Min Jméno
39 Knirsch David
39 Procházka Petr
47 Štér Jaroslav
Komentář: Domácí byli od začátku mnohem lepším týmem a netrvalo to dlouho, co šli do vedení. V prvním poločase nedali svému soupeři jedinou šanci, který hlavně bránil a nedostal se prakticky k ničemu a odměnou jim za to bylo zasloužené vedení 3:0, které ale mohlo být mnohem vyšší. Druhý poločas začal podobně, jak první skončil a sedm minut po začátku druhého poločasu už to bylo dokonce o 5 gólů a vypadalo to, že zápas skončí velkým debaklem pro tým hostů. Opak byl ale pravdou, když ve 39. minutě se během jediné minuty hosté trefili hned dvakrát a byli opět ve hře. Od té doby byli hosté ti, co tahali za delší provaz a domácí se soustředili hlavně na obranu. Třináct minut před koncem se podařilo hostům snížit na ztrátu dvou branek, ale i přes vysoký závěrečný tlak se jim už nepodařilo skórovat a domácí tak udrželi své dvoubrankové vedení. Za svůj perfektní výkon v prvních dvou třetinách zápasu, berou domácí z tohoto zápasu zasloužené tři body, i když poslední dvacetiminutovka a pokus o to, udělat ještě něco s výsledkem, i přes velice nepříznivý stav, byla od hostů velice sympatická a povedená.