1. liga
1. Cascos 17
2. FENIX 16
3. Modřanský svině 15
2. liga
1. FC Showdown 21
2. FC Košíře Praha 19
3. Truhla Boyz 15
3. liga
1. Prague Dingoes 18
2. FC Partners 15
3. Motor 2015 14

SFT

Vedoucí týmu

Jiří Vychytil
777001475
vychytil.jiri@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Blahomír Donát
606504046
b.donat@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Botur Miroslav (1983)
Buckley Tomas (1997)
Červenka Petr (1996)
Dobeš Jáchym (1996)
Donát Blahomír (1996)
Donát Vojtěch (2000)
Durec Matěj (1992)
Dvořák Čeněk (1963)
Dvořák Jakub (1997)
Fiedler Jan (1997)
Jermář Martin (1997)
Krajíček Tomáš (1996) (Na hostování v FC Galácticos)
Kraml Filip (1995)
Krča Vojtěch (1996)
Kulinkovský Jan (1984)
Novotný Vojtěch (1996)
Pavlica Tomáš (1997)
Pecka Matěj (1997)
Sládek Jiří (1995)
Smejkal Tomáš (1996)
Spousta Pavel (1997)
Suda Martin (1996) (Hostování z Prasata)
Štogl Ondřej (1998)
Třeček Jakub (1997)
Valeš Daniel (1997)
Vejmelka Jonáš (1999)
Vondra Adam (1997)
Vyhnánek Michal (1993)
Vychytil Jiří (1996)
Zenker Robin (1999)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
24.03.2019 Ne 15:30 FC Košíře Praha SFT Laudova 4:1
31.03.2019 Ne 16:00 SFT FC Beránci ZŠ Plamínkové 1:7
07.04.2019 Ne 11:00 Truhla Boyz SFT Angelovova 0:3
21.04.2019 Ne 17:00 SFT FC Tukabel ZŠ Plamínkové 3:0
28.04.2019 Ne 18:15 Sešrotuj tatu a mámu taky SFT RC Slavia Praha 5:5
05.05.2019 Ne 16:00 SFT FC Hood Happy ZŠ Plamínkové 3:1
11.05.2019 So 09:00 Tvůj problém SFT Laudova 6:5
19.05.2019 Ne 16:00 SFT The Originals 2012 ZŠ Plamínkové 3:2
25.05.2019 So 15:00 Prasata SFT Angelovova :
02.06.2019 Ne 17:00 SFT FC Showdown ZŠ Plamínkové :
Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Nešpor Jakub (ROT) 9
3.
Benda Jakub (YBP) 8
Kundrát Roman (HAN) 8
Shamil Isaev (FFA) 8
2. liga
1.
Mašek David (SHO) 14
2.
Štoček Jakub (TRU) 13
3.
Dvořák Jakub (SFT) 9
Klípa Jakub (BER) 9
Plecitý Tomáš (KOŠ) 9
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 16
2.
Kalynyak Vadym (PDI) 11
3.
Kaleja Denis (ROM) 10
Štér Jaroslav (HAV) 10
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Trunečka Ondřej (ROT) 93
2. liga
1.
Böhm Filip (ORI) 127
2.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3.
Staněk Jan (SHO) 89
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 109
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90
Útok
1. liga
1.
Cascos 43
2.
Modřanský svině 42
3.
FENIX 35
2. liga
1.
FC Showdown 47
2.
Truhla Boyz 33
3.
FC Košíře Praha 31
3. liga
1.
Prague Dingoes 39
2.
FC Partners 37
3.
Motor 2015 35