Min Jméno
14 Popsha Jurii
30 Dovhomelja Radislav
36 Dovhomelja Radislav
Komentář: Domácí měli celé utkání více ze hry, ale při zakončení vždy selhali v koncovce nebo na skvěle chytajícím gólmanovi hostů, kterým naopak efektivita nechyběla a dokázali vytěžit z minima maximum. Za zmínku určitě stojí Dovhomeljova pumelice z půlky hřiště, která zamířila přímo pod břevno a díky této trefě šli hosté do vedení ještě v prvním poločase. Poločas druhý se nesl v podobném duchu jako ten první - domácí byli více na míči, hosté hrozili z brejků - a právě jeden z těchto brejků se podařil hostům využít už ve 36. minutě a bylo z toho vedení už o dva góly. Domácí svojí střeleckou smůlu a nemohoucnost prolomili až v minutě 51., kdy svým druhým gólem v utkání snížil vedení hostů Březina. Utkání bylo poměrně vyostřené, hlavně ze strany hostů, kteří se snažili bránit výsledek co to šlo, ale bohužel pro ně byly některé zákroky už za hranou pravidel, díky čemuž v 53. minutě šli do oslabení díky druhé žluté kartě Basaraby. Domácí tato situace ještě víc nakopla a vycítili, že hrát proti oslabenému soupeři je jejich poslední šance na nějakou změnu skóre. Závěrečný tlak přinesl ovoce až v 59. minutě, kdy obrovskou chybu udělal do této doby skvěle chytající gólman a bylo vyrovnáno. Domácí se ale nespokojili s jedním bodem a stále pokračovali v tlaku proti rozrušené obraně hostů, kdy v 60. minutě spíše než střílel, tak centroval Březina a gólman svojí druhou obrovskou chybou v utkání poslal svého soupeře do vedení a daroval Březinovi hattrick. Rozhodčí už měl píšťalku v puse a chtěl ukončit utkání, když se ještě v posledních vteřinách utrhl do brejku Demuth a zvýšil skóre na konečných 5:3 pro domácí tým.