1. liga
1. Modřanský svině 24
2. Toros 21
3. Reggaeboys 16
1.A liga
1. SK Palouk 24
2. Holota FC 21
3. Náhodná rotace 16
2.A liga
1. SFT 27
2. AC Roma team 24
3. AG United 24
2.B liga
1. FC Stars 25
2. Pavilon 8 AHC 24
3. KOLÍCI 18
3. liga
1. Prague Panthers 24
2. Tvůj problém 18
3. Tým Jakuba Harapáta 14

FC Perros

  • Domácí hřiště: Stodůlky
  • Termín domácích zápasů: Pondělí 19:00
  • Barva dresů: Bílá (Černá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Adam Blažek
604176878
adam.bla@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Lukáš Kůna
776158933
lukaskuna@atlas.cz

Registrovaní hráči týmu

Blažek Adam (1993)
Fremut Lukáš (1993)
Kopecký David (2001)
Kratochvíl Martin (1998)
Kratochvíl Petr (1993)
Kuna Lukáš (1994)
Mazur David (1993)
Pospíšil Martin (1992)
Senturk Samed (1991)
Schneider Arthur (2002)
Šimek Milan (1993)
Valenta Tomáš (1990)
Valta Milan (1987)

Zápasy

1.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
01.06.2020 Po 20:00 FC Perros Holota FC Stodůlky 1:2
10.06.2020 St 19:30 Grand Team Ludeco B FC Perros Běchovice 3:4
15.06.2020 Po 20:00 FC Perros Barevné kovy Stodůlky 2:1
23.06.2020 Út 20:00 Soclose United FC Perros Pražačka 2:2
29.06.2020 Po 20:00 FC Perros Náhodná rotace Stodůlky 2:3
06.07.2020 Po 20:00 AG United B FC Perros Hanspaulka 0:0
15.07.2020 St 18:45 FC Krementi B FC Perros ZŠ Mazurská 8:3
20.07.2020 Po 20:00 FC Perros SK Palouk Stodůlky 1:7
30.07.2020 Čt 19:00 Pražský Axiom FC Perros Angelovova 2:4
Střelci
1. liga
1.
Rodina David (TOR) 22
2.
Hlubuček Dan (REG) 21
3.
Lang Matěj (REG) 19
1.A liga
1.
Vávra Sebastian (KRE) 19
2.
Kobes Václav (KRE) 18
3.
Sivak Alexandr (GTL) 13
2.A liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 23
2.
Beneš Eduard (HOO) 18
3.
Dvořák Jakub (SFT) 16
2.B liga
1.
Vu Chung Hieu (STA) 15
2.
Schneider Michal (AHC) 13
3.
Husák Marek (KRT) 11
Nosek Tomáš (AHC) 11
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 20
2.
Naveriani Lasha (TVU) 18
3.
Kajaba Michal (PAN) 15
Veverka Ondřej (PAN) 15
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Ježek Josef (KRE) 88
3.
Böhm Filip (ORI) 83
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 120
2.
Tomšů Michal (TVU) 103
3.
Routa Jakub (PLA) 94
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 86
2.
Toros 80
3.
Cascos 52
1.A liga
1.
FC Krementi B 49
2.
SK Palouk 48
3.
Holota FC 47
2.A liga
1.
AC Roma team 58
2.
SFT 53
3.
FK PRAHA 45
2.B liga
1.
FC Stars 86
2.
Pavilon 8 AHC 65
3.
Herbal Fusion 50
3. liga
1.
Prague Panthers 59
2.
Tým Jakuba Harapáta 52
3.
Tvůj problém 49
Obrana
1. liga
1.
Modřanský svině 33
2.
Toros 39
3.
The Originals 2012 43
1.A liga
1.
Holota FC 14
2.
SK Palouk 16
3.
Náhodná rotace 25
2.A liga
1.
AG United 24
2.
SFT 26
3.
FC Lopatov 28
2.B liga
1.
Rebel Circus 17
2.
FC Stars 20
3.
Pavilon 8 AHC 21
3. liga
1.
Plán A 31
2.
Havana C.F. 33
Rapid Libeň 33
3.
Prague Panthers 34