26 Frída Oliver
57 Černický Štěpán
57 Frank Matyáš
59 Kadlec Michal
Komentář: Velice jednoznačný zápas hlavně z důvodu, že domácí hráli 45 minut zápasu 4+1, než jim dorazil pátý do pole. Hosté od začátku vlétli na svého soupeře a snažili se z početní převahy vytěžit co nejvíc to jde. První poločas skončil jednoznačně 0:4 ve prospěch hostů. Své taky udělalo velice teplé počasí, díky čemu domácí museli šetřit hodně sil a nemohli se pouštět do výraznějších akcí. Od začátku druhého poločasu se hrálo stále na jednu branku, ale gólman domácích dnes předváděl perfektní výkony a stále držel svůj tým. Velká změna nastala ve chvíli, kdy domácím přijel pátý hráč do pole a jejich hra se úplně změnila a začal od nich velice silný tlak. Odměnou jim byl gól devět minut před koncem, kterým se jim podařilo snížit skóre na pouhou třígólovou ztrátu. Tlak domácích neustával a pět minut před koncem to už bylo pouze o góly dva. Domácí už neměli co ztratit a věnovali veškeré síly do ofenzívy, čímž se utvořily skuliny v jejich obraně, čehož dokázali hosté využít z brejků a během minuy měli domácí svůj čtyřgólový náskok zpět. Minutu před koncem už jen hosté upravovali skóre na konečných 2:7. Zápas to byl jednoznačný ze strany hostů, krom několikaminutového výpadku deset minut před koncem, ale dle předvedené hry od obou týmů si troufnu říci, že hrát oba týmy ve stejném počtu od začátku zápasu, byl by to velice vyrovnaný zápas až do konce a rozhodně ne s tak hladkým průběhem.