1. liga
1. Toros 3
2. Young Boys Prague 3
3. Cascos 1
2. liga
1. FC Beránci 3
2. Sešrotuj tatu a mámu taky 3
3. The Originals 2012 3
3. liga
1. Motor 2015 3
2. Plán A 3
3. Prague Panthers 3

Zápis o utkání

Liga: 1. liga Kolo: 6 Datum: 13.10.2018 Výkop: 20:00
Hřiště : Koráb
Rozhodčí: David Kocman Asistent: Robert Pacovský
Young Boys Prague - FENIX
2 : 1
Soupisky
Číslo Jméno
Hes Filip
Hradil Jan
Janků Patrik ©
Ploc David
Žežulka Jan B
Kuzník Jiří
Brunclík David
Číslo Jméno
Tabakovych Oleksandr B ©
Turegeldiyev Anuar
Lytovka Oleksandr
Pindzholya Vladimir
Ibragim Alisher
Bogatkin Nazariy
Dudisz Oleg
Idrissov Diaz
Vihak Roman
Karty
Min Jméno
28 Brunclík David
Důvod: Faul
43 Hradil Jan
Důvod: Špatně střídání
49 Kuzník Jiří
Důvod: Nesportovní chování (hádka s protihráčem )
55 Kuzník Jiří
Důvod: Faul
Min Jméno
49 Pindzholya Vladimir
Důvod: Nesportovní chování (hádka s protihráčem )
55 Tabakovych Oleksandr
Důvod: Nesportovní chování (urážky protihráče )
55 Pindzholya Vladimir
Důvod: Nesportovní chování (pokus o napadení protihráče )
58 Tabakovych Oleksandr
Důvod: Nesportovní chování (urážky protihráče opakovaně )
Góly
Min Jméno
19 Janků Patrik
33 Janků Patrik
Min Jméno
46 Ibragim Alisher
Komentář: Domácí hráli prvních 10 minut ve 4+1 až poté jim přišli další hráči. Tuto dobu přečkali bez obdrženého gólu a poté začal moc hezky fotbal nahoru dolů s plno šancema na obou stranách. Postupem času se zápas začal vyostřovat a bohužel přišli na řadu i sprosté urážky a slovní napadání Tento fakt dosti zkazil dojem z pohledného zápasu
Střelci
1. liga
1.
Janoušek David (TOR) 3
Rodina David (TOR) 3
Sivak Alexandr (GRA) 3
2.
Borota Martin (TOR) 2
Horvát Marek (TOR) 2
3.
Havelka Martin (YBP) 1
Horváth David (GRA) 1
Jonáš Michal (FKP) 1
2. liga
1.
Veverka Ondřej (BER) 4
2.
Gregor Ondřej (ŠRO) 3
3.
Beneš Eduard (HOO) 2
Fábry Daniel (ORI) 2
Gregor Matěj (ŠRO) 2
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 6
2.
Dvořák David (HAV) 3
Kasper Tomáš (MTR) 3
3.
Januš Martin (PLA) 2
Jirota Martin (PLA) 2
Šimůnek Kristián (MTR) 2
Brankáři
1. liga
1.
Důra Jiří (TOR) 45
2.
Vitkovský Radek (GRA) 39
3.
Roshan David (YBP) 34
2. liga
1.
Vondra Adam (SFT) 46
2.
Kotek Jakub (SHO) 41
3.
Bouška Martin (BER) 37
3. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 50
2.
Rychetník Jakub (MTR) 42
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 41