46 Ndzahabato Félix
48 Naveriani Lasha
58 Anýž Ondřej
60 Naveriani Lasha
Komentář: Hosté byli od prvních minut lepším týmem, ale od prvních minut držel svůj tým dnes famózní gólman domácích. Tlak hostů byl tak velký, že byla jen otázka času, kdy dají první gól, což přišlo v 11. minutě. O pět minut později to bylo 0:2 a ve 25. minutě byl náskok hostů už tříbrankový. Domácí se celý první zápas hledali, jak kdyby spolu hráli poprvé a nebýt jejich skvělého gólmana, tak je náskok hostů několikanásobně vyšší. Druhý poločas ale začal úplně jinak, než jak se hra vyvíjela doposud. Hosté začali hrát hodně laxně, z čehož domácí vycítili šanci na zvrácení skóre. Nejprve ve 38. minutě snížil na 1:3 Mazanec a tři minuty na to to bylo už pouze o jeden gól, díky parádní trefě Bárty. Domácí věděli, že se musí soustředit hlavně na ofenzívu, aby se jim podařilo srovnat, či otočit zápas, ale poněkud to přehnali se hrou dopředu, z čehož vzniklo nespočetné množství brejků a přečíslení soupeře, kdy šli minimálně dva hráči hostů sami na Boušku. Gólman domácích i přes perfektní výkon v tomto zápase, nemohl dlouho odolávat těmto nájezdům od hostujících útočníků, což se potvrdilo ve 45. minutě, kdy dvoubrankové vedení vystřelil zpět svému týmu Čapek. Díky tomu, že se domácí nepoučili a stále nechávali ve své obraně velké díry, odstartovali hosté střelnici na bránu domácích a v poslední patnáctiminutovce přidali svému soupeři další 4 góly do jejich brány. Hosté byli celý zápas lepším týmem, až na výpadek na začátku druhého poločasu, kdy dali svému soupeři naději na zvrat, z čehož se ale rychle oklepali a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem.