1. liga
1. Toros 3
2. AG United 3
3. Reggaeboys. 3
2. liga
1. Prague Panthers 6
2. Prasata 6
3. Atletico Bořislavka 3
3. liga
1. Football Players 6
2. FC Krementi 3
3. FC Galácticos 3

Cascos

Vedoucí týmu

Miroslav Zetek
736228842
MZety@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Filip Šustr
604643646
SUSTRFILIP@SEZNAM.CZ

Registrovaní hráči týmu

Axthelm (2001)
Beer Petr (1977)
Beneš Petr (1996)
Brdek David (1995)
Brožek David (1991)
Cunningham James (1995)
Čáslavský Milan (1993)
Čedík Tomáš (1997)
Hudák Jan (1998)
Káninský Kamil (1995)
Klečka František (1978)
Klečka Jiří (1978)
Klíma Ondřej (20 9)
Kouřimský David (1994)
Král Václav (1981)
Machač Josef (1996)
Marek Martin (1997)
Mengler David (1985)
Nebeský Petr (1996)
Pechar Michal (1991)
Pelikán Josef (1987)
Rajchl Michal (1995)
Rosenkranz Richard (1995)
Šlapák Jan (1994)
Šturma David (1990)
Šustr Filip (1996)
Voch Radovan (1983)
Vrána Matěj (1993)
Vrána Tomáš (1996)
Zavadil Lukáš (1991)
Zetek Miroslav (1989)
Žolták Vladimír (1996)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
12.09.2020 So 17:00 Cascos Sešrotuj tatu a mámu taky Koráb 3:1
26.09.2020 So 17:00 Cascos FC Beránci Koráb :
03.10.2020 So 16:30 AG United Cascos Na dlouhém lánu :
10.10.2020 So 17:00 Cascos The Originals 2012 Koráb :
18.10.2020 Ne 10:00 Modřanský svině Cascos Angelovova :
24.10.2020 So 17:00 Cascos Reggaeboys. Koráb :
01.11.2020 Ne 14:00 AC Roma team Cascos Angelovova :
06.11.2020 18:30 Toros Cascos ZŠ Plamínkové :
24.12.2020 Čt 15:29 Grand Team Ludeco A Cascos Podvinný mlýn :
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 8
2.
Kovář Petr (REE) 5
3.
Janoušek David (TOR) 3
Lang Matěj (REE) 3
Procházka Robin (ŠRO) 3
2. liga
1.
Trojan František (PRS) 8
2.
Kajaba Michal (PAN) 6
3.
Caban Teodor (LOP) 4
Hepil David (PAN) 4
Mazanec Pavel (PAN) 4
3. liga
1.
Ježek Josef (KRE) 6
2.
Koščo Ondřej (KRE) 5
3.
Naveriani Lasha (TVU) 4
Sedláček Tomáš (PLA) 4
Brankáři
1. liga
1.
Důra Jiří (TOR) 56
2.
Chlum Tomáš (AGU) 52
3.
Klečka Jiří (CAS) 43
2. liga
1.
Rychetník Jakub (MTR) 59
2.
Zeman Kristián (PRS) 48
3.
Vacenovský Jan (PRS) 44
3. liga
1.
Pokorný Šimon (PLA) 52
2.
Semko Lukáš (PLA) 51
3.
Klíma Lukáš (TVU) 43