1. liga
1. Modřanský svině 18
2. Reggaeboys 13
3. Toros 12
1.A liga
1. SK Palouk 15
2. Náhodná rotace 13
3. Holota FC 12
2.A liga
1. AC Roma team 15
2. FC Lopatov 15
3. SFT 15
2.B liga
1. FC Stars 18
2. Pavilon 8 AHC 15
3. KOLÍCI 15
3. liga
1. Prague Panthers 15
2. Tvůj problém 12
3. Havana C.F. 11

AC Roma team

  • Domácí hřiště: Laudova
  • Termín domácích zápasů: Neděle 14:00
  • Barva dresů:
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

František Žemba
702819799

Zástupce vedoucího

Registrovaní hráči týmu

Absolon Jan (1999)
Bačo Robin (1996)
Baran Matúš (1996)
Cojocaru Ionel Nicusor (1993)
Čoveja Patrik (1992)
Holdy Denis (1980)
Chromý Rudolf (2003)
Jožko Roman (1991)
Kaleja Denis (1997)
Kováč Jakub (2000)
Kováč Marcel (1999)
Kováč Tomáš (1999)
Pohlodko Radek (1995)
Žemba František (1985)
Žemba Lukáš (1987)

Zápasy

2.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
31.05.2020 Ne 13:00 AC Roma team TJ HANY BANY Laudova 8:1
06.06.2020 So 15:00 Prasata AC Roma team Angelovova 2:6
14.06.2020 Ne 13:00 AC Roma team FK PRAHA ZŠ Mazurská 7:2
21.06.2020 Ne 10:00 FC Hood Happy AC Roma team Běchovice :
28.06.2020 Ne 13:00 AC Roma team AG United ZŠ Mazurská 0:4
05.07.2020 Ne 11:30 Truhla Boyz AC Roma team ZŠ Plamínkové 4:8
12.07.2020 Ne 13:00 AC Roma team SFT Angelovova 6:4
19.07.2020 Ne 11:00 Motor 2015 AC Roma team Angelovova :
26.07.2020 Ne 13:00 AC Roma team FC Lopatov Angelovova :
02.08.2020 Ne 15:00 Atletico Bořislavka AC Roma team Na dlouhém lánu :
09.08.2020 Ne 11:00 Liviroff SC AC Roma team Mikulova :
Střelci
1. liga
1.
Hluboček Dan (REG) 17
Lang Matěj (REG) 17
2.
Kovář Petr (REG) 16
3.
Rodina David (TOR) 14
1.A liga
1.
Cellar Daniel (PAL) 10
Povejšil Radek (ROT) 10
2.
Nešpor Jakub (ROT) 9
Vávra Sebastian (KRE) 9
3.
Anýž Ondřej (SOU) 7
Janeček David (ROT) 7
Kaňok Jan (HOL) 7
2.A liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 14
2.
Štoček Jakub (MTR) 12
3.
Holdy Denis (ROM) 11
2.B liga
1.
Schneider Michal (AHC) 12
2.
Husák Marek (KRT) 11
3.
Havlíček Michal (PLA) 9
Nosek Tomáš (AHC) 9
Pešta Josef (PLA) 9
3. liga
1.
Škeřík Martin (TJH) 13
2.
Veverka Ondřej (PAN) 11
3.
Jurka Tomáš (PAN) 10
Naveriani Lasha (TVU) 10
Brankáři
1. liga
1.
Semecký Jan (KRE) 101
2.
Vitkovský Radek (GRA) 55
3.
Böhm Filip (ORI) 51
Papež Kamil (REG) 51
1.A liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 155
2.
Štěpánek Matěj (PAL) 111
3.
Bouška Martin (AGB) 96
2.A liga
1.
Chlum Tomáš (AGU) 174
2.
Vlnas Martin (FKP) 123
3.
Tanko Ivan (LIV) 97
2.B liga
1.
Peták Michal (CIR) 127
2.
Lorenz Petr (STA) 101
3.
Beneš Přemysl (KOL) 100
3. liga
1.
Routa Jakub (PLA) 94
2.
Bouška Martin (PAN) 63
Kasha Kryštof (LIB) 63
3.
Tomšů Michal (TVU) 60
Eloy Sebastien (TJH) 60
Útok
1. liga
1.
Reggaeboys 73
2.
Toros 56
3.
Modřanský svině 37
1.A liga
1.
Náhodná rotace 35
2.
SK Palouk 33
3.
FC Krementi B 26
2.A liga
1.
AC Roma team 35
2.
FK PRAHA 31
3.
SFT 29
2.B liga
1.
Pavilon 8 AHC 51
2.
FC Stars 48
3.
Herbal Fusion 42
3. liga
1.
Prague Panthers 40
2.
Tvůj problém 30
3.
Tým Jakuba Harapáta 28