15 Gregor Ondřej
40 Svoboda Matouš
42 Gregor Ondřej
49 Gregor Ondřej
Komentář: V první řadě by bylo dobré zmínit to, že domácí se dostavili k zápasu pouze v pěti lidech, čili 4+1, načež se hosté zachovali velice férově a celý zápas též odehráli 4+1, i když se sešli v hojnějším počtu. Od prvních minut byli hosté lepším týmem a zcela zaslouženě šli už v 9. minutě do vedení. Tlak hostů neustával a odměnou jim byl za 6 minut druhý gól, který byl zároveň v tomto poločase poslední. Celý první poločas udávali hosté tempo hry a na bránu domácích létala jedna střela za druhou, ale brankář domácích Vítkovský měl dnes svůj den, oproti právě ofenzivě hostů, kteří velice často rozzvonili brankovou konstrukci nebo ztroskotali na perfektních zákrocích právě domácího gólmana. Druhý poločas se hra velice vyrovnala. Hosté sice stále byli aktivnějším týmem, ale domácí oproti neškodnému prvnímu poločasu začali hrozit hlavně z brejků, za což jim byl odměnou gól na 1:2 v 38. minutě. Domácí vycítili šanci udělat ještě něco s výsledkem zápasu a začali hrát vabank. Snižující gól zahájil šestiminutovou přestřelku na obou stranách, v níž padlo hned 5 gólů, kdy se domácí trefili třikrát a hosté přidali ke svým dvěma gólům další dva. Zbytek utkání se dohrával ve velice rychlém tempu, kdy jsme mohli vidět, že šance střídala druhou na obou stranách a oba gólmani museli předvádět kolikrát až neuvěřitelné zákroky. Pojišťovací gól na nakonec výsledných 3:5 dal jedenáct minut před koncem O. Gregor, který tímto gólem zkompletoval hattrick. Poslední desetiminutovka byla velmi ofenzivní na obě strany, jako tomu bylo doposud po většinu utkání a domácí několikrát byli opravdu blízko snížení na ztrátu jednoho gólu, ale skvělý Herbrych už za svoje záda nepustil ani jednu střelu a že domácí těch tutovek měli požehnaně. Totéž se ale dá říct o straně druhé, kdy ofenzíva hostů, kteří chtěli navýšit svůj náskok vyhořeli na perfektním Vitkovském, který též už nepustil za svá záda jediný gól. Velice přátelské a na obě strany ofenzivně laděné utkání, kdy si hosté vytvořili už v prvním poločase dvougólové vedení, které vlastně rozhodlo o jejich výhře v tomto utkání. Oba gólmani dnes drželi své týmy zuby nehty a zcela zaslouženě jsou právě oni dva hrdiny pro svůj tým pro toto utkání.