1. liga
1. A.F.C."FENIX" 15
2. FC Cascos 15
3. FC Notor Střešovice 15
2. liga
1. A.F.C. FFA 16
2. Modřanský svině 16
3. The Originals 2012 14
3. liga
1. Sešrotuj tatu a mámu taky 16
2. AGB Prague 16
3. Prasata 15

Modřanský svině

Vedoucí týmu

Klán Edward
774553202

Zástupce vedoucího

Tyrich Ondřej
732405589

Registrovaní hráči týmu

Bazal Jan (2000)
Brejcha Matěj (2001) (Na hostování v Prague Dingoes)
Čemus Dominik (1993)
Červený Martin (1991)
Doležal Jan (1992)
Fiala Lukáš (1993)
Hájek Jakub (1990)
Hanslik Tomáš (2001)
Hének Jiří (1988)
Jenčík Jindřich (1994)
Klán Edward (1993)
Klípa Jakub (1992) (Hostování z FC Beránci)
Klusák Erik (1991)
Koška Petr (1997)
Kratochvíl Lukáš (1998)
Marku Leonard (1977)
Multerer Dominik (1992)
Paulovič Ondrej (1993)
Podobský Filip (1994)
Podobský Petr (1971)
Safarov Emil (1999)
Saladiak Martin (2000)
Šídlo Milan (2000)
Šídlo Milan ST (1967)
Tesař David (1995)
Tyrich Ondřej (1995)
Vala Dušan (1990)
Vejvoda Jaroslav (1992)
Vodička Martin (2000)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
09.09.2018 Ne 13:30 Havana C.F. Modřanský svině ZŠ Plamínkové 3:5
16.09.2018 Ne 15:00 Modřanský svině FC Tukabel Angelovova 11:4
23.09.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz Modřanský svině Angelovova 3:7
30.09.2018 Ne 15:00 Modřanský svině TJ HANY BANY Angelovova 3:1
07.10.2018 Ne 15:00 Modřanský svině FC Hood Happy Angelovova 8:6
13.10.2018 So 12:30 A.F.C. FFA Modřanský svině Koráb 6:3
21.10.2018 Ne 15:00 Modřanský svině FC Showdown Angelovova 3:3
28.10.2018 Ne 13:00 The Originals 2012 Modřanský svině ZŠ Plamínkové :
04.11.2018 Ne 15:00 Modřanský svině Název týmu Angelovova :
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 12
2.
Idrissov Diaz (FEN) 10
3.
Marek Martin (CAS) 8
Svoboda Jan (NOS) 8
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 9
Brejcha Matěj (MOD) 9
2.
Král Martin (SHO) 8
3.
Chirkov Sergey (FFA) 7
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 17
2.
Gregor Ondřej (ŠRO) 12
3.
Anýž Ondřej (ATS) 11
Žemba Lukáš (ROM) 11
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 63
3.
Hloušek Petr (FKP) 61
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Dvořák Jakub (HAV) 94
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 90
3.
Kubelka Ondřej (PAN) 77