1. liga
1. Toros 9
2. Young Boys Prague 6
3. FK PRAHA 6
2. liga
1. FC Notor Střešovice 7
2. Truhla Boyz 7
3. Náhodná rotace 6
3. liga
1. Prague Dingoes 6
2. FC Bořislavsko 6
3. TJ HANY BANY 6
4. liga

FC Hood Happy

  • Domácí hřiště: Běchovice
  • Termín domácích zápasů: Neděle 11:00
  • Barva dresů: Černo-žlutá (Tmavě modré)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Jakub Mikšovský
774616121
mikyrasekx@gmail.com

Zástupce vedoucího

Vít Havlíček
736127935
vit.havlicek7@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Dittrich Jakub (1994)
Dlabal Daniel (1995)
Havlíček Vít (1995)
Hojdar Martin (1994)
Chalupa Jan (1996)
Chalupa Martin (1995)
Christov Anton (1988)
Jaroš Jan (1994)
Klečka Patrik (1998)
Květoň Daniel (1995)
Mikšovský Jakub (1996)
Pavlíček Marek (1995)
Petr Heteš (1985)
Plašil Tomáš (1994)
Šanda Jakub (1993)
Šebesta Tomáš (1993)
Šikl Ondřej (1996)
Štachta Martin (1998)
Tomáš Jarolím (1996)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
08.04.2018 Ne 16:00 SFT FC Hood Happy ZŠ Plamínkové 8:1
22.04.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy Havana C.F. Běchovice 8:0
29.04.2018 Ne 12:15 Název týmu FC Hood Happy Děkanka :
06.05.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy FC Notor Střešovice Běchovice :
13.05.2018 Ne 12:15 Motor 2015 FC Hood Happy Angelovova :
20.05.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy FC Beránci Běchovice :
27.05.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz FC Hood Happy Angelovova :
03.06.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy The Originals 2012 Běchovice :
10.06.2018 Ne 18:00 FC Tukabel FC Hood Happy Litvínovská :
30.06.2018 So 16:24 FC Hood Happy Náhodná rotace Běchovice :
Střelci
1. liga
1.
Bilka Petr (GRA) 6
Idrissov Diaz (FEN) 6
Janošek David (TOR) 6
2.
Brožek David (CAS) 4
Střelecký Pavel (PAL) 4
3.
Janků Patrik (YBP) 3
Nanič Sandro (VYH) 3
2. liga
1.
Dostál Aleš (ROT) 4
Medal Luboš (ORI) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
2.
Hrvačič Mario (TRU) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
Kafka Václav (NOS) 3
3.
Denis Vojtěch (ROT) 2
Dlabal Daniel (HOO) 2
Dvořák Jakub (SFT) 2
3. liga
1.
Saidl Michal (FCB) 6
2.
Kabeš Filip (PDI) 4
3.
Štědrý Matěj (SFL) 3
Zvoníček Matěj (PDI) 3
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 73
2.
Hloušek Petr (FKP) 58
3.
Švrčina Roman (PAL) 55
2. liga
1.
Kaňka Jakub (TRU) 96
2.
Trunečka Ondřej (ROT) 85
3.
Doubek Lukáš (NOS) 77
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 73
2.
Hruška Michal (HAN) 67
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 60
Fazekaš Dominik (FCB) 60
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 3
2.
CZECH INN 5
FK PRAHA 5
3.
Toros 8
2. liga
1.
Náhodná rotace 2
SFT 2
2.
FC Beránci 3
3.
Truhla Boyz 4
3. liga
1.
Modřanský svině 0
2.
FC Bořislavsko 1
3.
Plán A 3
4. liga