40 Major Ivan
44 Major Ivan
54 Štoček Jakub
60 Major Ivan
Komentář: Rychlý, vyrovnaný a velice pohledný zápas, kde dominovali hlavně gólmani na obou stranách. I díky tomu se čekalo na gól velice dlouho, kdy hosté až 6 minut před koncem prvního poločasu otevřeli skóre. Druhý poločas začal podobně jako ten první a to ve velice rychlém tempu, kdy se hrálo nahoru-dolů a byla opět znát skvělá forma obou gólmanů. I tak ale ve 40. minutě zvýšil hostující Major na 0:2 a o čtyři minuty později zkompletoval hattrick a zápas už se zdál rozhodnutý. Od té doby začal obrovský tlak domácího týmu, kdy zatlačili svého soupeře na velice dlouhou dobu na svou polovinu, ale velice špatná koncovka domácích stále trvala. Jakákoliv střela, co šla na bránu, tu lapil dnes skvěle chytající Křivánek, zbytek šancí skončilo těsně vedle branky, či na brankové konstrukci. Tento velký tlak domácích nepřinesl žádné ovoce pro jejich tým a střeleckou nemohoucnost domácích potrestal z brejku Štoček, kdy zvyšoval už na 0:4. Domácí i tak ale neodešli s prázdnou, kdy se jim podařilo vstřelit zasloužený gól hned po rozehrávce. Zbytek zápasu se odehrával opět nahoru-dolů, kdy domácí ještě zkoušeli nějak zvrátit skóre a hráli powerplay, které hosté v poslední minutě zápasu potrestali a dnes čtyřgólový Major zvyšoval na konečných 1:5. Domácí dnes rozhodně nebyli horším týmem, jak může výsledek napovědět, ale rozhodla lepší střelecká koncovka hostů.