1. liga
1. Modřanský svině 24
2. Toros 21
3. Reggaeboys 16
1.A liga
1. SK Palouk 24
2. Holota FC 21
3. Náhodná rotace 16
2.A liga
1. SFT 27
2. AC Roma team 24
3. AG United 24
2.B liga
1. FC Stars 25
2. Pavilon 8 AHC 24
3. KOLÍCI 18
3. liga
1. Prague Panthers 24
2. Tvůj problém 18
3. Tým Jakuba Harapáta 14

Tvůj problém

  • Domácí hřiště: Laudova
  • Termín domácích zápasů: sobota 9:00
  • Barva dresů: Zelená (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Kumšta Matěj
602371191
mates.kumsta@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Tomšů Michal
605869259
m.tomsu@email.cz

Registrovaní hráči týmu

Anýž Ondřej (1994) (Na hostování v Atletico Bořislavka)
Bareš Jakub (1999)
Bláha Martin (1997)
Čapek David (1994)
Dufek Dominik (1997) (Hostování z Atletico Bořislavka)
Fazekaš Dominik (1993)
Chalupa Ondřej (1996)
Khutsishvili Kakhi (1993)
Kumšta Matěj (1990)
Magomedov Omar (1992)
Naveriani Lasha (1990)
Palička Petr (1995)
Petr Martin (1991)
Rokos Tadeáš (1990)
Rossman Tomáš (1997) (Na hostování v Modřanský svině)
Tomšů Michal (1994)
Vejvoda Jan (1994) (Na hostování v Atletico Bořislavka)
Vlk Tomáš (1988)

Zápasy

3. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
30.05.2020 So 09:30 Tvůj problém FC Galácticos Laudova 4:3
07.06.2020 Ne 14:00 Prague Panthers Tvůj problém Březiněves 8:7
13.06.2020 So 14:00 Tvůj problém Ideální 11° ZŠ Plamínkové 4:2
21.06.2020 Ne 17:00 Tým Jakuba Harapáta Tvůj problém ZŠ Mazurská 3:9
27.06.2020 So 12:00 Tvůj problém Rapid Libeň ZŠ Plamínkové 1:2
11.07.2020 So 12:00 Tvůj problém Havana C.F. ZŠ Plamínkové 5:3
19.07.2020 Ne 17:00 Plán A Tvůj problém ZŠ Plamínkové 0:5
26.07.2020 Ne 19:15 Prague Panthers Tvůj problém ZŠ Mazurská 6:4
02.08.2020 Ne 17:00 Tvůj problém Tým Jakuba Harapáta ZŠ Plamínkové 5:3
09.08.2020 Ne 17:00 Tvůj problém Havana C.F. ZŠ Plamínkové 5:7
Střelci
1. liga
1.
Rodina David (TOR) 22
2.
Hlubuček Dan (REG) 21
3.
Lang Matěj (REG) 19
1.A liga
1.
Vávra Sebastian (KRE) 19
2.
Kobes Václav (KRE) 18
3.
Sivak Alexandr (GTL) 13
2.A liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 23
2.
Beneš Eduard (HOO) 18
3.
Dvořák Jakub (SFT) 16
2.B liga
1.
Vu Chung Hieu (STA) 15
2.
Schneider Michal (AHC) 13
3.
Husák Marek (KRT) 11
Nosek Tomáš (AHC) 11
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 20
2.
Naveriani Lasha (TVU) 18
3.
Kajaba Michal (PAN) 15
Veverka Ondřej (PAN) 15
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Ježek Josef (KRE) 88
3.
Böhm Filip (ORI) 83
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 120
2.
Tomšů Michal (TVU) 103
3.
Routa Jakub (PLA) 94
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 86
2.
Toros 80
3.
Cascos 52
1.A liga
1.
FC Krementi B 49
2.
SK Palouk 48
3.
Holota FC 47
2.A liga
1.
AC Roma team 58
2.
SFT 53
3.
FK PRAHA 45
2.B liga
1.
FC Stars 86
2.
Pavilon 8 AHC 65
3.
Herbal Fusion 50
3. liga
1.
Prague Panthers 59
2.
Tým Jakuba Harapáta 52
3.
Tvůj problém 49
Obrana
1. liga
1.
Modřanský svině 33
2.
Toros 39
3.
The Originals 2012 43
1.A liga
1.
Holota FC 14
2.
SK Palouk 16
3.
Náhodná rotace 25
2.A liga
1.
AG United 24
2.
SFT 26
3.
FC Lopatov 28
2.B liga
1.
Rebel Circus 17
2.
FC Stars 20
3.
Pavilon 8 AHC 21
3. liga
1.
Plán A 31
2.
Havana C.F. 33
Rapid Libeň 33
3.
Prague Panthers 34