1. liga
1. FC Cascos 25
2. A.F.C."FENIX" 25
3. Toros 24
2. liga
1. A.F.C. FFA 22
2. Modřanský svině 22
3. TJ HANY BANY 15
3. liga
1. FC Beránci 27
2. Prasata 24
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 22

ATOSáci

  • Domácí hřiště: Campanus
  • Termín domácích zápasů: Neděle 14:00
  • Barva dresů: modrá(oranžová)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Jiří Panoš
739521291
panos.jiri@gmail.com

Zástupce vedoucího

Ondřej Anýž
731426619
ondrej.anyz@atos.net

Registrovaní hráči týmu

Anýž Ondřej (1994)
Bartůněk František (1992)
Bok Jiří (1991)
Bureš Vojtěch (1996)
Gruber Jan (20 8)
Huml Radek (20 8)
Kubernát Richard (1991) (Hostování z FC Showdown)
Kulíček Martin (1994)
Kumšta Matěj (1990)
Panoš Jiří (20 8)
Rygl Ondřej (1981)
Tomšů Michal (1994)

Zápasy

3. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
09.09.2018 Ne 20:00 Rozhodčí SFL ATOSáci Strahov 0:3
16.09.2018 Ne 14:00 ATOSáci Prague Panthers Campanus 8:3
21.09.2018 20:00 Plán A ATOSáci RC Slavia Praha 3:5
07.10.2018 Ne 14:00 ATOSáci Atletico Bořislavka Campanus 2:4
07.10.2018 Ne 18:30 Sešrotuj tatu a mámu taky ATOSáci RC Slavia Praha 12:4
14.10.2018 Ne 14:00 ATOSáci Prasata Campanus 2:13
03.11.2018 So 15:00 ATOSáci AC Roma team Laudova 6:5
04.11.2018 Ne 14:00 ATOSáci AGB Prague Campanus 1:3
10.11.2018 So 18:30 Prague Dingoes ATOSáci Štěrboholy 3:2
24.11.2018 So 09:30 ATOSáci FC Beránci Campanus 2:11
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 17
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 15
3.
Janků Patrik (YBP) 13
2. liga
1.
Král Martin (SHO) 16
2.
Brejcha Matěj (MOD) 13
3.
Avetyan Narek (FFA) 12
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 24
2.
Anýž Ondřej (ATS) 17
Gregor Ondřej (ŠRO) 17
3.
Klípa Jakub (BER) 16
Brankáři
1. liga
1.
Hloušek Petr (FKP) 85
2.
Vitkovský Radek (GRA) 84
3.
Klečka Jiří (CAS) 71
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Hruška Michal (HAN) 95
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 97
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 96
Útok
1. liga
1.
A.F.C."FENIX" 63
2.
Toros 57
3.
FC Cascos 55
2. liga
1.
A.F.C. FFA 51
Modřanský svině 51
2.
FC Showdown 38
3.
FC Tukabel 33
3. liga
1.
Prasata 78
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 56
3.
FC Beránci 50
Obrana
1. liga
1.
Young Boys Prague 22
2.
FC Cascos 23
3.
FC Notor Střešovice 32
2. liga
1.
A.F.C. FFA 16
2.
TJ HANY BANY 22
3.
FC Showdown 25
3. liga
1.
FC Beránci 8
2.
AGB Prague 16
3.
Prasata 21