1. liga
1. Modřanský svině 21
2. FENIX 19
3. Toros 19
2. liga
1. FC Showdown 30
2. FC Košíře Praha 22
3. Truhla Boyz 18
3. liga
1. Prague Dingoes 24
2. FC Partners 18
3. AGB Prague 17

AGB Prague

Vedoucí týmu

Lukáš Kozák
721310247
kozak.luigi@gmail.com

Zástupce vedoucího

Štěpán Touma
776141236
stepantouma@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Acosta Olivas Alejandro (1993)
Adámek Filip (1994)
Adámek Oliver (2000)
Asaf Zaga (1991)
Badette Lyonel (1986)
Bílek Adam (2000)
Binder Marek (1996)
Blažek Daniel (2000)
Bokamoso Moalosi (1990)
Duchoslav Jan (1998)
Gelmetti Renzo (1998)
Gjurič Josef (2002)
Gjurič Mikuláš (2002)
Hauser Lukáš (1999) (Na hostování v Sešrotuj tatu a mámu taky)
Havlín Vojtěch (1997)
Hejda Šimon (1997)
Hévr Gabriel (1999)
Holec Patrk (1996)
Hradecký Jiří (1988)
Hrycej Martin (1993)
Chlum Tomáš (1992)
Chmel František (1995)
Jelínek Jan (1995)
Kozák Lukáš (1993)
Kroneisl Petr (1999) (Na hostování v Sešrotuj tatu a mámu taky)
Kubiš Petr (1991)
Kůš Jakub (1995)
Kutil Vojtěch (19R2)
Madaras Matúš (1999)
Maunge Amuchilani (1990)
Nebeský Marek (1998)
Nejedlý Adam (1997)
Němec František (1993)
Nguyen Son Tung (2001)
Pleštil Martin (2001)
Rebabedi Setshogo (1992)
Rokyta Martin (1999)
Rybáček Kryštof (1991)
Saktor Ira (1994)
Skrbek Tomáš (1993)
Smrček Matěj (1996)
Smyčka Vojtěch (2002)
Strnad Lukáš (1998)
Suchánek Lukáš (1994)
Svoboda Štěpán (1995)
Šimon Václav (1996)
Štícha Jan (1992)
Tiến Manh Vu (1999)
Toman Michal (1999)
Touma Štěpán (1996)
Vávra Marek (1993)

Zápasy

3. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
24.03.2019 Ne 16:00 AGB Prague Plán A ZŠ Plamínkové 3:4
31.03.2019 Ne 18:00 Havana C.F. AGB Prague Angelovova 5:5
07.04.2019 Ne 16:00 AGB Prague FC Galácticos ZŠ Plamínkové 9:1
14.04.2019 Ne 15:00 Atletico Bořislavka AGB Prague Na dlouhém lánu 2:5
28.04.2019 Ne 16:00 AGB Prague Prague Dingoes ZŠ Plamínkové 1:5
05.05.2019 Ne 11:00 Motor 2015 AGB Prague Angelovova 3:5
12.05.2019 Ne 16:00 AGB Prague FC Partners ZŠ Plamínkové 3:3
19.05.2019 Ne 14:00 AC Roma team AGB Prague Laudova 1:3
02.06.2019 Ne 14:00 Prague Panthers AGB Prague Kbely 1:15
Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Kincl Marek (TOR) 11
3.
Janoušek David (TOR) 10
2. liga
1.
Mansur Adaev (SHO) 19
2.
Mašek David (SHO) 16
3.
Štoček Jakub (TRU) 14
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 20
2.
Štér Jaroslav (HAV) 14
3.
Kalynyak Vadym (PDI) 13
Nguyen Son Tung (AGB) 13
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Důra Jiří (TOR) 94
2. liga
1.
Kotek Jakub (SHO) 134
2.
Böhm Filip (ORI) 127
3.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 118
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90
Útok
1. liga
1.
Modřanský svině 51
2.
Toros 48
3.
FENIX 45
2. liga
1.
FC Showdown 70
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 44
3.
Truhla Boyz 40
3. liga
1.
AGB Prague 49
Prague Dingoes 49
2.
FC Partners 46
3.
Motor 2015 44
Obrana
1. liga
1.
A.F.C. FFA 17
2.
FENIX 23
3.
Cascos 24
2. liga
1.
FC Showdown 14
2.
FC Košíře Praha 18
3.
Truhla Boyz 27
3. liga
1.
Prague Dingoes 12
2.
FC Partners 21
3.
Motor 2015 22