1. liga
1. Modřanský svině 24
2. Toros 21
3. Reggaeboys 16
1.A liga
1. SK Palouk 24
2. Holota FC 21
3. Náhodná rotace 16
2.A liga
1. SFT 27
2. AC Roma team 24
3. AG United 24
2.B liga
1. FC Stars 25
2. Pavilon 8 AHC 24
3. KOLÍCI 18
3. liga
1. Prague Panthers 24
2. Tvůj problém 18
3. Tým Jakuba Harapáta 14

FC Hood Happy

  • Domácí hřiště: Běchovice
  • Termín domácích zápasů: Neděle 11:00
  • Barva dresů: Tmavě modrá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Jakub Mikšovský
774616121
mikyrasekx@gmail.com

Zástupce vedoucího

Marek Pavlíček
774515027
marek0pavlicek@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Beneš Eduard (1991)
Dittrich Jakub (1994)
Dlabal Daniel (1995)
Dlabal Jiří (2004)
Havlíček Vít (1995)
Hocek Jakub (1996)
Hojdar Martin (1994)
Chalupa Jan (1996)
Chalupa Martin (1995)
Christov Anton (1988)
Jaroš Jan (1994)
Klečka Patrik (1998)
Květoň Daniel (1995)
Mikšovský Jakub (1996)
Okrouhlický Michal (1995)
Papco Lukáš (1996)
Pavlíček Marek (1995)
Petr Heteš (1985)
Plašil Tomáš (1994)
Poláček Daniel (1994)
Šanda Jakub (1993)
Šebesta Tomáš (1993)
Šikl Ondřej (1996)
Štachta Martin (1998)
Tomáš Jarolím (1996)
Veselovský Matěj (2000)

Zápasy

2.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
31.05.2020 Ne 11:00 Motor 2015 FC Hood Happy Angelovova 6:1
07.06.2020 Ne 11:00 FC Hood Happy FC Lopatov Běchovice 3:5
14.06.2020 Ne 15:00 Atletico Bořislavka FC Hood Happy Na dlouhém lánu 1:7
21.06.2020 Ne 10:00 FC Hood Happy AC Roma team Běchovice 0:3
28.06.2020 Ne 16:00 TJ HANY BANY FC Hood Happy Děkanka 3:9
05.07.2020 Ne 11:00 FC Hood Happy Prasata Běchovice 4:6
12.07.2020 Ne 10:00 FK PRAHA FC Hood Happy Jitřní 9:3
19.07.2020 Ne 11:00 FC Hood Happy Liviroff SC Běchovice 4:4
26.07.2020 Ne 11:00 FC Hood Happy AG United Běchovice 2:3
02.08.2020 Ne 11:30 Truhla Boyz FC Hood Happy ZŠ Plamínkové 0:3
09.08.2020 Ne 11:00 FC Hood Happy SFT Běchovice 3:15
Střelci
1. liga
1.
Rodina David (TOR) 22
2.
Hlubuček Dan (REG) 21
3.
Lang Matěj (REG) 19
1.A liga
1.
Vávra Sebastian (KRE) 19
2.
Kobes Václav (KRE) 18
3.
Sivak Alexandr (GTL) 13
2.A liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 23
2.
Beneš Eduard (HOO) 18
3.
Dvořák Jakub (SFT) 16
2.B liga
1.
Vu Chung Hieu (STA) 15
2.
Schneider Michal (AHC) 13
3.
Husák Marek (KRT) 11
Nosek Tomáš (AHC) 11
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 20
2.
Naveriani Lasha (TVU) 18
3.
Kajaba Michal (PAN) 15
Veverka Ondřej (PAN) 15
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Ježek Josef (KRE) 88
3.
Böhm Filip (ORI) 83
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 120
2.
Tomšů Michal (TVU) 103
3.
Routa Jakub (PLA) 94
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 86
2.
Toros 80
3.
Cascos 52
1.A liga
1.
FC Krementi B 49
2.
SK Palouk 48
3.
Holota FC 47
2.A liga
1.
AC Roma team 58
2.
SFT 53
3.
FK PRAHA 45
2.B liga
1.
FC Stars 86
2.
Pavilon 8 AHC 65
3.
Herbal Fusion 50
3. liga
1.
Prague Panthers 59
2.
Tým Jakuba Harapáta 52
3.
Tvůj problém 49
Obrana
1. liga
1.
Modřanský svině 33
2.
Toros 39
3.
The Originals 2012 43
1.A liga
1.
Holota FC 14
2.
SK Palouk 16
3.
Náhodná rotace 25
2.A liga
1.
AG United 24
2.
SFT 26
3.
FC Lopatov 28
2.B liga
1.
Rebel Circus 17
2.
FC Stars 20
3.
Pavilon 8 AHC 21
3. liga
1.
Plán A 31
2.
Havana C.F. 33
Rapid Libeň 33
3.
Prague Panthers 34