1. liga
1. A.F.C."FENIX" 15
2. FC Cascos 15
3. FC Notor Střešovice 15
2. liga
1. A.F.C. FFA 16
2. Modřanský svině 16
3. The Originals 2012 14
3. liga
1. Sešrotuj tatu a mámu taky 16
2. AGB Prague 16
3. Prasata 15

Název týmu

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: neděle 12:00
  • Barva dresů: Zelená (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Lukáš Procházka
722067775
proch89@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Karel Nenadál
739132129
ske@email.cz

Registrovaní hráči týmu

Dlesk Šimon (1997)
Heřmánek Ondřej (1988)
Kalandra Pavel (20 9)
Kašpar Jakub (1988)
Kerimidis Jakub (1989)
Maissner Jan (1989)
Nenadál Karel (1988)
Neumann Michal (1985)
Nguyen Filip (1992)
Oliva Jan (1989)
Procházka Lukáš (1989)
Procházka Michal (1987)
Prošek Tomáš (1989)
Stopa Vladimír (1989)
Šindelář Jiří (1987)
Šmídek Petr (1980)
Štěpánek David (1989)
Štěpnička Erik (1991)
Tenzer Jakub (1985)
Urban Matěj (1988)
Valickij Dmitrij (1988)
Zukal Sebastián (1991)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
09.09.2018 Ne 12:00 Název týmu A.F.C. FFA Děkanka 2:5
14.09.2018 20:45 FC Showdown Název týmu Děkanka 7:2
23.09.2018 Ne 12:00 Název týmu The Originals 2012 Děkanka 3:4
30.09.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy Název týmu Běchovice 1:1
07.10.2018 Ne 13:30 Havana C.F. Název týmu ZŠ Plamínkové 6:0
14.10.2018 Ne 12:00 Název týmu FC Tukabel Děkanka 3:2
21.10.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz Název týmu Angelovova 7:3
28.10.2018 Ne 12:00 Název týmu TJ HANY BANY Děkanka :
04.11.2018 Ne 15:00 Modřanský svině Název týmu Angelovova :
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 12
2.
Idrissov Diaz (FEN) 10
3.
Marek Martin (CAS) 8
Svoboda Jan (NOS) 8
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 9
Brejcha Matěj (MOD) 9
2.
Král Martin (SHO) 8
3.
Chirkov Sergey (FFA) 7
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 17
2.
Gregor Ondřej (ŠRO) 12
3.
Anýž Ondřej (ATS) 11
Žemba Lukáš (ROM) 11
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 63
3.
Hloušek Petr (FKP) 61
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Dvořák Jakub (HAV) 94
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 90
3.
Kubelka Ondřej (PAN) 77