40 Mičke Vítek
47 Gregor Matěj
57 Gregor Matěj
58 Rozen Atanasov
Komentář: Rychlý a pohledný zápas ve kterém hosté už od prvních minut potvrzovali svojí herní dominanci nad týmem domácích, ale v zakončení to hodně vázlo. Kdo se nakonec první radoval z gólu, byli domácí, kteří hráli celý zápas hlavně na brejky a standardní situace. Tlak hostů se po inkasovaném gólu ještě zvýšil a minutu na to bylo vyrovnáno. Přes to, že jedna střela střídala druhou na branku domácích, tak dost jich skončilo na brankové konstrukci a nebo se vytáhl perfektním zákrokem dnes skvělý Vitkovský, díky kterému mohl jeho tým jít po dalším brejku opět do vedení. Druhý poločas jak kdyby kopíroval ten první, minimálně herně. Hosté tlačili, ale ne a ne skórovat. Domácím tam naopak dnes padlo téměř vše, proto v 38. minutě měli už dvougólový náskok. Poslední dvacetiminutovka ale už patřila jen hostům, kteří nejen, že donutili svého soupeře hrát pomalu celých posledních dvacet minut na vlastním vápně, ale dokonce se jim začalo i střelecky dařit, takže ve 47. minutě už bylo opět vyrovnáno. O deset minut později završil M. Gregor hattrick,což byla zároveň i vítězná trefa. O minutu později na konečných 3:5 zvyšoval Atanasov a hosté z tohoto zápasu berou naprosto zaslouženou, ale velice vydřenou výhru.