1. liga
1. Modřanský svině 18
2. Reggaeboys 13
3. Toros 12
1.A liga
1. SK Palouk 15
2. Náhodná rotace 13
3. Holota FC 12
2.A liga
1. AC Roma team 15
2. FC Lopatov 15
3. SFT 15
2.B liga
1. FC Stars 18
2. Pavilon 8 AHC 15
3. KOLÍCI 15
3. liga
1. Prague Panthers 15
2. Tvůj problém 12
3. Havana C.F. 11

FC Krementi B

Vedoucí týmu

Filip Adámek
608090822
f.adamekk@gmail.com

Zástupce vedoucího

Kryštof Nezbeda
776880197
knez103@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Černošek Michal (1999)
Kobes Václav (1992)
Konaré Oskar (2000)
Koščo Ondřej (2000)
Kubíček Luděk (1999)
Nezbeda Kryštof (1997)
Nezbeda Kryštof (1992)
Semecký Jan (1995)
Váňa Jakub (1999)
Vávra Sebastian (1999)
Vraštil Ondřej (1999)

Zápasy

1.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
03.06.2020 St 18:30 FC Krementi B Pražský Axiom ZŠ Mazurská 7:2
11.06.2020 Čt 19:30 Holota FC FC Krementi B Mikulova 4:1
17.06.2020 St 18:30 FC Krementi B Grand Team Ludeco B ZŠ Mazurská 5:8
24.06.2020 St 18:30 FC Krementi B Barevné kovy ZŠ Mazurská 10:5
01.07.2020 St 19:00 FC Krementi B Soclose United ZŠ Mazurská 3:6
15.07.2020 St 18:45 FC Krementi B FC Perros ZŠ Mazurská :
20.07.2020 Po 18:45 AG United B FC Krementi B Hanspaulka :
30.07.2020 Čt 18:45 SK Palouk FC Krementi B ZŠ Mazurská :
30.08.2020 Ne 15:00 Náhodná rotace FC Krementi B Angelovova :
Střelci
1. liga
1.
Hluboček Dan (REG) 17
Lang Matěj (REG) 17
2.
Kovář Petr (REG) 16
3.
Rodina David (TOR) 14
1.A liga
1.
Cellar Daniel (PAL) 10
Povejšil Radek (ROT) 10
2.
Nešpor Jakub (ROT) 9
Vávra Sebastian (KRE) 9
3.
Anýž Ondřej (SOU) 7
Janeček David (ROT) 7
Kaňok Jan (HOL) 7
2.A liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 14
2.
Štoček Jakub (MTR) 12
3.
Holdy Denis (ROM) 11
2.B liga
1.
Schneider Michal (AHC) 12
2.
Husák Marek (KRT) 11
3.
Havlíček Michal (PLA) 9
Nosek Tomáš (AHC) 9
Pešta Josef (PLA) 9
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 13
2.
Veverka Ondřej (PAN) 11
3.
Jurka Tomáš (PAN) 10
Naveriani Lasha (TVU) 10
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Vitkovský Radek (GRA) 55
3.
Böhm Filip (ORI) 51
Papež Kamil (REG) 51
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Routa Jakub (PLA) 94
2.
Bouška Martin (PAN) 63
Kasha Kryštof (LIB) 63
3.
Tomšů Michal (TVU) 60
Eloy Sebastien (TJH) 60
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 73
2.
Toros 56
3.
Modřanský svině 37
1.A liga
1.
Náhodná rotace 35
2.
SK Palouk 33
3.
FC Krementi B 26
2.A liga
1.
AC Roma team 35
2.
FK PRAHA 31
3.
SFT 29
2.B liga
1.
Pavilon 8 AHC 51
2.
FC Stars 48
3.
Herbal Fusion 42
3. liga
1.
Prague Panthers 40
2.
Tvůj problém 30
3.
Tým Jakuba Harapáta 28