1. liga
1. Modřanský svině 24
2. Toros 21
3. Reggaeboys 16
1.A liga
1. SK Palouk 24
2. Holota FC 21
3. Náhodná rotace 16
2.A liga
1. SFT 27
2. AC Roma team 24
3. AG United 24
2.B liga
1. FC Stars 25
2. Pavilon 8 AHC 24
3. KOLÍCI 18
3. liga
1. Prague Panthers 24
2. Tvůj problém 18
3. Tým Jakuba Harapáta 14

Rebel Circus

  • Domácí hřiště: Slivenec
  • Termín domácích zápasů: Neděle 17:00
  • Barva dresů: Modrá (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Jakub Štolba
774065172
stolbajakub@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Tomáš Dvořák
725453686
dvor4to@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Čech Erik (1994)
Dvořák Tomáš (1992)
Eisman Martin (1996)
Holly Dalibor (1992)
Houdek Antonín (1996)
Jirůšek Martin (1993)
Malý Jan (1996)
Peták Michal (1992)
Ryvola Vojtěch (1997)
Schlindenbuch David (1996)
Štolba Jakub (1993)
Veselý Petr (1996)
Žáček Miroslav (1992)

Zápasy

2.B liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
31.05.2020 Ne 17:00 Rebel Circus FC Fčelky Slivenec 5:0
08.06.2020 Po 19:00 FC Boss United Rebel Circus Tempo 1:7
12.06.2020 18:00 KOLÍCI Rebel Circus Pražačka 1:4
21.06.2020 Ne 17:00 Rebel Circus Hajduk Hůrka Slivenec 4:0
24.06.2020 St 18:00 FC Stars Rebel Circus ZŠ Plamínkové 1:0
12.07.2020 Ne 18:00 Pavilon 8 AHC Rebel Circus ZŠ Mazurská 5:1
19.07.2020 Ne 19:00 Rebel Circus Herbal Fusion Slivenec 4:6
27.07.2020 Po 19:00 Football Players Rebel Circus ZŠ Mazurská 3:0
24.12.2020 Čt 16:08 Rebel Circus Vocasuna CA Slivenec 3:0
Střelci
1. liga
1.
Rodina David (TOR) 22
2.
Hlubuček Dan (REG) 21
3.
Lang Matěj (REG) 19
1.A liga
1.
Vávra Sebastian (KRE) 19
2.
Kobes Václav (KRE) 18
3.
Sivak Alexandr (GTL) 13
2.A liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 23
2.
Beneš Eduard (HOO) 18
3.
Dvořák Jakub (SFT) 16
2.B liga
1.
Vu Chung Hieu (STA) 15
2.
Schneider Michal (AHC) 13
3.
Husák Marek (KRT) 11
Nosek Tomáš (AHC) 11
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 20
2.
Naveriani Lasha (TVU) 18
3.
Kajaba Michal (PAN) 15
Veverka Ondřej (PAN) 15
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Ježek Josef (KRE) 88
3.
Böhm Filip (ORI) 83
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 120
2.
Tomšů Michal (TVU) 103
3.
Routa Jakub (PLA) 94
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 86
2.
Toros 80
3.
Cascos 52
1.A liga
1.
FC Krementi B 49
2.
SK Palouk 48
3.
Holota FC 47
2.A liga
1.
AC Roma team 58
2.
SFT 53
3.
FK PRAHA 45
2.B liga
1.
FC Stars 86
2.
Pavilon 8 AHC 65
3.
Herbal Fusion 50
3. liga
1.
Prague Panthers 59
2.
Tým Jakuba Harapáta 52
3.
Tvůj problém 49
Obrana
1. liga
1.
Modřanský svině 33
2.
Toros 39
3.
The Originals 2012 43
1.A liga
1.
Holota FC 14
2.
SK Palouk 16
3.
Náhodná rotace 25
2.A liga
1.
AG United 24
2.
SFT 26
3.
FC Lopatov 28
2.B liga
1.
Rebel Circus 17
2.
FC Stars 20
3.
Pavilon 8 AHC 21
3. liga
1.
Plán A 31
2.
Havana C.F. 33
Rapid Libeň 33
3.
Prague Panthers 34