1. liga
1. A.F.C."FENIX" 15
2. FC Cascos 15
3. FC Notor Střešovice 15
2. liga
1. A.F.C. FFA 16
2. Modřanský svině 16
3. The Originals 2012 14
3. liga
1. Sešrotuj tatu a mámu taky 16
2. AGB Prague 16
3. Prasata 15

FC Košíře Praha

  • Domácí hřiště: Laudova
  • Termín domácích zápasů: neděle 13:00
  • Barva dresů: Žlutá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Lukáš Bátěk
775045014
LukasBatek23@seznam.cz

Zástupce vedoucího

David Pilát
605353679
dudlik@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Balcar Zdeněk (1985)
Bátěk Lukáš (1995)
Bertold Dongmo (1993)
Cechl Erik (1998)
Gasman Zdeněk (1980)
Gondek Tomáš (1997)
Hoffmann Michal (1988)
Homolka Aleš (1994)
Hrzán Lukáš (1990)
Hrzánová Tereza (1996)
Chomát Václav (1993)
Janota Jakub (1993)
Janota Jiří (1972)
Jaroš Milan (1998)
Kvěš Matěj (1997)
Machán Matěj (1993)
Mareš Josef (1996)
Mechl Filip (1998)
Mechl Lukáš (1992)
Nový Jakub (1996)
Pelikán Lukáš (1999)
Pilát David (1995)
Smutný Ondřej (1993)
Šedivý Adam (1996)
Šmoranc Karel (1996)
Trojanov David (2000)
Žalud Luděk (2000)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
09.09.2018 Ne 20:00 Grand Team Ludeco FC Košíře Praha Podvinný mlýn 2:4
16.09.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha FC Notor Střešovice Laudova 2:6
22.09.2018 So 17:00 FC Cascos FC Košíře Praha Koráb 6:1
30.09.2018 Ne 18:00 FC Košíře Praha A.F.C."FENIX" Laudova 5:6
05.10.2018 18:15 Toros FC Košíře Praha ZŠ Plamínkové 7:4
21.10.2018 Ne 10:00 FK PRAHA FC Košíře Praha Jitřní 5:0
28.10.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha Náhodná rotace Laudova :
04.11.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha CZECH INN Laudova :
10.11.2018 So 20:00 Young Boys Prague FC Košíře Praha Koráb :
18.11.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha SFT Laudova :
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 12
2.
Idrissov Diaz (FEN) 10
3.
Marek Martin (CAS) 8
Svoboda Jan (NOS) 8
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 9
Brejcha Matěj (MOD) 9
2.
Král Martin (SHO) 8
3.
Chirkov Sergey (FFA) 7
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 17
2.
Gregor Ondřej (ŠRO) 12
3.
Anýž Ondřej (ATS) 11
Žemba Lukáš (ROM) 11
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 63
3.
Hloušek Petr (FKP) 61
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Dvořák Jakub (HAV) 94
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 90
3.
Kubelka Ondřej (PAN) 77