1. liga
1. Toros 3
2. AG United 3
3. Reggaeboys. 3
2. liga
1. Prague Panthers 6
2. Prasata 6
3. Atletico Bořislavka 3
3. liga
1. Football Players 6
2. FC Krementi 3
3. FC Galácticos 3

Liga

1.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 11.09 18:30 Toros AC Roma team 1. liga ZŠ Plamínkové 10:1
Pá 11.09 20:15 Reggaeboys. Grand Team Ludeco A 1. liga Koráb 9:6
So 12.09 10:00 Football Players Plán A 3. liga ZŠ Mazurská 8:3
So 12.09 14:00 Tvůj problém FC Galácticos 3. liga ZŠ Plamínkové 3:7
So 12.09 17:00 Cascos Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga Koráb 3:1
Ne 13.09 11:15 Motor 2015 Prague Panthers 2. liga Angelovova 3:10
Ne 13.09 12:30 Truhla Boyz Atletico Bořislavka 2. liga Angelovova 2:5
Ne 13.09 13:00 The Originals 2012 AG United 1. liga ZŠ Plamínkové 1:6
Ne 13.09 17:00 Ideální 11° Havana C.F. 3. liga RC Slavia Praha 5:3
Ne 13.09 18:00 FC Lopatov Prasata 2. liga Sokol Vinohrady 2:7
2.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 19.09 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky Toros 1. liga Koráb 7:6
Ne 20.09 10:00 FK PRAHA Motor 2015 2. liga Jitřní 2:4
Ne 20.09 11:00 FC Hood Happy SFT 2. liga Běchovice 3:4
Ne 20.09 11:30 Prasata Truhla Boyz 2. liga Angelovova 6:3
Ne 20.09 12:30 FC Krementi Ideální 11° 3. liga ZŠ Mazurská 14:3
Ne 20.09 13:30 Prague Panthers FC Lopatov 2. liga ZŠ Mazurská 7:5
Ne 20.09 14:00 AC Roma team The Originals 2012 1. liga Angelovova -:-
Ne 20.09 16:00 Havana C.F. Football Players 3. liga ZŠ Plamínkové 1:5
Ne 20.09 20:00 Plán A Tvůj problém 3. liga RC Slavia Praha 1:7
3.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 25.09 19:00 Toros Grand Team Ludeco A 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Pá 25.09 20:15 Reggaeboys. AG United 1. liga Koráb -:-
So 26.09 10:00 Football Players FC Krementi 3. liga ZŠ Mazurská -:-
So 26.09 17:00 Cascos FC Beránci 1. liga Koráb -:-
Ne 27.09 10:45 Motor 2015 FC Hood Happy 2. liga Angelovova -:-
Ne 27.09 12:00 Prasata Atletico Bořislavka 2. liga Angelovova -:-
Ne 27.09 13:15 Truhla Boyz Prague Panthers 2. liga Angelovova -:-
Ne 27.09 16:00 Modřanský svině The Originals 2012 1. liga Angelovova -:-
Ne 27.09 17:00 SFT TJ HANY BANY 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 27.09 17:00 Plán A FC Galácticos 3. liga RC Slavia Praha -:-
Ne 27.09 18:00 FC Lopatov FK PRAHA 2. liga Sokol Vinohrady -:-
Ne 27.09 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky AC Roma team 1. liga Koráb -:-
4.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 03.10 10:00 FC Krementi Tvůj problém 3. liga ZŠ Mazurská -:-
So 03.10 12:00 FC Beránci Toros 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 03.10 16:30 AG United Cascos 1. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 04.10 10:00 FK PRAHA Truhla Boyz 2. liga Jitřní -:-
Ne 04.10 11:00 FC Hood Happy FC Lopatov 2. liga Běchovice -:-
Ne 04.10 12:00 TJ HANY BANY Motor 2015 2. liga Děkanka -:-
Ne 04.10 13:00 The Originals 2012 Reggaeboys. 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 04.10 14:00 Prague Panthers Prasata 2. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 04.10 14:00 AC Roma team Modřanský svině 1. liga Angelovova -:-
Ne 04.10 15:00 Atletico Bořislavka SFT 2. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 04.10 16:00 FC Galácticos Ideální 11° 3. liga Strahov -:-
Ne 04.10 17:15 Havana C.F. Plán A 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 04.10 20:00 Grand Team Ludeco A Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga Běchovice -:-
5.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 09.10 18:30 Toros AG United 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Pá 09.10 20:15 Reggaeboys. Modřanský svině 1. liga Koráb -:-
So 10.10 10:00 Football Players Ideální 11° 3. liga ZŠ Mazurská -:-
So 10.10 17:00 Cascos The Originals 2012 1. liga Koráb -:-
Ne 11.10 10:45 Motor 2015 SFT 2. liga Angelovova -:-
Ne 11.10 12:00 Prasata FK PRAHA 2. liga Angelovova -:-
Ne 11.10 12:15 Truhla Boyz FC Hood Happy 2. liga Angelovova -:-
Ne 11.10 14:00 Prague Panthers Atletico Bořislavka 2. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 11.10 16:00 Havana C.F. FC Galácticos 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 11.10 17:00 Plán A FC Krementi 3. liga RC Slavia Praha -:-
Ne 11.10 18:00 FC Lopatov TJ HANY BANY 2. liga Sokol Vinohrady -:-
Ne 11.10 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky FC Beránci 1. liga RC Slavia Praha -:-
Ne 11.10 19:00 Grand Team Ludeco A AC Roma team 1. liga Podvinný mlýn -:-
6.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 17.10 10:00 FC Krementi Havana C.F. 3. liga ZŠ Mazurská -:-
