1. liga
1. Modřanský svině 24
2. Toros 21
3. Reggaeboys 16
1.A liga
1. SK Palouk 24
2. Holota FC 21
3. Náhodná rotace 16
2.A liga
1. SFT 27
2. AC Roma team 24
3. AG United 24
2.B liga
1. FC Stars 25
2. Pavilon 8 AHC 24
3. KOLÍCI 18
3. liga
1. Prague Panthers 24
2. Tvůj problém 18
3. Tým Jakuba Harapáta 14

Motor 2015

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: Neděle 11:00
  • Barva dresů: Černá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Tomáš Kasper
731745981
tomas.kasper1@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Jakub Štoček
605257877
kubastocek@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Bejček Martin (2006)
Bílek Robert (1996)
David Andrej (2000)
Jelínek Vojtěch (1997)
Kasper Tomáš (1997)
Kořínek Jaroslav (1994)
Krejčí Jan (1996)
Křivánek Martin (1997)
Major Ivan (1997)
Neumann Denis (1997) (Na hostování v The Originals 2012)
Nováček Jiří (1996)
Richter David (1998)
Rosenkranc Tomáš (1993) (Hostování z Truhla Boyz)
Rychetník Jakub (1996)
Rychteník Jan (1998)
Slavík Jakub (1995)
Šimůnek Kristián (1996)
Štoček Jakub (1996) (Na hostování v Truhla Boyz)
Štoček Karel (1964)
Veselý Martin (1990)
Zajíček Michal (1996)

Zápasy

2.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
31.05.2020 Ne 11:00 Motor 2015 FC Hood Happy Angelovova 6:1
07.06.2020 Ne 16:00 AG United Motor 2015 ZŠ Plamínkové 4:3
14.06.2020 Ne 11:00 Motor 2015 Truhla Boyz Angelovova 1:2
21.06.2020 Ne 17:00 SFT Motor 2015 ZŠ Plamínkové 6:3
28.06.2020 Ne 11:00 Liviroff SC Motor 2015 Mikulova 4:1
05.07.2020 Ne 11:00 Motor 2015 FC Lopatov Angelovova 3:1
12.07.2020 Ne 15:00 Atletico Bořislavka Motor 2015 Na dlouhém lánu 3:1
19.07.2020 Ne 11:00 Motor 2015 AC Roma team Angelovova 4:3
25.07.2020 So 12:00 TJ HANY BANY Motor 2015 Děkanka 2:5
03.08.2020 Po 19:30 Motor 2015 Prasata Rakovského 11:6
09.08.2020 Ne 10:00 FK PRAHA Motor 2015 Jitřní 0:3
Střelci
1. liga
1.
Rodina David (TOR) 22
2.
Hlubuček Dan (REG) 21
3.
Lang Matěj (REG) 19
1.A liga
1.
Vávra Sebastian (KRE) 19
2.
Kobes Václav (KRE) 18
3.
Sivak Alexandr (GTL) 13
2.A liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 23
2.
Beneš Eduard (HOO) 18
3.
Dvořák Jakub (SFT) 16
2.B liga
1.
Vu Chung Hieu (STA) 15
2.
Schneider Michal (AHC) 13
3.
Husák Marek (KRT) 11
Nosek Tomáš (AHC) 11
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 20
2.
Naveriani Lasha (TVU) 18
3.
Kajaba Michal (PAN) 15
Veverka Ondřej (PAN) 15
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Ježek Josef (KRE) 88
3.
Böhm Filip (ORI) 83
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 120
2.
Tomšů Michal (TVU) 103
3.
Routa Jakub (PLA) 94
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 86
2.
Toros 80
3.
Cascos 52
1.A liga
1.
FC Krementi B 49
2.
SK Palouk 48
3.
Holota FC 47
2.A liga
1.
AC Roma team 58
2.
SFT 53
3.
FK PRAHA 45
2.B liga
1.
FC Stars 86
2.
Pavilon 8 AHC 65
3.
Herbal Fusion 50
3. liga
1.
Prague Panthers 59
2.
Tým Jakuba Harapáta 52
3.
Tvůj problém 49
Obrana
1. liga
1.
Modřanský svině 33
2.
Toros 39
3.
The Originals 2012 43
1.A liga
1.
Holota FC 14
2.
SK Palouk 16
3.
Náhodná rotace 25
2.A liga
1.
AG United 24
2.
SFT 26
3.
FC Lopatov 28
2.B liga
1.
Rebel Circus 17
2.
FC Stars 20
3.
Pavilon 8 AHC 21
3. liga
1.
Plán A 31
2.
Havana C.F. 33
Rapid Libeň 33
3.
Prague Panthers 34