1. liga
1. Modřanský svině 24
2. Toros 21
3. Reggaeboys 16
1.A liga
1. SK Palouk 24
2. Holota FC 21
3. Náhodná rotace 16
2.A liga
1. SFT 27
2. AC Roma team 24
3. AG United 24
2.B liga
1. FC Stars 25
2. Pavilon 8 AHC 24
3. KOLÍCI 18
3. liga
1. Prague Panthers 24
2. Tvůj problém 18
3. Tým Jakuba Harapáta 14

Reggaeboys

  • Domácí hřiště: Na Ovčíně
  • Termín domácích zápasů: Neděle 17:00
  • Barva dresů: Zelená (Modrá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Matěj Lang
725985120
matthew.lang@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Petr Kovář
602823437
kovinho87@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Čermák Jiří (1983)
Damborský Petr (1982)
Dufek Lukáš (1993)
Hlubuček Dan (1992)
Hovorka Daniel (1992)
Kovář Petr (1987)
Lang Matěj (1982)
Michálek Marek (1989)
Papež Kamil (1980)
Peer Richard (1980)
Presl František (1987)
Rytíř Michael (1995)
Socher Václav (1978)
Ševčík Zdeněk (1987)
Valenta Ondřej (1992)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
31.05.2020 Ne 17:30 Reggaeboys Modřanský svině Na Ovčíně 10:2
07.06.2020 Ne 10:00 FC Krementi A Reggaeboys ZŠ Mazurská 1:22
14.06.2020 Ne 17:30 Reggaeboys The Originals 2012 Na Ovčíně 8:2
28.06.2020 Ne 19:15 Grand Team Ludeco A Reggaeboys Koráb 8:8
30.06.2020 Út 18:30 Cascos Reggaeboys ZŠ Mazurská 2:17
05.07.2020 Ne 17:30 Reggaeboys Toros Na Ovčíně 8:13
12.07.2020 Ne 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky Reggaeboys Koráb 3:10
02.08.2020 Ne 16:45 Reggaeboys Toros Koráb :
05.08.2020 St 18:30 Reggaeboys Cascos ZŠ Mazurská 3:11
09.08.2020 Ne 10:00 Modřanský svině Reggaeboys Angelovova 2:0
Střelci
1. liga
1.
Rodina David (TOR) 22
2.
Hlubuček Dan (REG) 21
3.
Lang Matěj (REG) 19
1.A liga
1.
Vávra Sebastian (KRE) 19
2.
Kobes Václav (KRE) 18
3.
Sivak Alexandr (GTL) 13
2.A liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 23
2.
Beneš Eduard (HOO) 18
3.
Dvořák Jakub (SFT) 16
2.B liga
1.
Vu Chung Hieu (STA) 15
2.
Schneider Michal (AHC) 13
3.
Husák Marek (KRT) 11
Nosek Tomáš (AHC) 11
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 20
2.
Naveriani Lasha (TVU) 18
3.
Kajaba Michal (PAN) 15
Veverka Ondřej (PAN) 15
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Ježek Josef (KRE) 88
3.
Böhm Filip (ORI) 83
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 120
2.
Tomšů Michal (TVU) 103
3.
Routa Jakub (PLA) 94
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 86
2.
Toros 80
3.
Cascos 52
1.A liga
1.
FC Krementi B 49
2.
SK Palouk 48
3.
Holota FC 47
2.A liga
1.
AC Roma team 58
2.
SFT 53
3.
FK PRAHA 45
2.B liga
1.
FC Stars 86
2.
Pavilon 8 AHC 65
3.
Herbal Fusion 50
3. liga
1.
Prague Panthers 59
2.
Tým Jakuba Harapáta 52
3.
Tvůj problém 49
Obrana
1. liga
1.
Modřanský svině 33
2.
Toros 39
3.
The Originals 2012 43
1.A liga
1.
Holota FC 14
2.
SK Palouk 16
3.
Náhodná rotace 25
2.A liga
1.
AG United 24
2.
SFT 26
3.
FC Lopatov 28
2.B liga
1.
Rebel Circus 17
2.
FC Stars 20
3.
Pavilon 8 AHC 21
3. liga
1.
Plán A 31
2.
Havana C.F. 33
Rapid Libeň 33
3.
Prague Panthers 34