1. liga
1. FENIX 9
2. A.F.C. FFA 9
3. Young Boys Prague 8
2. liga
1. FC Košíře Praha 10
2. FC Showdown 9
3. FC Beránci 7
3. liga
1. FC Partners 10
2. AGB Prague 7
3. Plán A 6

AGB Prague

Vedoucí týmu

Lukáš Kozák
721310247
kozak.luigi@gmail.com

Zástupce vedoucího

Štěpán Touma
776141236
stepantouma@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Acosta Olivas Alejandro (1993)
Adámek Filip (1994)
Adámek Oliver (2000)
Asaf Zaga (1991)
Badette Lyonel (1986)
Bílek Adam (2000)
Binder Marek (1996)
Blažek Daniel (2000)
Bokamoso Moalosi (1990)
Duchoslav Jan (1998)
Gelmetti Renzo (1998)
Gjurič Josef (2002)
Gjurič Mikuláš (2002)
Hauser Lukáš (1999)
Havlín Vojtěch (1997)
Hejda Šimon (1997)
Hévr Gabriel (1999)
Holec Patrk (1996)
Hradecký Jiří (1988)
Hrycej Martin (1993)
Chlum Tomáš (1992)
Jelínek Jan (1995)
Kozák Lukáš (1993)
Kroneisl Petr (1999)
Kubiš Petr (1991)
Kůš Jakub (1995)
Kutil Vojtěch (19R2)
Madaras Matúš (1999)
Maunge Amuchilani (1990)
Nebeský Marek (1998)
Nejedlý Adam (1997)
Němec František (1993)
Nguyen Son Tung (2001)
Pleštil Martin (2001)
Rebabedi Setshogo (1992)
Rokyta Martin (1999)
Rybáček Kryštof (1991)
Saktor Ira (1994)
Skrbek Tomáš (1993)
Smrček Matěj (1996)
Smyčka Vojtěch (2002)
Strnad Lukáš (1998)
Suchánek Lukáš (1994)
Svoboda Štěpán (1995)
Šimon Václav (1996)
Štícha Jan (1992)
Tiến Manh Vu (1999)
Toman Michal (1999)
Touma Štěpán (1996)
Vávra Marek (1993)

Zápasy

3. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
24.03.2019 Ne 16:00 AGB Prague Plán A ZŠ Plamínkové 3:4
31.03.2019 Ne 18:00 Havana C.F. AGB Prague Angelovova 5:5
07.04.2019 Ne 16:00 AGB Prague FC Galácticos ZŠ Plamínkové 6:1
14.04.2019 Ne 15:00 Atletico Bořislavka AGB Prague Na dlouhém lánu 2:5
28.04.2019 Ne 16:00 AGB Prague Prague Dingoes ZŠ Plamínkové :
05.05.2019 Ne 11:00 Motor 2015 AGB Prague Angelovova :
12.05.2019 Ne 16:00 AGB Prague FC Partners ZŠ Plamínkové :
19.05.2019 Ne 14:00 AC Roma team AGB Prague Laudova :
26.05.2019 Ne 13:00 Prague Panthers AGB Prague Kbely :
Střelci
1. liga
1.
Bogatkin Nazariy (FEN) 6
Sivak Alexandr (GRA) 6
2.
Benda Jakub (YBP) 5
Daněk Jan (ROT) 5
Hradil Jan (YBP) 5
3.
Janoušek David (TOR) 4
Moroz Vasyl (FFA) 4
Nešpor Jakub (ROT) 4
2. liga
1.
Plecitý Tomáš (KOŠ) 6
2.
Klípa Jakub (BER) 5
Mašek David (SHO) 5
Veverka Ondřej (BER) 5
3.
Fábry Daniel (ORI) 4
Gregor Ondřej (ŠRO) 4
Král Martin (SHO) 4
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 11
2.
Nguyen Son Tung (AGB) 7
3.
Dvořák David (HAV) 5
Kaleja Denis (ROM) 5
Štér Jaroslav (HAV) 5
Brankáři
1. liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 93
2.
Tabakovych Oleksandr (FEN) 75
3.
Ukhal Pavel (FFA) 61
2. liga
1.
Bouška Martin (BER) 81
2.
Niko Filip (ORI) 77
3.
Vondra Adam (SFT) 60
3. liga
1.
Routa Jakub (PLA) 94
2.
Secara Aureliu (PAR) 90
3.
Forman Jan (ATB) 74