1. liga
1. Toros 9
2. Young Boys Prague 6
3. FK PRAHA 6
2. liga
1. FC Notor Střešovice 7
2. Truhla Boyz 7
3. Náhodná rotace 6
3. liga
1. Prague Dingoes 6
2. FC Bořislavsko 6
3. TJ HANY BANY 6
4. liga

AS PALERMO Praha

  • Domácí hřiště: Kobylisy
  • Termín domácích zápasů: Pátek 19:00
  • Barva dresů: Růžová (Světle modrá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Lukáš Špaček
606756409
spaceklukas@email.cz

Zástupce vedoucího

Lukáš Uher
777886146
Lukas.uher80@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Čelůstka Tomáš (1984)
Červený David (1994)
Dlabáček Martin (1985)
Kuttler Martin (1983)
Martynov Iegor (1993)
Ostrenskyi Oleksii (1994)
Pomahač Karel (1973)
Skála Roman (1974)
Stodola Bohumil (1986)
Střelecký Pavel (1984)
Sysel Jaroslav (1981)
Ševčík Petr (1976)
Špaček Lukáš (1983)
Švrčina Roman (1981)
Tůma David (1992)
Uher Lukáš (1980)
Urbášek Petr (1982)
Valeš Lukáš (1984)
Vávra Jiří (1978)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
25.03.2018 Ne 19:00 AS PALERMO Praha FK PRAHA Podvinný mlýn 1:2
08.04.2018 Ne 19:00 AS PALERMO Praha FC Košíře Praha Podvinný mlýn 5:3
15.04.2018 Ne 20:00 Grand Team Ludeco AS PALERMO Praha Podvinný mlýn 5:2
12.05.2018 So 20:00 Young Boys Prague AS PALERMO Praha Koráb :
19.05.2018 So 18:15 FC Cascos AS PALERMO Praha Koráb :
25.05.2018 19:15 A.F.C."FENIX" AS PALERMO Praha Na dlouhém lánu :
17.06.2018 Ne 10:00 FC Vyhaslé Hvězdy AS PALERMO Praha Laudova :
17.06.2018 Ne 19:00 AS PALERMO Praha CZECH INN Podvinný mlýn :
01.07.2018 Ne 00:00 AS PALERMO Praha Toros Podvinný mlýn :
Střelci
1. liga
1.
Bilka Petr (GRA) 6
Idrissov Diaz (FEN) 6
Janošek David (TOR) 6
2.
Brožek David (CAS) 4
Střelecký Pavel (PAL) 4
3.
Janků Patrik (YBP) 3
Nanič Sandro (VYH) 3
2. liga
1.
Dostál Aleš (ROT) 4
Medal Luboš (ORI) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
2.
Hrvačič Mario (TRU) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
Kafka Václav (NOS) 3
3.
Denis Vojtěch (ROT) 2
Dlabal Daniel (HOO) 2
Dvořák Jakub (SFT) 2
3. liga
1.
Saidl Michal (FCB) 6
2.
Kabeš Filip (PDI) 4
3.
Štědrý Matěj (SFL) 3
Zvoníček Matěj (PDI) 3
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 73
2.
Hloušek Petr (FKP) 58
3.
Švrčina Roman (PAL) 55
2. liga
1.
Kaňka Jakub (TRU) 96
2.
Trunečka Ondřej (ROT) 85
3.
Doubek Lukáš (NOS) 77
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 73
2.
Hruška Michal (HAN) 67
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 60
Fazekaš Dominik (FCB) 60
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 3
2.
CZECH INN 5
FK PRAHA 5
3.
Toros 8
2. liga
1.
Náhodná rotace 2
SFT 2
2.
FC Beránci 3
3.
Truhla Boyz 4
3. liga
1.
Modřanský svině 0
2.
FC Bořislavsko 1
3.
Plán A 3
4. liga