1. liga
1. Modřanský svině 21
2. FENIX 19
3. Toros 19
2. liga
1. FC Showdown 30
2. FC Košíře Praha 22
3. Truhla Boyz 18
3. liga
1. Prague Dingoes 24
2. FC Partners 18
3. AGB Prague 17

Zápis o utkání

Liga: 3. liga Kolo: 10 Datum: 26.05.2019 Výkop: 16:45
Hřiště : RC Slavia Praha
Rozhodčí: David Kocman Asistent: Bez pomezního
Plán A - FC Partners
5 : 9
Soupisky
Číslo Jméno
Kejdana Filip
Boháč Pavel
Boháč Petr ©
Routa Jakub B
Lundák Ondřej
Reumann Dominik
Číslo Jméno
Secara Aureliu
Culacovschi Denis
Gutuleac Sandu ©
Sirghi Dima
Nizeica Eugeniu
Barbei Igor B
Sirbu Ion
Karty
Min Jméno
Min Jméno
59 Secara Aureliu
Důvod: Hra rukou
Góly
Min Jméno
4 Lundák Ondřej
9 Kejdana Filip
34 Boháč Petr
54 Boháč Petr
58 Boháč Petr
Min Jméno
1 Sirbu Ion
9 Sirbu Ion
29 Nizeica Eugeniu
31 Nizeica Eugeniu
34 Secara Aureliu
37 Nizeica Eugeniu
53 Sirghi Dima
57 Secara Aureliu
59 Secara Aureliu
Komentář: Utkání kde oba týmy chtěli více útočit než bránit a tak bylo vidět dosti brankových příležitosti na obou stranách. Obě strany i dost příležitostí zkazili a tak nakonec brali body o něco lépe hrající hráči hostí
Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Kincl Marek (TOR) 11
3.
Janoušek David (TOR) 10
2. liga
1.
Mansur Adaev (SHO) 19
2.
Mašek David (SHO) 16
3.
Štoček Jakub (TRU) 14
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 20
2.
Štér Jaroslav (HAV) 14
3.
Kalynyak Vadym (PDI) 13
Nguyen Son Tung (AGB) 13
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Důra Jiří (TOR) 94
2. liga
1.
Kotek Jakub (SHO) 134
2.
Böhm Filip (ORI) 127
3.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 118
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90
Útok
1. liga
1.
Modřanský svině 51
2.
Toros 48
3.
FENIX 45
2. liga
1.
FC Showdown 70
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 44
3.
Truhla Boyz 40
3. liga
1.
AGB Prague 49
Prague Dingoes 49
2.
FC Partners 46
3.
Motor 2015 44
Obrana
1. liga
1.
A.F.C. FFA 17
2.
FENIX 23
3.
Cascos 24
2. liga
1.
FC Showdown 14
2.
FC Košíře Praha 18
3.
Truhla Boyz 27
3. liga
1.
Prague Dingoes 12
2.
FC Partners 21
3.
Motor 2015 22