1. liga
1. Toros 9
2. Young Boys Prague 6
3. FK PRAHA 6
2. liga
1. FC Notor Střešovice 7
2. Truhla Boyz 7
3. Náhodná rotace 6
3. liga
1. Prague Dingoes 6
2. FC Bořislavsko 6
3. TJ HANY BANY 6
4. liga

FC Košíře Praha

  • Domácí hřiště: Laudova
  • Termín domácích zápasů: neděle 13:00
  • Barva dresů: Žlutá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Lukáš Bátěk
775045014
LukasBatek23@seznam.cz

Zástupce vedoucího

David Pilát
605353679
dudlik@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Balcar Zdeněk (1985)
Bátěk Lukáš (1995)
Bertold Dongmo (1993)
Cechl Erik (1998)
Gasman Zdeněk (1980)
Gondek Tomáš (1997)
Hoffmann Michal (1988)
Hrzánová Tereza (1996)
Chomát Václav (1993)
Janota Jakub (1993)
Jaroš Milan (1998)
Machán Matěj (1993)
Mareš Josef (1996)
Mechl Filip (1998)
Mechl Lukáš (1992)
Pelikán Lukáš (1999)
Pilát David (1995)
Smutný Ondřej (1993)
Šedivý Adam (1996)
Šmoranc Karel (1996)
Žalud Luděk (2000)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
01.04.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha A.F.C."FENIX" Laudova 1:3
07.04.2018 So 20:30 Young Boys Prague FC Košíře Praha Koráb 9:3
08.04.2018 Ne 19:00 AS PALERMO Praha FC Košíře Praha Podvinný mlýn 5:3
15.04.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha CZECH INN Laudova :
22.04.2018 Ne 10:00 FC Vyhaslé Hvězdy FC Košíře Praha Laudova :
06.05.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha Grand Team Ludeco Laudova :
11.05.2018 18:15 Toros FC Košíře Praha ZŠ Plamínkové :
27.05.2018 Ne 10:00 FK PRAHA FC Košíře Praha Jitřní :
09.06.2018 So 18:45 FC Cascos FC Košíře Praha Koráb :
Střelci
1. liga
1.
Bilka Petr (GRA) 6
Idrissov Diaz (FEN) 6
Janošek David (TOR) 6
2.
Brožek David (CAS) 4
Střelecký Pavel (PAL) 4
3.
Janků Patrik (YBP) 3
Nanič Sandro (VYH) 3
2. liga
1.
Dostál Aleš (ROT) 4
Medal Luboš (ORI) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
2.
Hrvačič Mario (TRU) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
Kafka Václav (NOS) 3
3.
Denis Vojtěch (ROT) 2
Dlabal Daniel (HOO) 2
Dvořák Jakub (SFT) 2
3. liga
1.
Saidl Michal (FCB) 6
2.
Kabeš Filip (PDI) 4
3.
Štědrý Matěj (SFL) 3
Zvoníček Matěj (PDI) 3
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 73
2.
Hloušek Petr (FKP) 58
3.
Švrčina Roman (PAL) 55
2. liga
1.
Kaňka Jakub (TRU) 96
2.
Trunečka Ondřej (ROT) 85
3.
Doubek Lukáš (NOS) 77
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 73
2.
Hruška Michal (HAN) 67
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 60
Fazekaš Dominik (FCB) 60
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 3
2.
CZECH INN 5
FK PRAHA 5
3.
Toros 8
2. liga
1.
Náhodná rotace 2
SFT 2
2.
FC Beránci 3
3.
Truhla Boyz 4
3. liga
1.
Modřanský svině 0
2.
FC Bořislavsko 1
3.
Plán A 3
4. liga