2.
Štoček Jakub (MTR) 12
3.
Holdy Denis (ROM) 11
2.B liga
1.
Schneider Michal (AHC) 12
2.
Husák Marek (KRT) 11
3.
Havlíček Michal (PLA) 9
Nosek Tomáš (AHC) 9
Pešta Josef (PLA) 9
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 13
2.
Veverka Ondřej (PAN) 11
3.
Jurka Tomáš (PAN) 10
Naveriani Lasha (TVU) 10
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Vitkovský Radek (GRA) 55
3.
Böhm Filip (ORI) 51
Papež Kamil (REG) 51
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Routa Jakub (PLA) 94
2.
Bouška Martin (PAN) 63
Kasha Kryštof (LIB) 63
3.
Tomšů Michal (TVU) 60
Eloy Sebastien (TJH) 60
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 73
2.
Toros 56
3.
Modřanský svině 37
1.A liga
1.
Náhodná rotace 35
2.
SK Palouk 33
3.
FC Krementi B 26
2.A liga
1.
AC Roma team 35
2.
FK PRAHA 31
3.
SFT 29
2.B liga
1.
Pavilon 8 AHC 51
2.
FC Stars 48
3.
Herbal Fusion 42
3. liga
1.
Prague Panthers 40
2.
Tvůj problém 30
3.
Tým Jakuba Harapáta 28