1. liga
1. Toros 9
2. Young Boys Prague 6
3. FK PRAHA 6
2. liga
1. FC Notor Střešovice 7
2. Truhla Boyz 7
3. Náhodná rotace 6
3. liga
1. Prague Dingoes 6
2. FC Bořislavsko 6
3. TJ HANY BANY 6
4. liga

Novinky

Týmy bez ztráty bodu

21.09.2014

Po 3.kole jsou už jen dva týmy v 1.lize bez ztráty.
Dominuje Young Boys Prague a hned za nimi je GTL

FACEBOOK

07.09.2014

 Nové FB stránky najdete na adrese: https://www.facebook.com/pramako.cz

NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY

04.09.2014

Naše liga se právě chystá do pátého ročníku. Jako velkou novinku jsme pro vás připravili tyto nové webové stránky.
V kartě každého týmu najdete samozřejmě všeobecné informace, ale také přehled všech zápasů týmu v sezóně, ale i rozpis zápasů, které tým mává, pokud nemá zajištěno delegované mávání. 
V záložce hřiště uvidíte přehled zápasů, které se na daném hřišti hrají.
Doufáme, že se vám webovky budou líbit.

REGISTRACE NOVÝCH HRÁČŮ

04.09.2014

Upozorňuji, že registrace nových hráčů je podle Soutěžního řádu nejpozději do středy před daným kolem! Na pozdější registrace nebude brát zřetel a pokud hráč i přesto nastoupí, zápas bude kontumován, jako kdyby hrál tým s hráčem "načerno"

POSTUPOVÝ A SESTUPOVÝ KLÍČ

01.09.2014

Z první ligy sestupují poslední dva týmy.
Z obou druhých lig postupují do první ligy vítězové skupin a sestupují poslední dva týmy každé skupiny do třetí ligy.
Z třetí ligy postupují do druhé ligy první čtyři týmy.

... 6 7 8 9 10 11 12 Další » Poslední »|
Střelci
1. liga
1.
Bilka Petr (GRA) 6
Idrissov Diaz (FEN) 6
Janošek David (TOR) 6
2.
Brožek David (CAS) 4
Střelecký Pavel (PAL) 4
3.
Janků Patrik (YBP) 3
Nanič Sandro (VYH) 3
2. liga
1.
Dostál Aleš (ROT) 4
Medal Luboš (ORI) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
2.
Hrvačič Mario (TRU) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
Kafka Václav (NOS) 3
3.
Denis Vojtěch (ROT) 2
Dlabal Daniel (HOO) 2
Dvořák Jakub (SFT) 2
3. liga
1.
Saidl Michal (FCB) 6
2.
Kabeš Filip (PDI) 4
3.
Štědrý Matěj (SFL) 3
Zvoníček Matěj (PDI) 3
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 73
2.
Hloušek Petr (FKP) 58
3.
Švrčina Roman (PAL) 55
2. liga
1.
Kaňka Jakub (TRU) 96
2.
Trunečka Ondřej (ROT) 85
3.
Doubek Lukáš (NOS) 77
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 73
2.
Hruška Michal (HAN) 67
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 60
Fazekaš Dominik (FCB) 60
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 3
2.
CZECH INN 5
FK PRAHA 5
3.
Toros 8
2. liga
1.
Náhodná rotace 2
SFT 2
2.
FC Beránci 3
3.
Truhla Boyz 4
3. liga
1.
Modřanský svině 0
2.
FC Bořislavsko 1
3.
Plán A 3
4. liga