1. liga
1. Modřanský svině 21
2. FENIX 19
3. Toros 19
2. liga
1. FC Showdown 30
2. FC Košíře Praha 22
3. Truhla Boyz 18
3. liga
1. Prague Dingoes 24
2. FC Partners 18
3. AGB Prague 17

AC Roma team

  • Domácí hřiště:
  • Termín domácích zápasů:
  • Barva dresů:
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

František Žemba
702819799

Zástupce vedoucího

Registrovaní hráči týmu

Baran Matúkš (1996)
Cojocaru Lonel Nicusor (1992)
Hedervary MIlan (2000)
Chromý Rudolf (2003)
Jožko Daniel (1998)
Jožko Roman (1991)
Kaleja Denis (1997)
Kováč Marcel (1999)
Malík Michal (1986)
Olah Milan (1989)
Pohlodko Radek (1995)
Zámek Ladislav (2001)
Žemba František (1985)

Zápasy

3. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
24.03.2019 Ne 14:00 Prague Panthers AC Roma team Kbely 2:1
31.03.2019 Ne 14:00 AC Roma team Prague Dingoes Laudova 2:10
07.04.2019 Ne 16:45 Plán A AC Roma team RC Slavia Praha 5:10
14.04.2019 Ne 14:00 AC Roma team Motor 2015 Laudova 4:4
28.04.2019 Ne 18:00 Havana C.F. AC Roma team Angelovova 3:3
05.05.2019 Ne 14:00 AC Roma team FC Partners Laudova 2:9
12.05.2019 Ne 16:00 FC Galácticos AC Roma team Křimická 5:4
19.05.2019 Ne 14:00 AC Roma team AGB Prague Laudova 1:3
26.05.2019 Ne 15:00 Atletico Bořislavka AC Roma team Na dlouhém lánu 8:4
Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Kincl Marek (TOR) 11
3.
Janoušek David (TOR) 10
2. liga
1.
Mansur Adaev (SHO) 19
2.
Mašek David (SHO) 16
3.
Štoček Jakub (TRU) 14
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 20
2.
Štér Jaroslav (HAV) 14
3.
Kalynyak Vadym (PDI) 13
Nguyen Son Tung (AGB) 13
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Důra Jiří (TOR) 94
2. liga
1.
Kotek Jakub (SHO) 134
2.
Böhm Filip (ORI) 127
3.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 118
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90
Útok
1. liga
1.
Modřanský svině 51
2.
Toros 48
3.
FENIX 45
2. liga
1.
FC Showdown 70
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 44
3.
Truhla Boyz 40
3. liga
1.
AGB Prague 49
Prague Dingoes 49
2.
FC Partners 46
3.
Motor 2015 44
Obrana
1. liga
1.
A.F.C. FFA 17
2.
FENIX 23
3.
Cascos 24
2. liga
1.
FC Showdown 14
2.
FC Košíře Praha 18
3.
Truhla Boyz 27
3. liga
1.
Prague Dingoes 12
2.
FC Partners 21
3.
Motor 2015 22