1. liga
1. Modřanský svině 24
2. Toros 21
3. Reggaeboys 16
1.A liga
1. SK Palouk 24
2. Holota FC 21
3. Náhodná rotace 16
2.A liga
1. SFT 27
2. AC Roma team 24
3. AG United 24
2.B liga
1. FC Stars 25
2. Pavilon 8 AHC 24
3. KOLÍCI 18
3. liga
1. Prague Panthers 24
2. Tvůj problém 18
3. Tým Jakuba Harapáta 14

FC Fčelky

  • Domácí hřiště: Dobratická
  • Termín domácích zápasů: Pátek 17:00
  • Barva dresů: Žlutá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Jiří Kopecký
773679809
jiri.kopecky.cz@seznam.cz

Zástupce vedoucího

605991888

Registrovaní hráči týmu

Belarmino Francisco (2002)
Bílka Martin (1998)
Cicko Pavel (2004)
Francisco Abel (2004)
Fröhlich Daniel (2004)
Husák Marek (2002)
Jůna Adam (2003)
Kalabus Petr (1974)
Kaselý Zdeněk (1991)
Kináč Jan (2004)
Knotek Martin (2002)
Kopecký Jiří (1982)
Michálek Michal (2002)
Novotný Kevin (2004)
Řehoř Adam (2002)
Sedlmajer Pavel. (2002)
Shabanov Maksym (2003)
Svoboda Marek (1996)
Vlanásek Vojtěch (2004)

Zápasy

2.B liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
31.05.2020 Ne 17:00 Rebel Circus FC Fčelky Slivenec 5:0
05.06.2020 17:00 FC Fčelky KOLÍCI Dobratická 0:6
13.06.2020 So 10:00 Hajduk Hůrka FC Fčelky Hanspaulka 9:6
19.06.2020 11:00 FC Fčelky FC Stars Děkanka 4:17
26.06.2020 19:00 Vocasuna CA FC Fčelky ZŠ Mazurská 2:5
03.07.2020 17:00 FC Fčelky Pavilon 8 AHC Dobratická 3:12
11.07.2020 So 11:00 Herbal Fusion FC Fčelky ZŠ Mazurská 11:4
17.07.2020 16:30 FC Fčelky Football Players ZŠ Mazurská 3:8
24.07.2020 17:00 FC Fčelky FC Boss United Dobratická 8:5
Střelci
1. liga
1.
Rodina David (TOR) 22
2.
Hlubuček Dan (REG) 21
3.
Lang Matěj (REG) 19
1.A liga
1.
Vávra Sebastian (KRE) 19
2.
Kobes Václav (KRE) 18
3.
Sivak Alexandr (GTL) 13
2.A liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 23
2.
Beneš Eduard (HOO) 18
3.
Dvořák Jakub (SFT) 16
2.B liga
1.
Vu Chung Hieu (STA) 15
2.
Schneider Michal (AHC) 13
3.
Husák Marek (KRT) 11
Nosek Tomáš (AHC) 11
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 20
2.
Naveriani Lasha (TVU) 18
3.
Kajaba Michal (PAN) 15
Veverka Ondřej (PAN) 15
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Ježek Josef (KRE) 88
3.
Böhm Filip (ORI) 83
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 120
2.
Tomšů Michal (TVU) 103
3.
Routa Jakub (PLA) 94
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 86
2.
Toros 80
3.
Cascos 52
1.A liga
1.
FC Krementi B 49
2.
SK Palouk 48
3.
Holota FC 47
2.A liga
1.
AC Roma team 58
2.
SFT 53
3.
FK PRAHA 45
2.B liga
1.
FC Stars 86
2.
Pavilon 8 AHC 65
3.
Herbal Fusion 50
3. liga
1.
Prague Panthers 59
2.
Tým Jakuba Harapáta 52
3.
Tvůj problém 49
Obrana
1. liga
1.
Modřanský svině 33
2.
Toros 39
3.
The Originals 2012 43
1.A liga
1.
Holota FC 14
2.
SK Palouk 16
3.
Náhodná rotace 25
2.A liga
1.
AG United 24
2.
SFT 26
3.
FC Lopatov 28
2.B liga
1.
Rebel Circus 17
2.
FC Stars 20
3.
Pavilon 8 AHC 21
3. liga
1.
Plán A 31
2.
Havana C.F. 33
Rapid Libeň 33
3.
Prague Panthers 34