Min Jméno
9 Janoušek David
14 Janoušek David
32 Kincl Marek
Komentář: Dlouho očekávaná dohrávka posledního zápasu první ligy, ve které hosté potřebovali vyhrát, aby se stali vítězi letošní sezóny, nám nabídla od začátku skvělý fotbalový zážitek, rychlé tempo a rychlé a přesné přihrávky od obou týmů. V 6. minutě šli domácí do vedení a hosté museli začít hrát hlavně dopředu, což pro ně přineslo ovoce a v 9. minutě bylo vyrovnáno. Ve 14. minutě proměnil penaltu David Janoušek a svými dvěma góly otočil výsledek ve prospěch svého týmu. Hosté se z vedení ale dlouho neradovali a o minutu později bylo vyrovnáno, dvě minuty na to si vzali domácí své vedení zpátky a v 18. minutě už vedli dokonce o dva góly. Do konce prvního poločasu se stále pokračovalo v krásném a rychlém fotbalu od obou týmů, ale gól už jsme do půle neviděli a tak poločas skončil 4:2. Hosté už nemohli na nic čekat a aby mohli pomýšlet na výhru v tomto zápase, museli už hrát hodně na risk a věnovat vše ofenzivě. Když ve 32. minutě se podařilo hostům snížit, tak to vypadalo, že to bude velké drama až do konce zápasu, ale opak byl pravdou. Od tohoto gólu jsme byli svědky několika zbytečných slovních potyček mezi oběma týmy a začal spíše taktický fotbal. Hosté se snažili těžit z postupných kombinací, zatímco domácí hrozili hlavně z brejků a přečíslení. Ve 39. minutě se domácí dostali opět do dvougólového vedení a ve 41. minutě už to bylo o tři góly. Tento gól byl podle mě zlomový, jelikož od tohoto gólu jak kdyby hosté přestali hrát, přestože dvacet minut na tři góly v malém fotbale není nic nemožného a svým přístupem už domácím výhru darovali, kteří ale nechtěli nechat nic náhodě a hráli naplno až do konce, díky čemu nadělili svému soupeři ještě dalších 5 gólů a berou z tohoto zápasu až překvapivě snadnou a vysokou výhru. Co určitě stojí za zmínku je to, že takto vysokou výhru berou domácí jen díky hráči P. Kovářovi, který byl svým výkonem několik levelů nad všemi hráči na hřišti, když dokázal podržet míč, když to situace vyžadovala, byl stoprocentní v soubojích 1 na 1 a díky jeho přihrávkám do jasných gólových šancí, bylo pro jeho spoluhráče mnohem snadnější skórovat. Troufnu si říci, že tento hráč byl tak moc klíčový pro svůj tým, že nebýt jeho, tak výsledek nebude tak jednoznačný a možná by se ani jeho tým neradoval z výhry.