So 17.10 12:00 FC Beránci Grand Team Ludeco A 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 17.10 16:30 AG United Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 18.10 10:00 Modřanský svině Cascos 1. liga Angelovova -:-
Ne 18.10 10:00 FK PRAHA Prague Panthers 2. liga Jitřní -:-
Ne 18.10 11:00 FC Hood Happy Prasata 2. liga Běchovice -:-
Ne 18.10 12:00 TJ HANY BANY Truhla Boyz 2. liga Děkanka -:-
Ne 18.10 13:00 The Originals 2012 Toros 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 18.10 14:00 AC Roma team Reggaeboys. 1. liga Angelovova -:-
Ne 18.10 15:00 Atletico Bořislavka Motor 2015 2. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 18.10 16:00 FC Galácticos Football Players 3. liga Strahov -:-
Ne 18.10 17:00 SFT FC Lopatov 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 18.10 18:00 Ideální 11° Tvůj problém 3. liga RC Slavia Praha -:-
7.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 23.10 18:30 Toros Modřanský svině 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 24.10 10:00 FC Krementi FC Galácticos 3. liga ZŠ Mazurská -:-
So 24.10 14:00 FC Beránci AC Roma team 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 24.10 14:00 Tvůj problém Football Players 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 24.10 17:00 Cascos Reggaeboys. 1. liga Koráb -:-
Ne 25.10 10:00 FK PRAHA Atletico Bořislavka 2. liga Jitřní -:-
Ne 25.10 11:00 Prasata TJ HANY BANY 2. liga Angelovova -:-
Ne 25.10 12:15 Truhla Boyz SFT 2. liga Angelovova -:-
Ne 25.10 14:00 Prague Panthers FC Hood Happy 2. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 25.10 17:00 Plán A Ideální 11° 3. liga RC Slavia Praha -:-
Ne 25.10 18:00 FC Lopatov Motor 2015 2. liga Sokol Vinohrady -:-
Ne 25.10 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky The Originals 2012 1. liga RC Slavia Praha -:-
Ne 25.10 20:00 Grand Team Ludeco A AG United 1. liga Běchovice -:-
8.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 30.10 20:15 Reggaeboys. Toros 1. liga Koráb -:-
So 31.10 16:30 AG United FC Beránci 1. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 01.11 10:00 Modřanský svině Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga Angelovova -:-
Ne 01.11 11:00 FC Hood Happy FK PRAHA 2. liga Běchovice -:-
Ne 01.11 11:15 Motor 2015 Truhla Boyz 2. liga Angelovova -:-
Ne 01.11 12:00 TJ HANY BANY Prague Panthers 2. liga Děkanka -:-
Ne 01.11 13:00 The Originals 2012 Grand Team Ludeco A 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 01.11 14:00 AC Roma team Cascos 1. liga Angelovova -:-
Ne 01.11 15:00 Atletico Bořislavka FC Lopatov 2. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 01.11 17:00 SFT Prasata 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
9.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 06.11 18:30 Toros Cascos 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 07.11 13:00 FC Beránci The Originals 2012 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 08.11 10:00 FK PRAHA TJ HANY BANY 2. liga Jitřní -:-
Ne 08.11 11:00 FC Hood Happy Atletico Bořislavka 2. liga Běchovice -:-
Ne 08.11 11:00 Prasata Motor 2015 2. liga Angelovova -:-
Ne 08.11 12:15 Truhla Boyz FC Lopatov 2. liga Angelovova -:-
Ne 08.11 14:00 Prague Panthers SFT 2. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 08.11 17:00 Sešrotuj tatu a mámu taky Reggaeboys. 1. liga Koráb -:-
Ne 08.11 18:00 AG United AC Roma team 1. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 08.11 19:00 Grand Team Ludeco A Modřanský svině 1. liga Podvinný mlýn -:-
12.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Ne 15.11 12:00 TJ HANY BANY FC Hood Happy 2. liga Děkanka -:-
Čt 24.12 00:00 SFT FK PRAHA 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Čt 24.12 00:00 FC Beránci Reggaeboys. 1. liga Na Šancích -:-
Čt 24.12 11:33 Modřanský svině FC Beránci 1. liga Angelovova -:-
Čt 24.12 11:45 Tvůj problém Havana C.F. 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Čt 24.12 15:17 Atletico Bořislavka TJ HANY BANY 2. liga Na dlouhém lánu -:-
Čt 24.12 15:29 Grand Team Ludeco A Cascos 1. liga Podvinný mlýn -:-
Čt 24.12 17:54 AG United Modřanský svině 1. liga Na dlouhém lánu -:-
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 8
2.
Kovář Petr (REE) 5
3.
Janoušek David (TOR) 3
Lang Matěj (REE) 3
Procházka Robin (ŠRO) 3
2. liga
1.
Trojan František (PRS) 8
2.
Kajaba Michal (PAN) 6
3.
Caban Teodor (LOP) 4
Hepil David (PAN) 4
Mazanec Pavel (PAN) 4
3. liga
1.
Ježek Josef (KRE) 6
2.
Koščo Ondřej (KRE) 5
3.
Naveriani Lasha (TVU) 4
Sedláček Tomáš (PLA) 4
Brankáři
1. liga
1.
Důra Jiří (TOR) 56
2.
Chlum Tomáš (AGU) 52
3.
Klečka Jiří (CAS) 43
2. liga
1.
Rychetník Jakub (MTR) 59
2.
Zeman Kristián (PRS) 48
3.
Vacenovský Jan (PRS) 44
3. liga
1.
Pokorný Šimon (PLA) 52
2.
Semko Lukáš (PLA) 51
3.
Klíma Lukáš (TVU) 43