43 Vecko Radomil
56 Štefek Martin
Min Jméno
30 Štoček Jakub
Komentář: Od začátku se hrál velice vyrovnaný zápas a poměrně dlouhou dobu se čekalo na první gól, který se podařilo vstřelit domácímu týmu až v 16. minutě. Rozhodující moment zápasu přišel už ve 20. minutě, kdy se zranil jeden z hráčů hostujícího týmu, kteří do té doby hráli bez střídání s pěti hráči v poli a celý zápas dohrávali v oslabení o jednoho hráče. Toho dokázali domácí využít a v první poločase přidali ještě dva rychlé góly. Hostům se v posledních vteřinách prvního poločasu podařilo snížit, čímž si dokázali vykřesat ještě malou jiskru naděje k tomu, aby se jim podařilo tento zápas nějak zvrátit. Už od prvních minut druhého poločasu začali domácí hodně tlačit a měli většinu času míč na svých kopačkách. Hosté hráli ze zabezpečené obrany a do šancí se dostávali hlavně z brejků. Obrana hostů odolávala ve druhém poločase necelých prvních deset minut, než se podařilo domácím opět skórovat a to dokonce třikrát během čtyř minut. Do konce jsme viděli už pouze jeden gól a to až v závěru, kdy na konečných 7:1 zvyšoval Štefek. Domácí byli většinu zápasu lepším týmem, hlavně díky ,, přesilovce " , kterou měli. Hosté i přes to, že hráli v oslabení, tak podali velice bojovný a sympatický výkon, ale na body to dnes nestačilo.