1. liga
1. Toros 9
2. Young Boys Prague 6
3. FK PRAHA 6
2. liga
1. FC Notor Střešovice 7
2. Truhla Boyz 7
3. Náhodná rotace 6
3. liga
1. Prague Dingoes 6
2. FC Bořislavsko 6
3. TJ HANY BANY 6
4. liga

Motor 2015

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: Neděle 11:00
  • Barva dresů: Černá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Tomáš Kasper
731745981
tomas.kasper1@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Jakub Štoček
731745718
kubastocek@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Jantač Filip (1996)
Jelínek Vojtěch (1997)
Kasper Tomáš (1997)
Krejčí Jan (1996)
Neumann Denis (1997)
Nováček Jiří (1996)
Praus Martin (1996)
Rychetník Jakub (1996)
Rychteník Jan (1998)
Sadovský Sam (1997)
Slavík Jakub (1995)
Šimůnek Kristián (1996)
Štoček Jakub (1996) (Na hostování v FC Vyhaslé Hvězdy)
Venhoda Daniel (2000) (Hostování z FC Vyhaslé Hvězdy)
Zajíček Michal (1996)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
01.04.2018 Ne 11:00 Motor 2015 FC Beránci Angelovova 2:2
08.04.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz Motor 2015 Angelovova 5:1
15.04.2018 Ne 11:00 Motor 2015 The Originals 2012 Angelovova 3:3
22.04.2018 Ne 18:00 FC Tukabel Motor 2015 Litvínovská 3:0
29.04.2018 Ne 12:15 Motor 2015 Náhodná rotace Angelovova :
06.05.2018 Ne 16:00 SFT Motor 2015 ZŠ Plamínkové :
13.05.2018 Ne 12:15 Motor 2015 FC Hood Happy Angelovova :
20.05.2018 Ne 13:30 Havana C.F. Motor 2015 ZŠ Plamínkové :
27.05.2018 Ne 11:00 Motor 2015 Název týmu Angelovova :
03.06.2018 Ne 16:00 FC Notor Střešovice Motor 2015 Tatran Střešovice :
Střelci
1. liga
1.
Bilka Petr (GRA) 6
Idrissov Diaz (FEN) 6
Janošek David (TOR) 6
2.
Brožek David (CAS) 4
Střelecký Pavel (PAL) 4
3.
Janků Patrik (YBP) 3
Nanič Sandro (VYH) 3
2. liga
1.
Dostál Aleš (ROT) 4
Medal Luboš (ORI) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
2.
Hrvačič Mario (TRU) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
Kafka Václav (NOS) 3
3.
Denis Vojtěch (ROT) 2
Dlabal Daniel (HOO) 2
Dvořák Jakub (SFT) 2
3. liga
1.
Saidl Michal (FCB) 6
2.
Kabeš Filip (PDI) 4
3.
Štědrý Matěj (SFL) 3
Zvoníček Matěj (PDI) 3
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 73
2.
Hloušek Petr (FKP) 58
3.
Švrčina Roman (PAL) 55
2. liga
1.
Kaňka Jakub (TRU) 96
2.
Trunečka Ondřej (ROT) 85
3.
Doubek Lukáš (NOS) 77
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 73
2.
Hruška Michal (HAN) 67
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 60
Fazekaš Dominik (FCB) 60
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 3
2.
CZECH INN 5
FK PRAHA 5
3.
Toros 8
2. liga
1.
Náhodná rotace 2
SFT 2
2.
FC Beránci 3
3.
Truhla Boyz 4
3. liga
1.
Modřanský svině 0
2.
FC Bořislavsko 1
3.
Plán A 3
4. liga