25 Šustr Filip
31 Hudák Jan
42 Rosenkranz Richard
46 Šturma David
Komentář: Rychlý a pohledný fotbal plný šancí na obou stranách. Prvním, komu se nakonec podařilo skórovat, byli domácí, ale bohužel pro ně do své branky. První branka vždy psychicky pomůže týmu, který gól vstřelí a zde tomu nebylo jinak. I přesto, že se stále hrál velice vyrovnaný fotbal, tak branky stříleli pouze hosté, kteří už v poločase měli čtyřbrankový náskok. Domácí už museli hrát na risk a soustředit se hlavně na ofenzívu a hodně otevřeli obranu, čehož hosté hned v první minutě využili, když vystihl špatnou přihrávku soupeře Hudák. Minutu na to se domácí konečně dočkali zaslouženého gólu. Celý druhý poločas měli domácí více ze hry a do šancí se dostávali postupnou kombinací, zatímco hosté těžili z brejků a standardních situací. Domácí dnes selhali ve střelecké koncovce, zatímco jejich soupeř trestal většinu svých šancí. Čtrnáct minut před koncem to už bylo 1:7 a i přesto, že se domácí nevzdávali, dokázali během následujících tří minut dvakrát skórovat a poslední desetiminutovka se odehrávala hlavně před bránou hostů, tak náskok hostů už byl dostatečný na to, aby dnes udrželi velice cennou výhru. Velmi vyrovnaný zápas plný šancí na obou stranách, kde rozhodla lepší střelecká koncovka hostujícího týmu.