1. liga
1. A.F.C."FENIX" 15
2. FC Cascos 15
3. FC Notor Střešovice 15
2. liga
1. A.F.C. FFA 16
2. Modřanský svině 16
3. The Originals 2012 14
3. liga
1. Sešrotuj tatu a mámu taky 16
2. AGB Prague 16
3. Prasata 15

Náhodná rotace

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: Neděle 20:00
  • Barva dresů: Modrá (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Aleš Dostál
724440617
aadost@centrum.cz

Zástupce vedoucího

David Čermák
734517356
david.cermak@mafra.cz

Registrovaní hráči týmu

Čermák David (1986)
Čihák Jiří (1995)
Daněk Jan (1990)
Denis Jan (1986)
Denis Vojtěch (1993)
Dostál Aleš (1977)
Gruber Lukáš (1976)
Koutský Václav (1996)
Krupička Aleš (1972)
Mrzena David (1920)
Nešpor Jakub (1987)
Plšek Michal (1986)
Povejšil Radek (1997)
Povejšil Vojtěch (1995)
Šedivý Martin (1988)
Šedivý Petr (1987)
Tomíček Matěj (1992)
Trunečka Ondřej (1983)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
08.09.2018 So 17:00 FC Cascos Náhodná rotace Koráb 9:2
15.09.2018 So 12:30 Náhodná rotace A.F.C."FENIX" Na Ovčíně 2:10
21.09.2018 18:15 Toros Náhodná rotace ZŠ Plamínkové 3:2
05.10.2018 20:00 Náhodná rotace FK PRAHA Na Ovčíně 8:3
20.10.2018 So 12:30 Náhodná rotace CZECH INN Na Ovčíně 8:4
27.10.2018 So 20:00 Young Boys Prague Náhodná rotace Koráb :
28.10.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha Náhodná rotace Laudova :
02.11.2018 20:00 Náhodná rotace SFT Na Ovčíně :
11.11.2018 Ne 19:00 Grand Team Ludeco Náhodná rotace Podvinný mlýn :
16.11.2018 16:00 Náhodná rotace FC Notor Střešovice Na Ovčíně :
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 12
2.
Idrissov Diaz (FEN) 10
3.
Marek Martin (CAS) 8
Svoboda Jan (NOS) 8
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 9
Brejcha Matěj (MOD) 9
2.
Král Martin (SHO) 8
3.
Chirkov Sergey (FFA) 7
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 17
2.
Gregor Ondřej (ŠRO) 12
3.
Anýž Ondřej (ATS) 11
Žemba Lukáš (ROM) 11
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 63
3.
Hloušek Petr (FKP) 61
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Dvořák Jakub (HAV) 94
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 90
3.
Kubelka Ondřej (PAN) 77