1. liga
1. Modřanský svině 25
2. Cascos 21
3. Toros 19
2. liga
1. FC Beránci 24
2. SFT 22
3. The Originals 2012 21
3. liga
1. FC Hood Happy 25
2. FC Lopatov 25
3. Motor 2015 23

Novinky

ZIMNÍ TURNAJE

10.11.2019

Plán zimních turnajů pořádaných PRAMAKO ligou.
Startovné pro týmy je 1700 Kč za turnaj.
Turnaje ve Vršovicích se hrají v hale s míčem na futsal velikosti 4.
​Turnaje na Litvínovské se konají na zastřešené umělé trávě s normlálním míčem velikosti 5.
Přihlášky posílejte na: pramako@seznam.cz
​Tel: 608090822- Filip Adámek
777001691- David Kocman
Termíny:
8.12 9-15 HALA VRŠOVICE 
15.12 9-15 HALA VRŠOVICE 
22.12 9-15  HALA VRŠOVICE 
5.1 9-15 HALA VRŠOVICE 
12.1 9-15 HALA VRŠOVICE 
19.1 9-15 HALA VRŠOVICE 
26.1 9-15 HALA VRŠOVICE 
2.2. 9-15 HALA LITVÍNOVSKÁ 
9.2. 9-15 HALA LITVÍNOVSKÁ 


NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SVŮJ TÝM!
ADMIN TÝM

VYLOUČENÍ Z LIGY

09.10.2019

Dnešním dnem byl vyloučen ze druhé ligy tým FC Partners!
Bouhužel jim byl udělen třetí bodový trest a tím pádem automatické vyloučení ze soutěže.
Všechny zápasy tohoto týmu byly kontumovány.
Admin tým :)

NOVINKY V NOVÉ SEZÓNĚ

27.08.2019

Ahoj kamarádi, přináším několik informací k novému ročníku PRAMAKO ligy.

Start ligy je 13.9.2019 a bezpodmínečný konec je 8.12.2019 do tohoto termínu je nutno odehrát všechny utkání bez výjimky!

Překládání zápasů, bez souhlasu druhého týmu, je možno pouze do této neděle 1.9.2019 a to pouze emailovou formou na email: pramako@seznam.cz. Proto prosím nyní důkladně zkontrolujte svoje rozpisy na webu. Poté je překládání zápasů možno pouze v případě, že budou splněny všechny tyto podmínky: 1) Zaplacen nový delegovaný rozhodčí na účet PRAMAKO ligy 2) Oba týmy budou s překladem souhlasit, a tento souhlas pošlou na email PRAMAKO ligy 3) PRAMAKO liga přeložení odsouhlasí 4) Při zaslání emailu bude ihned uveden nový termín zápasu 5) Celý tento proces bude odsouhlasen a proveden nejpozději 7 dní před zahájením utkání.
Později nelze utkání přesunout, ale pouze kontumovat.

Omlouváme se všem týmům, kterým jsme museli lehce změnit termín zadaných domácích zápasů. Týká se to zejména hřišť, které jsou zdarma jako Angelova a Laudova. Dalším důvodem mohla být kumulace mnoha zápasů v jeden čas, zejména v neděli. Pokud by jste tedy chtěli svoje utkání přeložit berte prosím v potaz, že přeložení na neděli může být zamítnuto a volte raději jiný čas. Upozorňuji, že pokud s přeložením souhlasí oba týmy, je možné utkání odehrát i v pracovním týdnu.

Dále berte v potaz, že v letošní sezóně striktně platí, že za kontumaci utkání je týmu uložen trest v podobě odečtu dvou bodů.

Registrace nového hráče je možná pouze do pátku 12:00 bez výjimky, a to vyplněním formuláře na http://pramako.cz/registrace-hrace a zaplacením poplatku 50 Kč na účet. Hráč může do utkání nastoupit až ve chvíli, kdy bude poplatek připsán na účet. V opačném případě bude opět utkání kontumováno.

Sestupový a postupový klíč je letos následující:
Z první ligy nikdo nesestupuje, vítěz získává kromě věcných cen slevu 50% na startovné v další sezóně.
Z druhé ligy postupuje prvních pět týmů, nebo více podle přihlášených týmů do první ligy, byli bychom velice rádi, kdyby týmy umístěné na těchto místech svůj postup přijali. Ze druhé ligy opět nikdo nesestupuje.
Z třetí ligy postupuje opět prvních pět týmů, nebo více podle přihlášených týmů.

Děkuji za přečtení a přeji mnoho sportovních úspěchů v nové sezóně. 
Za Admin tým Filip. 

