1. liga
1. Toros 9
2. Young Boys Prague 6
3. FK PRAHA 6
2. liga
1. FC Notor Střešovice 7
2. Truhla Boyz 7
3. Náhodná rotace 6
3. liga
1. Prague Dingoes 6
2. FC Bořislavsko 6
3. TJ HANY BANY 6
4. liga

Název týmu

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: neděle 12:00
  • Barva dresů: Zelená (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Lukáš Procházka
722067775
proch89@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Karel Nenadál
739132129
ske@email.cz

Registrovaní hráči týmu

Dlesk Šimon (1997)
Heřmánek Ondřej (1988)
Kerimidis Jakub (1989)
Maissner Jan (1989)
Nenadál Karel (1988)
Neumann Michal (1985)
Nguyen Filip (1992)
Oliva Jan (1989)
Procházka Lukáš (1989)
Procházka Michal (1987)
Prošek Tomáš (1989)
Stopa Vladimír (1989)
Šindelář Jiří (1987)
Štěpánek David (1989)
Štěpnička Erik (1991)
Tenzer Jakub (1985)
Urban Matěj (1988)
Valickij Dmitrij (1988)
Zukal Sebastián (1991)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
01.04.2018 Ne 12:30 Název týmu The Originals 2012 Děkanka 1:6
08.04.2018 Ne 18:00 FC Tukabel Název týmu Litvínovská 1:2
15.04.2018 Ne 12:15 Název týmu Náhodná rotace Děkanka 2:5
22.04.2018 Ne 14:45 SFT Název týmu ZŠ Plamínkové :
29.04.2018 Ne 12:15 Název týmu FC Hood Happy Děkanka :
06.05.2018 Ne 13:30 Havana C.F. Název týmu ZŠ Plamínkové :
20.05.2018 Ne 11:30 Název týmu FC Notor Střešovice Děkanka :
27.05.2018 Ne 11:00 Motor 2015 Název týmu Angelovova :
03.06.2018 Ne 14:30 Název týmu FC Beránci Děkanka :
10.06.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz Název týmu Angelovova :
Střelci
1. liga
1.
Bilka Petr (GRA) 6
Idrissov Diaz (FEN) 6
Janošek David (TOR) 6
2.
Brožek David (CAS) 4
Střelecký Pavel (PAL) 4
3.
Janků Patrik (YBP) 3
Nanič Sandro (VYH) 3
2. liga
1.
Dostál Aleš (ROT) 4
Medal Luboš (ORI) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
2.
Hrvačič Mario (TRU) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
Kafka Václav (NOS) 3
3.
Denis Vojtěch (ROT) 2
Dlabal Daniel (HOO) 2
Dvořák Jakub (SFT) 2
3. liga
1.
Saidl Michal (FCB) 6
2.
Kabeš Filip (PDI) 4
3.
Štědrý Matěj (SFL) 3
Zvoníček Matěj (PDI) 3
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 73
2.
Hloušek Petr (FKP) 58
3.
Švrčina Roman (PAL) 55
2. liga
1.
Kaňka Jakub (TRU) 96
2.
Trunečka Ondřej (ROT) 85
3.
Doubek Lukáš (NOS) 77
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 73
2.
Hruška Michal (HAN) 67
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 60
Fazekaš Dominik (FCB) 60
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 3
2.
CZECH INN 5
FK PRAHA 5
3.
Toros 8
2. liga
1.
Náhodná rotace 2
SFT 2
2.
FC Beránci 3
3.
Truhla Boyz 4
3. liga
1.
Modřanský svině 0
2.
FC Bořislavsko 1
3.
Plán A 3
4. liga