1. liga
1. Modřanský svině 24
2. Toros 21
3. Reggaeboys 16
1.A liga
1. SK Palouk 24
2. Holota FC 21
3. Náhodná rotace 16
2.A liga
1. SFT 27
2. AC Roma team 24
3. AG United 24
2.B liga
1. FC Stars 25
2. Pavilon 8 AHC 24
3. KOLÍCI 18
3. liga
1. Prague Panthers 24
2. Tvůj problém 18
3. Tým Jakuba Harapáta 14

Football Players

  • Domácí hřiště: Laudova
  • Termín domácích zápasů: Sobota 10:00
  • Barva dresů: Rudá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Michal Jonáš
722144676
Maikljony@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Michal Coubal
739061140
Michalcoubal@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Bílek Robert (1996)
Boháč Michal (1993)
Coubal Michal (1993)
Dušek Přemek (1995)
Dvořák Dominik (2001)
Havlíček Michal (2001)
Hloušek Petr (1990) (Hostování z FK PRAHA)
Holeček Tomáš (2002)
Jonáš Michal (1991)
Komani Albert (1991)
Kordule Lukáš (1993)
Lukáš Ondřej (1995)
Milovanovič Petr (1994)
Pešek Michal (1995)
Pešta Josef (1994)
Pokorný Jakub (1993)
Popovič Adam (1999)
Sedláček Tomáš (1992)
Sedlmajer Jan (1997)
Semko Lukáš (1988)
Šťastný Michal (1997)
Vecko Ondřej (1991)
Vevera Petr (1996)
Zedník Vojtěch (1993)
Zmolík Patrik (1996)

Zápasy

2.B liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
29.05.2020 19:30 KOLÍCI Football Players Čechie Smíchov 2:1
06.06.2020 So 09:30 Football Players Hajduk Hůrka ZŠ Mazurská 3:2
14.06.2020 Ne 16:00 FC Stars Football Players ZŠ Plamínkové 10:2
20.06.2020 So 09:15 Football Players Vocasuna CA ZŠ Mazurská 5:5
28.06.2020 Ne 18:00 Pavilon 8 AHC Football Players ZŠ Mazurská 10:0
04.07.2020 So 09:30 Football Players Herbal Fusion ZŠ Mazurská 5:3
11.07.2020 So 09:30 Football Players FC Boss United ZŠ Mazurská 21:1
17.07.2020 16:30 FC Fčelky Football Players ZŠ Mazurská 3:8
27.07.2020 Po 19:00 Football Players Rebel Circus ZŠ Mazurská 3:0
Střelci
1. liga
1.
Rodina David (TOR) 22
2.
Hlubuček Dan (REG) 21
3.
Lang Matěj (REG) 19
1.A liga
1.
Vávra Sebastian (KRE) 19
2.
Kobes Václav (KRE) 18
3.
Sivak Alexandr (GTL) 13
2.A liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 23
2.
Beneš Eduard (HOO) 18
3.
Dvořák Jakub (SFT) 16
2.B liga
1.
Vu Chung Hieu (STA) 15
2.
Schneider Michal (AHC) 13
3.
Husák Marek (KRT) 11
Nosek Tomáš (AHC) 11
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 20
2.
Naveriani Lasha (TVU) 18
3.
Kajaba Michal (PAN) 15
Veverka Ondřej (PAN) 15
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Ježek Josef (KRE) 88
3.
Böhm Filip (ORI) 83
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 120
2.
Tomšů Michal (TVU) 103
3.
Routa Jakub (PLA) 94
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 86
2.
Toros 80
3.
Cascos 52
1.A liga
1.
FC Krementi B 49
2.
SK Palouk 48
3.
Holota FC 47
2.A liga
1.
AC Roma team 58
2.
SFT 53
3.
FK PRAHA 45
2.B liga
1.
FC Stars 86
2.
Pavilon 8 AHC 65
3.
Herbal Fusion 50
3. liga
1.
Prague Panthers 59
2.
Tým Jakuba Harapáta 52
3.
Tvůj problém 49
Obrana
1. liga
1.
Modřanský svině 33
2.
Toros 39
3.
The Originals 2012 43
1.A liga
1.
Holota FC 14
2.
SK Palouk 16
3.
Náhodná rotace 25
2.A liga
1.
AG United 24
2.
SFT 26
3.
FC Lopatov 28
2.B liga
1.
Rebel Circus 17
2.
FC Stars 20
3.
Pavilon 8 AHC 21
3. liga
1.
Plán A 31
2.
Havana C.F. 33
Rapid Libeň 33
3.
Prague Panthers 34