17 Kajaba Michal
41 Veverka Ondřej
53 Hepil David
54 Hepil David
Komentář: První poločas byl velice vyrovnaný, bojovný a plný šancí na obě strany. Šance plynuly hlavně z chyb, jelikož oba týmy zprvu hráli jak kdyby spolu hráli poprvé a dovolovali svému soupeři velice nebezpečné šance, ale gólmani na obou stranách drželi své týmy co to jen šlo. I přes neskutečné zákroky obou brankářů se podařilo nejprve hostům jít do vedení 0:1 a čtyři minuty před koncem prvního poločasu využili tentokrát domácí chybu v obraně svého soupeře a zaslouženě vyrovnali. Přes poločas bylo nejspíš v kabině obou týmů pořádné dusno, hlavně tedy u hostů, jelikož jejich hra ve druhém poločase byla úplný opak, než co předváděli v poločase prvním. Hosté svého soupeře začali přehrávat ve všech ohledech a vytvořili si nespočet šancí z postupných útoků, ale gólman domácích měl dneska svůj den a kolikrát bylo neskutečné, co za zákroky předváděl. I přesto, že měli hosté mnohem více ze hry, tak domácí si vytvářeli šance hlavně z brejků a kolikrát se zapotil i gólman hostů. Po gólu ve 41. minutě už se zdálo, že si hosté pohlídají vedení, když po obrovském tlaku konečně překonali čaroděje v bráně domácích, ale opak byl pravdou. Domácí využili individuální chybu v obraně hostů a stav byl opět vyrovnaný. Zlom přišel v 53. minutě, když po enormním tlaku opět, i když stěží, překonal hostující Hepil gólmana Havelku a minutu na to se Hepil trefil podruhé a stav 2:4 byl pro hosty už mnohem více uklidňující. Hosté se po vstřeleném gólu zatáhli a už jen bránili vedení. Domácí už neměli co ztratit a soustředili se už pouze na ofenzívu, což přineslo ovoce až minutu a půl před koncem, kdy se jim podařilo snížit na rozdíl jediného gólu a v závěru utkání byl pořádný závar před bránou hostů, ale gólman Bouška svými několika zákroky v závěru svůj tým podržel a hlavně díky němu dnes berou hosté tři body. I přes pomalejší start se oba týmy postupem času herně zvedaly a pro útočníky obou týmů bylo dnes pořádně těžké skórovat, jelikož oba gólmani měli dnes svůj den a zaslouženě jim patří ocenění pro nejlepší hráče svých týmů v tomto utkání