1. liga
1. Modřanský svině 21
2. FENIX 19
3. Toros 19
2. liga
1. FC Showdown 30
2. FC Košíře Praha 22
3. Truhla Boyz 18
3. liga
1. Prague Dingoes 24
2. FC Partners 18
3. AGB Prague 17

FC Partners

  • Domácí hřiště: Běchovice
  • Termín domácích zápasů: neděle 11:00
  • Barva dresů: Růžovo-černá (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Aureliu
775941943
secara.1991@mail.ru

Zástupce vedoucího

Registrovaní hráči týmu

Barbei Igor (1991)
Culacovschi Denis (1989)
Erik Ruskin (1990)
Gutuleac Ion (1990)
Gutuleac Sandu (1989)
Nizeica Eugeniu (1991)
Secara Aureliu (1989)
Sirbu Ion (1991)
Sirghi Dima (1990)

Zápasy

3. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
24.03.2019 Ne 11:00 FC Partners Havana C.F. Běchovice 3:3
31.03.2019 Ne 16:00 FC Galácticos FC Partners Křimická 0:5
07.04.2019 Ne 11:00 FC Partners Atletico Bořislavka Běchovice 1:0
13.04.2019 So 19:30 Prague Dingoes FC Partners Hamr Bráník 3:4
28.04.2019 Ne 12:00 FC Partners Motor 2015 Běchovice 0:3
05.05.2019 Ne 14:00 AC Roma team FC Partners Laudova 2:9
12.05.2019 Ne 16:00 AGB Prague FC Partners ZŠ Plamínkové 3:3
19.05.2019 Ne 11:00 FC Partners Prague Panthers Běchovice 12:2
26.05.2019 Ne 16:45 Plán A FC Partners RC Slavia Praha 5:9
Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Kincl Marek (TOR) 11
3.
Janoušek David (TOR) 10
2. liga
1.
Mansur Adaev (SHO) 19
2.
Mašek David (SHO) 16
3.
Štoček Jakub (TRU) 14
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 20
2.
Štér Jaroslav (HAV) 14
3.
Kalynyak Vadym (PDI) 13
Nguyen Son Tung (AGB) 13
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Důra Jiří (TOR) 94
2. liga
1.
Kotek Jakub (SHO) 134
2.
Böhm Filip (ORI) 127
3.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 118
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90
Útok
1. liga
1.
Modřanský svině 51
2.
Toros 48
3.
FENIX 45
2. liga
1.
FC Showdown 70
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 44
3.
Truhla Boyz 40
3. liga
1.
AGB Prague 49
Prague Dingoes 49
2.
FC Partners 46
3.
Motor 2015 44
Obrana
1. liga
1.
A.F.C. FFA 17
2.
FENIX 23
3.
Cascos 24
2. liga
1.
FC Showdown 14
2.
FC Košíře Praha 18
3.
Truhla Boyz 27
3. liga
1.
Prague Dingoes 12
2.
FC Partners 21
3.
Motor 2015 22