1. liga
1. FC Cascos 25
2. A.F.C."FENIX" 25
3. Toros 24
2. liga
1. A.F.C. FFA 22
2. Modřanský svině 22
3. TJ HANY BANY 15
3. liga
1. FC Beránci 27
2. Prasata 24
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 22

Náhodná rotace

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: Neděle 20:00
  • Barva dresů: Modrá (Bílá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Aleš Dostál
724440617
aadost@centrum.cz

Zástupce vedoucího

David Čermák
734517356
david.cermak@mafra.cz

Registrovaní hráči týmu

Čermák David (1986)
Čihák Jiří (1995)
Daněk Jan (1990)
Denis Jan (1986)
Denis Vojtěch (1993)
Dostál Aleš (1977)
Gruber Lukáš (1976)
Koutský Václav (1996)
Krupička Aleš (1972)
Mrzena David (1920)
Nešpor Jakub (1987)
Plšek Michal (1986)
Povejšil Radek (1997)
Povejšil Vojtěch (1995)
Šedivý Martin (1988)
Šedivý Petr (1987)
Tomíček Matěj (1992)
Trunečka Ondřej (1983)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
08.09.2018 So 17:00 FC Cascos Náhodná rotace Koráb 9:2
15.09.2018 So 12:30 Náhodná rotace A.F.C."FENIX" Na Ovčíně 2:10
21.09.2018 18:15 Toros Náhodná rotace ZŠ Plamínkové 3:2
05.10.2018 20:00 Náhodná rotace FK PRAHA Na Ovčíně 8:3
20.10.2018 So 12:30 Náhodná rotace CZECH INN Na Ovčíně 8:4
27.10.2018 So 20:00 Young Boys Prague Náhodná rotace Koráb 2:5
28.10.2018 Ne 13:00 FC Košíře Praha Náhodná rotace Laudova 2:5
02.11.2018 20:00 Náhodná rotace SFT Na Ovčíně 4:1
11.11.2018 Ne 19:00 Grand Team Ludeco Náhodná rotace Podvinný mlýn 5:3
16.11.2018 18:00 Náhodná rotace FC Notor Střešovice Na Ovčíně 3:0
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 17
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 15
3.
Janků Patrik (YBP) 13
2. liga
1.
Král Martin (SHO) 16
2.
Brejcha Matěj (MOD) 13
3.
Avetyan Narek (FFA) 12
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 24
2.
Anýž Ondřej (ATS) 17
Gregor Ondřej (ŠRO) 17
3.
Klípa Jakub (BER) 16
Brankáři
1. liga
1.
Hloušek Petr (FKP) 85
2.
Vitkovský Radek (GRA) 84
3.
Klečka Jiří (CAS) 71
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Hruška Michal (HAN) 95
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 97
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 96
Útok
1. liga
1.
A.F.C."FENIX" 63
2.
Toros 57
3.
FC Cascos 55
2. liga
1.
A.F.C. FFA 51
Modřanský svině 51
2.
FC Showdown 38
3.
FC Tukabel 33
3. liga
1.
Prasata 78
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 56
3.
FC Beránci 50
Obrana
1. liga
1.
Young Boys Prague 22
2.
FC Cascos 23
3.
FC Notor Střešovice 32
2. liga
1.
A.F.C. FFA 16
2.
TJ HANY BANY 22
3.
FC Showdown 25
3. liga
1.
FC Beránci 8
2.
AGB Prague 16
3.
Prasata 21