33 Hlubuček Dan
53 Socher Václav
55 Socher Václav
56 Socher Václav
Komentář: Velice pohledný, útočný a vyrovnaný zápas, ve kterém domácí vlétli na svého soupeře hned od začátku a už v šesté minutě měli třígólový náskok. Hosté se první minuty vůbec nechytali, až gól na 3:1 je dokázal trošku nakopnout a hra se srovnala. Byl to ale opět tým domácích, který vstřelil následující gól a vrátili si zpět svůj třígólový náskok. Neustále se hrálo ve velmi vysokém tempu a hosté se neustále tlačili dopředu, což pro ně přineslo ovoce. Ve 22. minutě to bylo opět o dva góly a o minutu později byl náskok domácích úplně smazán, jelikož se hostům podařilo vstřelit hned dva góly během jedné minuty. Do druhého poločasu se tak šlo opět ,, od nuly " pro oba týmy a tempo zápasu bylo stejné, jako v poločase prvním. Domácím se hned třikrát podařilo vstřelit vedoucí gól, ale hosté vždy během chvíle srovnali. Až v 56. minutě se hosté dostali poprvé v tomto zápase do vedení a domácí museli hrát na risk. Hosté měli spoustu šancí na vstřelení pojišťovacího gólu, čím by zápas nejspíš rozhodli, ale tutové šance se jim nepodařilo využít, naopak domácí v posledních vteřinách zápasu srovnali ze standardní situace a tak i zápas skončil. Celkem šestnáct gólů nám nabídl tento velice pohledný zápas dvou kvalitních týmů. Oba týmy z tohoto zápasu berou zasloužený bod.