Sezona Jaro 2019

18.06.2019

Přátelé a kamarádi skončila nám jarní sezona ligy 2019 a v ní se nám zrodilo pár překvapujících událostí tak se pojdme podívat na ty naše nejůspěšnější hráče a týmy 

Třetí liga : 
                 Střelec:
                               1.Štoček Jakub (Motor 2015)                 20 branek
                               2.Štér Jaroslav (Havana C.F.)               14 branek
                               3.Nguyen Son Tung ( AGB Prague)   13 branek

                 Brankář:
                               1.Růžička jan (Prague Dingoes)     118 minut
                               2.Routa Jakub (PLán A)                  94 minut 
                               3.Secara Aureliu (FC Partners) 90 minut 

Pořadí v 3. lize:
                        1.
Prague Dingoes    24 bodů
                        2.FC Partners       18 bodů
                        3.
AGB Prague          17 bodů
Zde o třetím místě v lize rozhodoval mezi týmy AGB Prague a Motor 2015 při rovnosti bodů vzájemný zápas který vyzněl lépe pro tým AGB Prague 5.3 a tím si zajistili třetí místo v tabulce

 

Druhá liga:
                  Střelec:
                               1.Mansur Adaev ( FC SHOWDOWN) 19 branek
                               2.Mašek David ( FC SHOWDOWN)         16 branek
                               3.Štoček Jakub( Truhla Boyz)                  14 branek

                 Brankář:
                               1.Kotek Jakub ( FC SHOWDOWN)   134 minut
                               2.Böhm Filip ( The Originals 2012)  127 minut
                               3.Janota Jiří ( Košíře Praha)            93 minut

Pořadí v 2. lize :
                            1.FC SHOWDOWN 30 bodů
                            2.Košíře Praha        22 bodů
                            3.Truhla Boyz          17 bodů

Druhou ligu jasně a bez ztráty bodu vyhrál tým FC SHowdown který každého svého soupeře v lize dokázal porazit a ani druhá a třetí příčka nebyla moc překvapením jelikož tyto týmy pravidelně hrají o vyšší místa v druhé lize.


První liga:
                Střelec:
                             1.Šídlo Milan (Modřanský svině) 15 branek
                             2.Kincl Marek (Toros)                  11 branek 
                             3.Janoušek David (Toros)           10 branek


                Brankář:
                              1.Zetek Miroslav (Cascos)   148 minut
                              2.Ukhal Pavel (A.F.C. FFA) 115 minut
                              3.Důra Jiří (Toros)                94 minut

Pořadí v prvn lize:
                             1.Modřanský svině       21 bodů
                             2.FENIX                       19 bodů
                             3.Toros                         19 bodů

O Mistru první ligy se svedli hodně velké bitvy a z nich v konečném výsledku vyšel nejlépe tým z Modřan, drufý tým Fenix byl ale neméně dobrým týmem ale bohužel už druhý rok po sobě mu utekl mistr ligy jen o kousek a to když například ve vzájemném zápase se sviněmi vyrovnal na 2:2 zdálo se jen otázkou chvil kdy zápas otočí a zvítězí , ale bohužel pro něj jedna chyba při hlídání nákopu za obranu stačila a tyto zkušené týmy jako tým z Modřan  toto umí potrestat a rozhodli o mistru pro svůj tým.
O druhém místě pro tým Fenix rozhodl lepší vzájemný zápas s týmem Toros v poměru 6.2

Mistr 1. ligy zároveň obdrží voucher na 100% slevu na startovné na další sezonu.

Všem co se do naší ligy nejak zapojili at jako hráči nebo rozhodčí děkujeme a doufáme že se na podzim zase radostně setkáme a budeme se na vás těšit
podzimní sezona začne Pátek 13.9.2019

VYHLÁŠENÍ

23.05.2019

Ahoj kamarádi, vyhlášení PRAMAKO ligy letos proběhne 29.6. od 17,00 v areálu TJ Spoje Praha (Na Balkáně 450/25). Všichni jste srdečně zváni!

TURNAJ 30.6

16.05.2019

Další turnaj pořádaný PRAMAKO ligou se uskuteční 30.6.na hřišti Plamínkové v čase 9-14. Kapacita 12 týmů, neváhejte a přihlaste svůj tým!
Startovné 1600 Kč.
Přihlášky posílejte na: pramako@seznam.cz
​Tel: 608090822- Filip Adámek
777001691- David Kocman

|« První « Předhozí 1 2 3 4 5 6 7 ...
Střelci
1. liga
1.
Solanes Damián (TOR) 16
2.
Černý Václav (MOD) 14
3.
Janoušek David (TOR) 13
2. liga
1.
Lipnický Petr (PDI) 19
2.
Novotný Vojtěch (SFT) 17
3.
Gregor Matěj (ŠRO) 16
3. liga
1.
Kaleja Denis (ROM) 36
2.
Baran Matúš (ROM) 24
3.
Beneš Eduard (HOO) 23
Brankáři
1. liga
1.
Hanslik Tomáš (MOD) 93
2.
Důra Jiří (TOR) 59
3.
Vitkovský Radek (GRA) 57
2. liga
1.
Bouška Martin (BER) 113
2.
Böhm Filip (ORI) 101
3.
Krča Vojtěch (SFT) 85
3. liga
1.
Rychetník Jakub (MTR) 138
2.
Semecký Jan (KRE) 105
3.
Doubek Tadeáš (ATB) 91
Útok
1. liga
1.
Toros 82
2.
Modřanský svině 67
3.
Cascos 53
2. liga
1.
SFT 46
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 44
3.
Prague Dingoes 41
3. liga
1.
AC Roma team 100
2.
FC Hood Happy 63
3.
FC Krementi 60
FC Lopatov 60