3 Havlíček Michal
4 Havlíček Michal
5 Daněk Ondřej
6 Daněk Ondřej
Komentář: K zápasu se nedostavil sudí a zapas se celou dobu hrál v přátelské atmosféře. Hosté se k zápasu dostavili bez střídání. Začátek zápasu byl opatrný z obou stran a po chvíli hraní se k brejku dostal Havlicek, který poté předložil do prázdné branky Dankovi a ten se nemýlil. Poté přidali hosté další 2 branky, kdy se trefil Havlicek i díky své dělové střele, kde prostřelil 2x proste všechno. Domácí měli také několik šancí ale bohužel leč se snažili hosty utahat a uběhat většina zakončí končila, buď vedle brány nebo na dobře chytajicim gólmanovi hostí. A za stavu 3:0 pevni půlka nakonec skončila. Druhá půle začala jedním z ojedinělých faulu v zápase, kdy Havlicek zůstal chvíli za čarou a hosté hráli ve 4, což nakoplo druhy tým který začal v tu chvíli napadat a to vedlo k chybám a šancím domácích kteří, buď netrefovali zařízení a nebo dobře chytajícího gólmana. Poté už to konečně vyšlo jedna šance, kde Chalupa dostal balon a umotal obránce a nakonec prostřelil gólmana. Poté o několik minut později se prosadil ještě střelou ze strany domácí Beneš a vypadalo to na lehčí zápletku jenže přišel na hriste zpět Havlicek, ze to zkusí a hned z první strely po jeho návratu trefil dolní kout brány, když lehce zaspal cely domácí tým, poté už to byla většinou hra na brejky z obou stran a poměrně dost šanci na obou stranách a domácí sice trefili ještě břevno ale hostujících gólmana už nepřekonali a naopak hoste ještě přidali další 2 góly z brejku a tak konečný výsledek byl nakonec 6:2.