1. liga
1. FC Hoculy 6
2. FK Zakarpattya 6
3. Prague United 1 4
2. liga
1. Prague united 2 9
2. Badford FC 6
3. United PUB 3
3. liga

The Originals

  • Domácí hřiště: Koráb
  • Termín domácích zápasů: neděle 13:00
  • Barva dresů: zeleno-černé
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Daniel Fabry

Zástupce vedoucího

Dmitrij Jegorčenko

Registrovaní hráči týmu

Böhm Filip (1998)
Bürgel Lukáš (1992)
Cingroš David (1990)
Čuport Tomáš (1993)
Důra Jiří (1997)
Fábry Daniel (1993)
Hájek David (1996)
Hejna Petr (1994)
Holešínský Jan (1991)
Chernyshev Vadim (1996)
Janek Michal (1995)
Jauker Tomáš (1996)
Jedlička Marek (2001)
Jegorčenko Dmitrij (1991)
Kadlec Filip (1992)
Klímek Michal (1992)
Klouček Radek (1996)
Kostka Kevin (1995)
Kudláček Jakub (1994)
Lenděl Petr (1996)
Lukavský Dominik (1996)
Maňas Jakub (1990)
Matoušek David (1994)
Medal Luboš (2000)
Moravec Jakub (1995)
Moučka Vít (1993)
Nechyba Jiří (1992)
Neumann Denis (1997) (Na hostování v Motor 2015)
Niko Filip (1997)
Nováček Lukáš (1994)
Peřina Jaroslav (1993)
Pestr Jiří (1986)
Provazník Martin (1988)
Provazník Michal (1991) (Na hostování v Atletico Bořislavka)
Rezek Matěj (1992)
Richtárek Filip (1996)
Řezníček Jakub (1987)
Srch Erik (1993)
Štáfek Michal (1991)
Štěpán Martin (1998)
Tax David (1996)
Traxmandl Jakub (1992)
Vašíček Štěpán (1995)
Veselý Michal (1997)
Víteček jan (1998)
Vostrovský Tomáš (1992)
Wala Karel (1990)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
18.09.2022 Ne 14:45 The Originals Atletico Bořislavka Koráb 5:2
23.09.2022 19:30 FC Hoculy The Originals FK Vinoř 2:1
02.10.2022 Ne 11:00 The Originals FK Zakarpattya Koráb :
09.10.2022 Ne 10:00 Football Players The Originals ZŠ Mazurská :
16.10.2022 Ne 11:00 The Originals Grand Team Ludeco Koráb :
23.10.2022 Ne 14:00 Prague Panthers The Originals Pražačka :
30.10.2022 Ne 11:00 The Originals Prague United 1 Koráb :
06.11.2022 Ne 11:00 Prasata The Originals Na Šancích :
13.11.2022 Ne 14:45 The Originals Cascos Koráb :
Střelci
1. liga
1.
Strogen Matthew (Pra1) 6
2.
Kajaba Michal (PAN) 5
3.
Axthelm Lumír (PLA) 3
Bilka Peter (GRA) 3
Bortolotti Adrien (Pra1) 3
2. liga
1.
Heteš Jan (BAD) 9
2.
Ferrer Arroyo David (Pra2) 3
Nykyforuk Dmytro (GAL) 3
Seniv Roman (BAD) 3
3.
Hájek Dominik (BAD) 2
Chmurovic Samuel (Pra2) 2
Rivera Hans (Pra2) 2
3. liga
Brankáři
1. liga
1.
Fazekaš Dominik (ATB) 51
2.
Tax David (ORI) 45
3.
Khalus Yurii (HOC) 43
2. liga
1.
Palčej Petr (GAL) 84
2.
Artus Alexandre (Pra2) 61
3.
Samelin Thomas (Pra2) 60
3. liga
Útok
1. liga
1.
Prague United 1 17
2.
Prague Panthers 10
3.
Football Players 7
2. liga
1.
Badford FC 19
2.
Prague united 2 14
3.
United PUB 9
3. liga