60 Lazarevič Andria
Min Jméno
1 Magomedov Omar
9 Ndzahabato Félix
Komentář: Domácí v tomto zápase zaspali začátek a hosté poměrně jednoduše šli do vedení hned v první minutě. Domácí se dlouho hledali, čehož dokázali hosté využít v 9. minutě už vedli o dva góly. Tento gól byl pro domácí facka, jelikož po tomto gólu začali svého soupeře hodně tlačit a odměnou jim byl kontaktní gól na 1:2. Po třech gólech v prvních patnácti minutách to vypadalo na velkou přestřelku, ale opak byl pravdou. Domácí i přesto, že byli lepším a aktivnějším týmem v tomto zápase, tak vždy vyhořeli v zakončení, když stříleli často těsně vedle branky a vše co šlo na bránu, to pochytal dnes skvěle chytající Tomšů. Domácí se drali za vyrovnáním, ale vždy byla jejich střelecká koncovka nebo gólman hostů proti. Už to vypadalo, že se podaří hostům ubránit jednobrankové vedení, ale z poslední standardní situace v 60. minutě se domácím podařilo zaslouženě vyrovnat. Domácí byli celý zápas lepším týmem, ale díky špatnému začátku a perfektnímu výkonu gólmana hostů si týmy body rozdělily.