1. liga
1. Modřanský svině 24
2. Toros 21
3. Reggaeboys 16
1.A liga
1. SK Palouk 24
2. Holota FC 21
3. Náhodná rotace 16
2.A liga
1. SFT 27
2. AC Roma team 24
3. AG United 24
2.B liga
1. FC Stars 25
2. Pavilon 8 AHC 24
3. KOLÍCI 18
3. liga
1. Prague Panthers 24
2. Tvůj problém 18
3. Tým Jakuba Harapáta 14

Soclose United

  • Domácí hřiště: Pražačka
  • Termín domácích zápasů: Upřesní se 19:00
  • Barva dresů: Zelená (Modrá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Ondřej Anýž
731426619
O.anyz@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Registrovaní hráči týmu

Alaxin Jan (1991)
Anýž Ondřej (1994)
Čapek David (1994)
Chudomel Petr (1992)
Khek Jakub (1992)
Klíma Lukáš (1993)
Körbler Jakub (1991)
Kuzica Šimon (1991)
Magomedov Omar (1992)
Simonics Michal (1989)
Vejvoda Jan (1994)

Zápasy

1.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
02.06.2020 Út 20:00 Soclose United Barevné kovy Pražačka 8:1
11.06.2020 Čt 18:15 AG United B Soclose United Hanspaulka 7:0
15.06.2020 Po 19:45 Náhodná rotace Soclose United Angelovova 5:5
23.06.2020 Út 20:00 Soclose United FC Perros Pražačka 2:2
01.07.2020 St 19:00 FC Krementi B Soclose United ZŠ Mazurská 3:6
06.07.2020 Po 20:00 Soclose United SK Palouk Pražačka 3:7
16.07.2020 Čt 19:00 Pražský Axiom Soclose United Angelovova 0:3
21.07.2020 Út 19:00 Soclose United Holota FC Pražačka 1:3
29.07.2020 St 19:00 Grand Team Ludeco B Soclose United Běchovice 7:7
Střelci
1. liga
1.
Rodina David (TOR) 22
2.
Hlubuček Dan (REG) 21
3.
Lang Matěj (REG) 19
1.A liga
1.
Vávra Sebastian (KRE) 19
2.
Kobes Václav (KRE) 18
3.
Sivak Alexandr (GTL) 13
2.A liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 23
2.
Beneš Eduard (HOO) 18
3.
Dvořák Jakub (SFT) 16
2.B liga
1.
Vu Chung Hieu (STA) 15
2.
Schneider Michal (AHC) 13
3.
Husák Marek (KRT) 11
Nosek Tomáš (AHC) 11
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 20
2.
Naveriani Lasha (TVU) 18
3.
Kajaba Michal (PAN) 15
Veverka Ondřej (PAN) 15
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Ježek Josef (KRE) 88
3.
Böhm Filip (ORI) 83
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 120
2.
Tomšů Michal (TVU) 103
3.
Routa Jakub (PLA) 94
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 86
2.
Toros 80
3.
Cascos 52
1.A liga
1.
FC Krementi B 49
2.
SK Palouk 48
3.
Holota FC 47
2.A liga
1.
AC Roma team 58
2.
SFT 53
3.
FK PRAHA 45
2.B liga
1.
FC Stars 86
2.
Pavilon 8 AHC 65
3.
Herbal Fusion 50
3. liga
1.
Prague Panthers 59
2.
Tým Jakuba Harapáta 52
3.
Tvůj problém 49
Obrana
1. liga
1.
Modřanský svině 33
2.
Toros 39
3.
The Originals 2012 43
1.A liga
1.
Holota FC 14
2.
SK Palouk 16
3.
Náhodná rotace 25
2.A liga
1.
AG United 24
2.
SFT 26
3.
FC Lopatov 28
2.B liga
1.
Rebel Circus 17
2.
FC Stars 20
3.
Pavilon 8 AHC 21
3. liga
1.
Plán A 31
2.
Havana C.F. 33
Rapid Libeň 33
3.
Prague Panthers 34