1. liga
1. FENIX 9
2. A.F.C. FFA 9
3. Young Boys Prague 8
2. liga
1. FC Košíře Praha 10
2. FC Showdown 9
3. FC Beránci 7
3. liga
1. FC Partners 10
2. AGB Prague 7
3. Plán A 6

A.F.C. FFA

Vedoucí týmu

Boris Rosenberg
775303882
rosenberg-boris@hotmail.com

Zástupce vedoucího

Registrovaní hráči týmu

Alekhin Dmitry (1993)
Avetyan Narek (1995)
Bondarenko Denis (1996)
Gagarin Sergei (1997)
Chirkov Sergey (1999)
Kosteniuk Vasyl (1992)
Kulichkov Artem (1995)
Makuev Eduard (2001)
Miniakhmetov Vlad (2001)
Miniakhmetov Vlad (1996)
Moroz Vasyl (1996)
Musabaev Alnur (1991)
Nazarov Pavel (1991)
Polyanskov Vyacheslav (1975)
Shamil Isaev (1995)
Shekhroz Yakubov (1997)
Tryguk Petro (1992)
Ukhal Pavel (1996)
Vsevolod Balunov (1991)
Zhmendak Jaroslav (1995)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
23.03.2019 So 12:30 Náhodná rotace A.F.C. FFA Na Ovčíně :
31.03.2019 Ne 12:00 A.F.C. FFA Modřanský svině Koráb 6:2
07.04.2019 Ne 19:00 Grand Team Ludeco A.F.C. FFA Podvinný mlýn 2:5
14.04.2019 Ne 12:00 A.F.C. FFA FK PRAHA Koráb 4:0
28.04.2019 Ne 15:00 TJ HANY BANY A.F.C. FFA Děkanka :
05.05.2019 Ne 12:00 A.F.C. FFA Toros Koráb :
11.05.2019 So 20:15 Young Boys Prague A.F.C. FFA Koráb :
19.05.2019 Ne 12:00 A.F.C. FFA Cascos Koráb :
24.05.2019 19:00 FENIX A.F.C. FFA Koráb :
Střelci
1. liga
1.
Bogatkin Nazariy (FEN) 6
Sivak Alexandr (GRA) 6
2.
Benda Jakub (YBP) 5
Daněk Jan (ROT) 5
Hradil Jan (YBP) 5
3.
Janoušek David (TOR) 4
Moroz Vasyl (FFA) 4
Nešpor Jakub (ROT) 4
2. liga
1.
Plecitý Tomáš (KOŠ) 6
2.
Klípa Jakub (BER) 5
Mašek David (SHO) 5
Veverka Ondřej (BER) 5
3.
Fábry Daniel (ORI) 4
Gregor Ondřej (ŠRO) 4
Král Martin (SHO) 4
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 11
2.
Nguyen Son Tung (AGB) 7
3.
Dvořák David (HAV) 5
Kaleja Denis (ROM) 5
Štér Jaroslav (HAV) 5
Brankáři
1. liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 93
2.
Tabakovych Oleksandr (FEN) 75
3.
Ukhal Pavel (FFA) 61
2. liga
1.
Bouška Martin (BER) 81
2.
Niko Filip (ORI) 77
3.
Vondra Adam (SFT) 60
3. liga
1.
Routa Jakub (PLA) 94
2.
Secara Aureliu (PAR) 90
3.
Forman Jan (ATB) 74